Çarşı'nın Fenerbahçe Yalakalığı - Sayfa 5 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Çarşı'nın Fenerbahçe Yalakalığı

Cevap: Çarşı'nın Fenerbahçe Yalakalığı

Ben Beşiktaşlıyım ve futbolseverim.Burayıda bunun için takip ediyorum zaten.

Forza Beşiktaş Forum - | - Çağrımızdır şu başlık altında tff ye ve onun yalakası demirörene nasıl tepki verileceği konusunda tartışılıyor.Muhtemelen Eskişehir maçında da bir organizasyon yapılacak.(tabi hazırlanan pankartların ne kadarı stada sokulabilir orası meçhul.)Bu konuda sadece Beşiktaş taraftarı değil hiçbir futbolsever sessiz kalmamalıdır, kalmayacaktır.

Beşiktaş taraftarı ilk yarıdaki maçta gerçek yüzünü gösterdi. Fener taraftarından farkı yok artık benim için.

Yalakalıktan çok Çarşı grubu üyelerinin çıktıkığı yerlerin ortak özelliği ile alakalı bir durum.

Çarşı için yalakalık yapmak hiç sorun değil. Fener çarşının tiner ve bali masrafını karşıladığı sürece, bunlar dansöz elbisesiyle dahi tribüne çıkar.

Çarşıcı köpekler ancak havlamayı bilirler. Fb yalakası it oğlu itler.

E sen yine başa döndün ? Konularda ses çok,ana sayfaya koyulmayan bir resim mi tek olay ? Mesajdan haber et sen bana.

sen neyi ispat etmeye calışıyorsun onu anlamıyıorum. fener GS MACINDA fener yensin demesi bile bu lavukları sevmemem icin bir sebeb. illa fenere aşıgım demesimi gerekiyor adamların.

Hep söylüyorum yineliyorum..Çarşı oportünist ,eyyamcı ve showmen adamlar tarafından idare edilmekte ..İçlerinde kültür seviyesi gerçekten aşmış çok adam var ama sessiz çoğunluktan öteye gidemiyorlar Demirörene karşılar ,bağırınca karagümrük balicilerinden sopa yiyorlar..Forumlarını incelerseniz 18 yasında sivilceli ergenlerin gassaray bizim asıl düşmanımız şampiyonluğumuzu çaldılar yorumlarına rastlarsınız ulan bebe senin 1996 97 98 si hatırlamana imkan yok zaten 95 doğumlusun ,tinerci abilerin anlatıysada inanma ,kimyasalların böyle yan etkileri sık görülüyor..Hadi bakım yatağına ,saat kaç oldu ...

Tinerci Çarşı hala intro bile yapmadı şike konusunda. Adamlar fb'nin tasmalı köpeği durumundalar.

Neyin Kafasını yaşıyorsunuz yahu ? Fb ile uzaktan yakından alakası bulunmayan UEFA maçlarında bile Çarşı grubu Ana Avrat sövüyor Fblilere. Derbilerdeki durumu siz düşünün. Bunları bile bile Fenerbahçe'ye karşı Çarşının yalaka oldugunu söylüyosanız saçmalıyorsunuz.

çarşı olusumunun liderlerine denmiş, sus payı aldıkları için eleştiriyoruz.

Neyin Kafasını yaşıyorsunuz yahu ? Fb ile uzaktan yakından alakası bulunmayan UEFA maçlarında bile Çarşı grubu Ana Avrat sövüyor Fblilere. Derbilerdeki durumu siz düşünün. Bunları bile bile Fenerbahçe'ye karşı Çarşının yalaka oldugunu söylüyosanız saçmalıyorsunuz.

Biz iyi biliriz tinerci Çarşı'yı. Senin gibi Bjk'liler bize ögretemezler bu yalaka köpekleri. Galatasaray taraftarı kimle dost, kimle düşman olacağını çok iyi bilir.

Forza'dan iki adet zibidi bu konu yüzünden bana faceden küfürler etmişler. Ben her şeyi kanıtlarla ortaya koyuyorum. Fb yalakası köpekler olduğunuz su götürmez bir gerçek. Peki ya Caner Pirim isimli bit yavrusu, bana küfür ettikten sonra neden engelliyorsun? Yemedi mi?

Oportünistin önde gidenisin Ersin. Beni rahatsız etmiyor, sadece dikkatimi çekti. Her mesajında "asarım, keserim, bicerim, süper mega psikopat fanatigim" görünümü cizmeye çalışıyorsun. Çarşıyı fanboy degilim ve önceki mesajlarimi okuyan herkes bilir. Ama Fener yalakaligi sanan bir zahmet Inönüdeki Maccabi maçını açsın.

Üst Alt