Çarşı'nın Fenerbahçe Yalakalığı - Sayfa 4 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Çarşı'nın Fenerbahçe Yalakalığı

Cevap: Çarşı'nın Fenerbahçe Yalakalığı

Arkadaş ne diye ısrar ediyorsun? Al aşağıdaki yorum sadece ilk sayfası.

Bu arkadaşlar belki kendilerini sana doğru ifade edemiyorlardır, ancak tüm Galatasaray taraftarı yıllarca atılan iftiralardan rahatsız. Ve açık açık, belgesiyle ortaya çıkmış olayda Bjk taraftarının, özellikle Adalı ve Havutçu bırakıldıktan sonra bile kafasını kuma gömmesi. Kimse size bizi sevin demiyor, sadece ortadaki adaletsizliğe göz yummayın diyor.

Neyse sonra daha detaylı cevap yazarım.

Abicim şöyle atın canımı yiyin cidden.

FB yalakalığı dediğiniz buysa,BJK-FB maç konusundada aynı şeyler dönüyor.Bu forumda hemde.Birinin kazanmasını istemektir bu.Arkadaşın bahsettiği olaylar çok farklı.

Umarım Beşiktaş iyi oyunla rahat bir bicimde kazanır.

Nasıl olsa hafta sonu basit bir deplasmanda yine puan kaybederler.

Ancak Fener'İn kaybetmesiyle bizim uzun zaman sonra haftayı lider tamamlayacak olmamız paha biçilemez bir duygu. :)

gibi gibi...Ben hala arkadaştan ciddi bir mesaj bekliyorum.

Ankaragücü,Zalad olayları içinde saçmalık dedim zaten bu konuda.Boş iddaalarla hiç bir şey olmuyor.Tıpkı bu konudaki gibi.

"ikisinden nefret etsemde, gs kadar seref yoksunu bir kulüb yok bu dünyada, onun icin beline kuvet *****, insAllah söyle bir 6 yada 7 daha atarsiniz."

"fener yener umarım."

"fener inşallah yine dumur eder şerefsizleri"

"Cinconun ve Fatih Terim'in allah belasını versin. Nefretimsiniz"

"ermanistanla oynasan ermanistanı desteklerim

saldırrr şikebahçe tecavüz tecavüz tecavüz hunharca"

"7 tane yersin umarım gayse nefretimsin beter olun"

Yeter mi bu kadar? Yoksa daha fazla mı mesaj istiyorsun Galatasaray düşmanlığı ve fb yalakalığı üzerine?

"Mühendis Oktay için bugün Fenerbahçe'nin Galatasaray'a bi 6 tane daha atmasını istiyorum."

Adam fb'yi kurtarıcı olarak görüyor yahu. Ezikliğe bakın. Bunlara ne diyeceksin? :)

"Mühendis Oktay için bugün Fenerbahçe'nin Galatasaray'a bi 6 tane daha atmasını istiyorum."

Adam fb'yi kurtarıcı olarak görüyor yahu. Ezikliğe bakın. Bunlara ne diyeceksin? :)

Çok saçma yerden girmişsin.Üstteki mesajımı oku.BJK-FB maç konusuna bakarsan aynı tipte yorumları buradada göreceksin.

Mühendis Oktay olayınıda açmasak iyi olur.

Çok saçma yerden girmişsin.Üstteki mesajımı oku.BJK-FB maç konusuna bakarsan aynı tipte yorumları buradada göreceksin.

Mühendis Oktay olayınıda açmasak iyi olur.

Mühendisten falan banane yahu? Adamlar katıksız Galatasaray düşmanı ve fb yalakası. Burada hiç kimse ezik değil çarşı forumundakiler gibi. Bjk'nin de Fb'nin de canı cehenneme. Hiçbir takıma yalakalık yapmam ben, şunu yen bunu yen diye.

Çıkarım kendim koyarım sahada.

Bende ebedi dostumuza madalya takacam

infayqmp.jpg

m4kl9y5e.jpg

Cevap: Çarşı'nın Fenerbahçe Yalakalığı ve Bjk Camiasının Ezikliği

2007 yılında İnönü'de oynanan Bjk-Fb lig maçı.

Türkiye kupası.Ricardinho'nun otoparkta saldırıya uğramasından sonra açılmış.Bir nevi Aurelio'yu protesto.Diğer pankarttada Bir Türk Asla Arkadan Vurmaz yazıyordu."Ek" bilgi olsun.

İyi geceler.

Cevap: Çarşı'nın Fenerbahçe Yalakalığı ve Bjk Camiasının Ezikliği

Türkiye kupası.Ricardinho'nun otoparkta saldırıya uğramasından sonra açılmış.Bir nevi Aurelio'yu protesto.Diğer pankarttada Bir Türk Asla Arkadan Vurmaz yazıyordu."Ek" bilgi olsun.

İyi geceler.

Fark etmiyor. Bjk'lileri son yıllarda gördük, tanıdık biz. Yarattıkları nefretin içinde boğacağız ASLANTEPE'de. Umarım tüpçü de gelme cesaretini gösterir o maça. Bir nevi hesap günü olacak.

bu eziklerde korkuyor küme düşmekten,sesleri çıkmıyor.ama bu eziklere ihtiyacımız yok.g.saray tek başınada masaya yumruğunu vurur.

Üst Alt