Çarşı = Yapmacık Taraftar Grubu - Sayfa 4 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Çarşı = Yapmacık Taraftar Grubu

Cevap: Çarşı = Yapmacık taraftar grubu

Wall Photos | Facebook

Yardım zaten gidiyor.Ordaki olay tamamen ilgiyi Vana çekmek için yapılmış bir eylem bunu anlamak zor değil.

Bu kısıtlama her yerde varda.Rakı şişesini Arenaya sokan gibi viski şişesini inönü ye sokan da çıkabiliyor.

Rakibe küfür(doğru değil) heryerde var.Fakat dün ırkçı en ufak söz bile söylenmedi.Maymun dendiğine dair en ufak görüntü, ses bile bulamazsınız.Orda denen şey klasik yabancı oyunculara edilen küfürdü.

Ha konu ırkçılıksa eğer;

gs-bjk-11.jpg

"Sen kara köle , Eğil efendinin önünde" pankartı.

Birde Balili olayı var tabi oraya hiç girmiyorum.

Anlatmak istediğim Türkiye de her yerde bu tipçakmak vs. atılıyor.Rakip oyunculara küfür ediliyor.Bu inönüde de , arenada da ,saraçoğlunda da sarıyer yusuf ziya öniş stadında da böyle. Fakat bunları kimse tüm taraftara ya da tribüne mal edemez.

Irkçılık olayına gelirsek, dediğim gibi en ufak bir ses , görüntü kaydı bulun kabul ederim.Ancak orda bariz şekilde söylenen şeyi yanlış anlayıp, daha önce onlarca kez ırkçılığa karşı durmuş ,dün kü maçta taraftarla birlikte soyunan sevilen futbolcularından biri siyahi, tribün lideri ermeni asıllı olan bir grubu ırkçılıkla itham etmeyin.

Sen kimsin? Çarşı grubunun Forum danışmanı mı?

Fenerbahcemiz-psv (**** you psv) - YouTube burda da maymun psv diyorlar o zaman. Melodi belli , küfür belli.Küfür etmeleri doğru değil fakat ırkçılıkla alakalı bir durum yok ortada.

Irkçılık mı, İngilizce küfür mü ? - Video - Ajansspor.com

Komik..Resmen ırkçılktır bu..Etoo'ya da yapılmıstı bu..Hatta o zaman ırkçılıga karsı etooyu koruyup şov yapan bjk taraftarı dün aynısını yaptı..Herşey apaçık artık savunma yapmasan :)

3.büyük olmanın dokunulmaz hafifliği,çarşı bizim ve fb li taraftarlar hakkında anket yapsa,bjk derbileri öncesi ne kadar heyacanlanıyosunuz diye...herkes maç başlayınca der heralde..

Wall Photos | Facebook

Yardım zaten gidiyor.Ordaki olay tamamen ilgiyi Vana çekmek için yapılmış bir eylem bunu anlamak zor değil.

Bu kısıtlama her yerde varda.Rakı şişesini Arenaya sokan gibi viski şişesini inönü ye sokan da çıkabiliyor.

Rakibe küfür(doğru değil) heryerde var.Fakat dün ırkçı en ufak söz bile söylenmedi.Maymun dendiğine dair en ufak görüntü, ses bile bulamazsınız.Orda denen şey klasik yabancı oyunculara edilen küfürdü.

Ha konu ırkçılıksa eğer;

gs-bjk-11.jpg

"Sen kara köle , Eğil efendinin önünde" pankartı.

Birde Balili olayı var tabi oraya hiç girmiyorum.

Anlatmak istediğim Türkiye de her yerde bu tipçakmak vs. atılıyor.Rakip oyunculara küfür ediliyor.Bu inönüde de , arenada da ,saraçoğlunda da sarıyer yusuf ziya öniş stadında da böyle. Fakat bunları kimse tüm taraftara ya da tribüne mal edemez.

Irkçılık olayına gelirsek, dediğim gibi en ufak bir ses , görüntü kaydı bulun kabul ederim.Ancak orda bariz şekilde söylenen şeyi yanlış anlayıp, daha önce onlarca kez ırkçılığa karşı durmuş ,dün kü maçta taraftarla birlikte soyunan sevilen futbolcularından biri siyahi, tribün lideri ermeni asıllı olan bir grubu ırkçılıkla itham etmeyin.

Yazdığımı daha dikkatli ve hırslanmadan okursan "bu sene" diye özellikle bir şey belirttim o kısıtlamayı sorduğumda.

Çarşı = Show,reklam ve artık IRKÇILIK

Komik..Resmen ırkçılktır bu..Etoo'ya da yapılmıstı bu..Hatta o zaman ırkçılıga karsı etooyu koruyup şov yapan bjk taraftarı dün aynısını yaptı..Herşey apaçık artık savunma yapmasan :)

Açık olan orda maymun denmediği.Küfürü ırkçılık olarak yorumluyorsanız bilemem.Ama beyaz tenli futbolcua küfür edilince ırkçı olmayıp siyahi futbolcuya edince ırkçı olmak da garip.Tekrar belirteyim yapılanları doğru bulmuyorum ama ırkçılıkla alakalı bir durum yok.Karşılıklı tepkiler sonucu edilen bir küfür var, orda başka bir fubolcu olsa muhtemelen ona edilirdi.Kaldı ki küfüre karşı bile bir sürü yapmayın ceza alırız şeklinde tepki geldi.Bir de neden eboue ya da engine de diğer futbolculara değil.Bunu da sorgulamak gerek bence.Ben maçtaydım.Enginin yaptığı hareket kameraya yansımadı, Ebou içinse Eboue Dive Vs Man Utd 29 Aug 2009 - YouTube gibi sabıkaları zaten var.

Maymun eboue falan demiyorlar videoyu dinledim...

ingilizce f.. you eboue diyorlar...

olayı ırkçılık boyutuna götürmeyelim... Türkiye'de hiçbir stadda türk seyirciler ırkçılık yapmamıştır.

Açık olan orda maymun denmediği.Küfürü ırkçılık olarak yorumluyorsanız bilemem.Ama beyaz tenli futbolcua küfür edilince ırkçı olmayıp siyahi futbolcuya edince ırkçı olmak da garip.Tekrar belirteyim yapılanları doğru bulmuyorum ama ırkçılıkla alakalı bir durum yok.Karşılıklı tepkiler sonucu edilen bir küfür var, orda başka bir fubolcu olsa muhtemelen ona edilirdi.Kaldı ki küfüre karşı bile bir sürü yapmayın ceza alırız şeklinde tepki geldi.Bir de neden eboue ya da engine de diğer futbolculara değil.Bunu da sorgulamak gerek bence.Ben maçtaydım.Enginin yaptığı hareket kameraya yansımadı, Ebou içinse Eboue Dive Vs Man Utd 29 Aug 2009 - YouTube gibi sabıkaları zaten var.

Peki Hasan Şaş'a atıldığı söylenen cisim?

Ya sen neyin savunmasını veriyorsun burada.

Orada dedin ki bir ses bir görüntü verin kabul edeyim. Adamda şlak diye video'yu yapıştırdı.

Hala PSV bilmem ne, bilmem ne diyorsun.

Daha izlediğin maçtan haberin yok burada savunuculuk görevi üstlenmissin.

Adamlar 30 saniye, Maymun maymun maymun Eboue diye bağırdı..

Bu adamın adı mı maymun soyadı mı da maymun diyorlar? Irkçılığın ağababası değilde ne bu?

Bir kerede dimdik durun yaptığınız işin arkasında.

Sağ elin yaptığı iyiliği sol el görmeyecek demişler. Bu kadar şovenist olmak doğru değil bence. Tamam fikir güzel, niyet güzel ama oradaki herkes soyunacağına biri bi kutu alsın eline, dolaşsın maç boyunca. Toplanan para da gönderilsin Van'da çalışan Kızılay'a Akut'a falan o zaman derim ki helal olsun! Ama yok illa bi tuhaflık peşindeler.

Beşiktaştan en az Fenerbahçe kadar nefret ederim zaten. Hatta bu çirkef taraftar grupları yüzünden bazen Fener'e bile geçer içimdeki nefret. Beşiktaş hayranlarına, ov çarşı çok iyi yhaa diyenlere gelsin bu hareketler, atılan çakmaklar.

Ya sen neyin savunmasını veriyorsun burada.

Orada dedin ki bir ses bir görüntü verin kabul edeyim. Adamda şlak diye video'yu yapıştırdı.

Hala PSV bilmem ne, bilmem ne diyorsun.

Daha izlediğin maçtan haberin yok burada savunuculuk görevi üstlenmissin.

Adamlar 30 saniye, Maymun maymun maymun Eboue diye bağırdı..

Bu adamın adı mı maymun soyadı mı da maymun diyorlar? Irkçılığın ağababası değilde ne bu?

Bir kerede dimdik durun yaptığınız işin arkasında.

8-0 liverpool mağlubiyetine taçımızı vermediler diye ağlayan, şikecilere manifesto yazıp sora posterini stada asan,demirören yeter diye tezaruhat edip quaresmayı aldıktan sonra onu kral ilan eden dansözlerden ne bekliyosunki:)

Sağ elin yaptığı iyiliği sol el görmeyecek demişler. Bu kadar şovenist olmak doğru değil bence. Tamam fikir güzel, niyet güzel ama oradaki herkes soyunacağına biri bi kutu alsın eline, dolaşsın maç boyunca. Toplanan para da gönderilsin Van'da çalışan Kızılay'a Akut'a falan o zaman derim ki helal olsun! Ama yok illa bi tuhaflık peşindeler.

adamlar ne koycak beya içine bunlar atkıları attıktan sonra tinerden başka bişi kalmadı ceplerinde:)

[video=youtube;Wr14xDhttqk]https://www.youtube.com/watch?v=Wr14xDhttqk[/video]

Galatasaray-Sivasspor maçından sonra Ali Sami Yen"de İsrailli Balili"ye "ırkçı" küfürler edildi. Ev sahibi takımdan herhangi bir yönetici açıklama yapmazken, internet sitesinde de konu "pas" geçildi. Eski Federasyon Başkanı Bıçakçı: Türkiye'de ırkçılık yok derken bu oldu

İSTANBUL - Galatasaray’la Sivasspor arasındaki kupa sınavından sonra yaşananlar fair-play ve ırkçılıkla mücadele konusunda Türkiye’nin daha çok yolu olduğunu gösterdi. Karşılaşmanın 75. dakikasında Sivasspor’un İsrailli golcüsü Pini Balili, Galatasaray ağlarını havalandırınca Sami Yen’de çatlak da olsa ‘Kahrolsun İsrail, o. çocuğu Balili’ sesleri duyuldu. Maçın gerginliği ve konuk ekibin avantajlı bir skor yakalamasıyla birlikte maçın ardından neredeyse tüm tribünler bu çirkin tezahürata devam etti.

Karşılaşmanın ardından hem Sivasspor Teknik Direktörü Bülent Uygun, hem de Yiğidolar’ın başkanı Mecnun Odyakmaz küfürlerden rahatsız olduklarını açıkladı. Bu gelişmelere rağmen Galatasaray’dan başkan dahil herhangi bir yönetici üzüntülerini dile getirmezken, Sarı-Kırmızılı kulübün internet sitesinde bir özür veya ırkçılığa karşı bir metin yer almadı (Maç salı günü yapıldı). ‘Irkçılık’la sadece UEFA ve FIFA değil Avrupa’nın önde gelen kulüplerinin de mücadele ettiğini hatırlatalım. Sivasspor Basın Sözcüsü Fikret Ünsal, dün yazılı bir açıklama yaparak yaşananları kınadı ve “Nihayetinde oynanan üst seviyede bir futbol müsabakasıydı ve misafir ettikleri takım onları 2007-2008 sezonunda 5-3 kaybettikleri şampiyonluk maçında küfürle değil alkışlarla ve çiçeklerle karşılamış ve uğurlamışlardı” dedi.

-BİZ IRKÇILIK YOK DERKEN-

UEFA Tahkim Kurulu Üyesi ve eski Futbol Federasyonu Başkanı Levent Bıçakcı, NTV Spor’da yayımlanan ‘Spor Servisi’ programına telefonla katıldı ve Pini Balili’ye yapılanların ırkçılığın alanına girip girmediği sorusu üzerine şunları söyledi: “Bu konuda nasıl bir cevap vereceğimi bilemiyorum dersem, siz cevabımı anlarsınız. Geçen hafta UEFA’da ırkçılık üzerine uzun toplantılar yaptık ve biz, Türkiye’de böyle olayların yaşanmadığını iddia ettik. Ne var ki Balili’ye yapılanlar resmiyet kazanırsa yani ceza ırkçılık üzerinden kesilirse, bütün çabalarımızın boş olduğu kanısına varılacak. Yapılanlar ne yazık ki çok üzücü ve utanç verici.” (Spor Servisi)

Önceki Haber

Sonraki Haber

Haberleri Paylaş

FacebookMixxDeliciousTwitterGoogleDiggYahooRedditmyspaceFriend FeedStumble Upon

Galatasaray yönetimi ırkçı küfürlere suskun / Spor / Radikal İnternet

GS ve fb rekabetinde iplenmedikleri ve ezildikleri için

3.büyük oldukları için

3 büyük değil, 2,5 lafını sindiremedikleri için

aşağılık kompleksleri olduğu için

bu tür saldırganlık yapıyorlar ve sportif olaylardan cok diger mevzularla medyada yer bulmak ıcın cabalıyorlar. şimdi bunların her GS-bjk maçı öncesi 2 tane klasik lafları vardır: 1.)bizim asıl dusmanımız fener değil GS (sanki biz çok bayılıyorduk size) 2.) GS bizim şampiyonluklarımızı çaldı, şerefli ikinciliklerimize sebep olan takım vs vs. geçmiş maçlardada gerilim olurdu ama bu defa sebepsiz yere oyuncularımıza çirkeflik yaparak dışa vurumunu gösterdiler. Ama sizi iplemiyoruz emin olun.

hasan kabze tam köşeden avladığında bunları kendi kalecilerine mac sattı diye ithamda bulunan bir capulcu gurubu : )

Üst Alt