Çarşı = Yapmacık Taraftar Grubu - Sayfa 5 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Çarşı = Yapmacık Taraftar Grubu

Cevap: Çarşı = Yapmacık taraftar grubu

Eboue oradaki bazı kisilerin kendisine Monkey demelerini nasıl anlatması gerekirdi sayın Alen bana izah et bakalım!Ne demeliydi bana BJK taraftarları ırkcı söylemlerde bulundu yerine,oradaki birkac i.ne laf söledi mi deseydi yani!

Dün 1 saat aptal aptal konustular Telegol programında.

Beşiktaşlılık duruşu kupa maçı öncesi, rakibin 2 forvet oyuncusuna transfer teklifinde bulunmaktır..Bjk taraftarları olsana başkan olsana S.adalı başkan olsana diyerek Bjklilik duruşunu bir kez daha ortaya koymuştur..Kafası basan herkes bu 2 transfer girişiminin hangi amaçla yapıldığını görür..İskender ve İbo seneye Bjkde olacakları için Bjknin avrupaya gitmesini isterler..F.tatan da tel görüşmesinde veya mesajda bunlar aklını çeliyor olmasın diyor.İbo da olabilir diyor..

Y.demirörenin ifadesinde bu transfer girişiminden haberi olmadığını İskenderi tanımadığını zaten ikisinide almayacağını söylüyor.

İbb'nin yedek kontratak oyuncusu İskender'i mi alacaktı Bjk ?..

Birde şöyle bir söylenti var İskenderle İbo çok iyi top oynamışlar falan yalan hepsi.İskender o maçta çok ciddiyim çok kötü oynadı.. 1 gol 1 asist yaptı denilen İbo da asist falan yapmadı..Beşiktaş 2-2 İBB Maçı Özeti 4-3 11-05-2011 ( Final ) - YouTube

4.20 de her şey belli.İ.akın ne zaman asist yapmış..

+

O maçta gol atmış olabilir hatta çok iyi oynamış da olabilir maçı satmamışlardır da ellerinden geleni yapmışlardır ama bu S.adalı'nın Tff'ye göre suçsuz olduğu anlamına gelmez..Adam neredeyse görevine devam edecek öyle bir ortam yaratıldı.

şampiyonluğa değilde, transfer şampiyonluguna gönül vermiş bir oluşum,stadda bulunanlardan bahsediyorum, içerde ve dışarda yaptığımız maçlarda Ali Sami Yen ve Metin Oktay'a galiz küfürler etmiş bir oluşum, ortada hiç bir tahrik yokken oyuncularımıza bira şişesi ve yabancı madde yagdıran bir olusum, bugün gene aynısını yaptılar. işin ilginç yanı yabancı madde atıpta övgü alan tek tribündür herhalde, rıdvan bey eboue kendinden utanmalı diyor, yine bugün maçı anlatan günto bey stokelu oyuncuya suc buluyor, kendine avantaj yaratıyor diyor bu durumdan.

1-Gaziantep ile eşleştiğimiz zamanda İbrahim Akın ile ilgileniyordu.

2-Transfer görüşmesinden Göksel Gümüşdağ'ın haberi vardı.

3-Menajeri Yusuf Turanlı savunmasında 'Eğer İbrahim ve İskender Beşiktaş'a transfer olsaydı 1milyon tl kazancım olacaktı bu yüzden kendi irademle birşeyler söyledim bu söylediklerimin Beşiktaş ile alakası yok ' dedi.

4-Tekrar tekrar bunları gündeme getirerek kendini komik duruma düşürme.

1-Gaziantep ile eşleştiğimiz zamanda İbrahim Akın ile ilgileniyordu.

2-Transfer görüşmesinden Göksel Gümüşdağ'ın haberi vardı.

3-Menajeri Yusuf Turanlı savunmasında 'Eğer İbrahim ve İskender Beşiktaş'a transfer olsaydı 1milyon tl kazancım olacaktı bu yüzden kendi irademle birşeyler söyledim bu söylediklerimin Beşiktaş ile alakası yok ' dedi.

4-Tekrar tekrar bunları gündeme getirerek kendini komik duruma düşürme.

furkan görende bu olayların senin yanındayken oldugunu zannedecek.

Yalanları ortaya çıkarıyoruz Furkan..Kafadan sallayanlar İskenderle İboya çok iyi oynadılar dediler..İskender o maçta çok kötü oynadı bu kesin..İ.akın 1 asist yaptı dediler asistle uzaktan yakından alakası bile yok İbo'nun..Antep maçında başlaması falan beni ilgilendirmez kupa maçı öncesi teklifte bulundun mu evet konu bitmiştir..Demirören'ün ifadesi de bazı şeyleri ortaya koyuyor..

İddianame tamamlanmadan kimse çıkamazmış, 5 ayları yandı .Nasip kısmet artık :)

tayfur sucsuz olabilir. bende o adam yapmaz diyorum onda sory-un yokta. sanki adam öldürmüş gibi boşuna adamı icerde tuttular ozman sucsuzsa. ibrahim akın nasıl cıkar. kim kardashian gibi videosu var herifin.:asd:

İbrahim Akın takımın en iyisiydi, kaç kişiyi pazara yollamıştı hatta belki Yobo'yu görmüşlerdir.İskender bize hep belaydı o gün tartışmalı bir ofsayttan gol atmıştı zaten.Başkanın haberi olduktan birşey olmaz.

Cevap: Çarşı = Yapmacık Taraftar Grubu

abi bana kimse ibrahim akının neden dışarda oldugunu anlatamaz. o yusuf turanlı denen ortalık cipi parayı verirken suclu ama bu ibrahim akının hocadan kullanılmamış beyinle parayı almasında suc yok:)

Üst Alt