Çarşı'nın Fenerbahçe Yalakalığı - Sayfa 3 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Çarşı'nın Fenerbahçe Yalakalığı

Cevap: Çarşı'nın Fenerbahçe Yalakalığı ve Bjk Camiasının Ezikliği

dostum senin dünyadan haberin yok, forzada hiç takılmadığın belli , tonlarca var böyle mesajlar , bak yine diyorum herşeye cevap vermesen iyi olur, burda bjk ile dostluk temelleri atmıyoruz, konu sapmasın.

Dostluk temeli atılmadığı belli zaten.Ki hiç bir taraftar forumunda olmaz bu.

Arkadaşlar cidden diyorum,bulun öyle bir yorum başta ben bırakacağım Beşiktaş formasını,üstüne dediğimi yapacağım.

Bu bjk ile dostluk nakaratı da baydı artık. Ne dostluğu yahu? Galatasaray gibi bir dünya takımı, Türkiye'nin tek büyüğü, neden bjk gibi ezik bir takımla dost olma ihtiyacı duysun ki? Üstelik adamlar katıksız Galatasaray düşmanlığı yapıyorlar.

Cevap: Çarşı'nın Fenerbahçe Yalakalığı

bu bjklilerde ne cok seviyormuş fb forması atkısı giymeyi arkadas.

Yıllarca şerefli ikincilik,zalad,8-0 diyenler bugünlerde şikenin üstünü örtmeye çalışıyo.Kim eğri kim doğru gördük bu soruşturma sayesinde.

Başka camialara ezik demek hoş değil. Çarşı grubunu eleştirebilirsiniz ama camiaları bireysel olarak hedef alamazsınız Ersin.

Başlığı düzenledim bu sebeple.

Dostluk temeli atılmadığı belli zaten.Ki hiç bir taraftar forumunda olmaz bu.

Arkadaşlar cidden diyorum,bulun öyle bir yorum başta ben bırakacağım Beşiktaş formasını,üstüne dediğimi yapacağım.

yalan mı söylicez burda yıllardır dönen muhabbet işte, boş vaktim yok olursaa gönderirim

Neyse,anlaşıldı.O pankartı görüp,gaza gelmişsin.4 sayfadır diyorum göster bir yorum diye,tık yok. :)

Edit: Hani her gün yazılıyordu bu yorumlar ? Öyleyse bulmakta zor olmamalı ?

O şeref yoksunlarının Galatasaray'ı küçük düşürecek mesajlarını bu foruma taşımam ben. Bak yukarı da kral Bjk'liler var fb formalı. Bak bak övün.

Neyse,anlaşıldı.O pankartı görüp,gaza gelmişsin.4 sayfadır diyorum göster bir yorum diye,tık yok. :)

Edit: Hani her gün yazılıyordu bu yorumlar ? Öyleyse bulmakta zor olmamalı ?

pfff sııktın ama, gir bak foruma özellikle fb GS maç topiğine yada GSımızla alakalı açılmıs herhangi bir konuya.Onlarca var.

O şeref yoksunlarının Galatasaray'ı küçük düşürecek mesajlarını bu foruma taşımam ben. Bak yukarı da kral Bjk'liler var fb formalı. Bak bak övün.

Bulamıyorum demek bu kadar zor değil Ersin üstad.Direk olarak istediğine salla,çıkıp kimsenin laf yapmaya hakkı yok.Taraftarlığın doğası bu çünkü.Ama bunu bunu yapıyorlar,her gün görüyorum deyip,kanıt göster"e"mezsen kalıyorsun böyle.

Anlama zorluğu var arkadaşta. Galatasaray düşmanlığının kralı yapılıyor o pislik yuvasında. Fb yalakalığı ise diz boyu.

Bulamıyorum demek bu kadar zor değil Ersin üstad.Direk olarak istediğine salla,çıkıp kimsenin laf yapmaya hakkı yok.Taraftarlığın doğası bu çünkü.Ama bunu bunu yapıyorlar,her gün görüyorum deyip,kanıt göster"e"mezsen kalıyorsun böyle.

1000 tane kanıt gösteririm. Ama dediğim gibi, Galatasaray'ı küçük düşürücü mesajları yayınlamam burada. Git mesela Galatasaray-fb maç başlığını oku.

Anlama zorluğu var arkadaşta. Galatasaray düşmanlığının kralı yapılıyor o pislik yuvasında. Fb yalakalığı ise diz boyu.

GS düşmanlığına birşey demem.Önceki mesajlarımdada belirttim,her taraftar forumunda var bu.Sen FB yalakalığından haber et,6 sayfa oldu hala bir mesaj göstereceksin ?

GS düşmanlığına birşey demem.Önceki mesajlarımdada belirttim,her taraftar forumunda var bu.Sen FB yalakalığından haber et,6 sayfa oldu hala bir mesaj göstereceksin ?

Şike konusunda gıklarının çıkmaması. Bundan büyük fb yalakalığı olur mu? Adamlar hala Ankaragücü 8-0 ın derdinde. Çok ezikler çok.

Arkadaş ne diye ısrar ediyorsun? Al aşağıdaki yorum sadece ilk sayfası.

Bu arkadaşlar belki kendilerini sana doğru ifade edemiyorlardır, ancak tüm Galatasaray taraftarı yıllarca atılan iftiralardan rahatsız. Ve açık açık, belgesiyle ortaya çıkmış olayda Bjk taraftarının, özellikle Adalı ve Havutçu bırakıldıktan sonra bile kafasını kuma gömmesi. Kimse size bizi sevin demiyor, sadece ortadaki adaletsizliğe göz yummayın diyor.

Neyse sonra daha detaylı cevap yazarım.

"Ben fenerin yenmesini istiyorum hatta bu köpek gslilere biz fark atamadık umarım ezikler atarlar.O Eboue'Nin Engin'İn gelmişini geçmişini "

Başkanları ve yönetim ezikse,şikeci ise, camiaları,kulüpleri de şikeci ve eziktir.Koca kafa Demirörenin takındığı tavrı herkes biliyor.Buna bakarak ben bjk camiasının ezik olduğunu düşünüyorum.Kişiler kurumları bağlamamalı sözü benim için geçerli değildir.

Üst Alt