Celal Kolot: "Şikeyi Galatasaray'dan öğrendik" - Sayfa 4 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Celal Kolot: "Şikeyi Galatasaray'dan öğrendik"

Cevap: Celal Kolot: "Şikeyi Galatasaray'dan öğrendik"

8-0 üzerine bir program hazırlanıp herkes bilinçlendirilmeli...o maça ankaragücü futbolcusu olan sinan engin in önce kaleciye gol yememesi halinde beşiktaşa transfer sözü verdiği gereken ilgiyi görmeyince de maça arkadaşlarını da ayartarak çıkmaması takımın 4-5 eksikle sahaya çıkmasının sebebi sorgulanmalı gelenden geçenden 5-6 gol yiyen takımın şampiyonluk maçında Galatasaray ı yenemeyeceğini bu şike çamuru için ortam hazırlandığı anlatılmalı...1-0 ın bile bize yettiği anlatılmalı...şu olaya dar kalıplarda bakıp sadece skora göre yorum yapan insanları görünce bu ülkede milleti kandırmanın ne kadar kolay olduğunu görüyorum.yazık...mal dolu ülke

8-0 üzerine bir program hazırlanıp herkes bilinçlendirilmeli...o maça ankaragücü futbolcusu olan sinan engin in önce kaleciye gol yememesi halinde beşiktaşa transfer sözü verdiği gereken ilgiyi görmeyince de maça arkadaşlarını da ayartarak çıkmaması takımın 4-5 eksikle sahaya çıkmasının sebebi sorgulanmalı gelenden geçenden 5-6 gol yiyen takımın şampiyonluk maçında Galatasaray ı yenemeyeceğini bu şike çamuru için ortam hazırlandığı anlatılmalı...1-0 ın bile bize yettiği anlatılmalı...şu olaya dar kalıplarda bakıp sadece skora göre yorum yapan insanları görünce bu ülkede milleti kandırmanın ne kadar kolay olduğunu görüyorum.yazık...mal dolu ülke

haklısın herkes bunu konusuyor fenerın macları hıc konusulmazken a.gucu ve denızlı macları ile gundem degıstırılmeye ccalışılıyor

en çokta GALATASARAY'a 8 gol lazımdı 8 tane attı deniliyor ya oraya kopuyorum

Size en güzel cevabı siz düşünce vereceğiz, alayınız seneye yükselme playoffları oynarken biz çeyrek final yarı final maçlarını kitlenmiş olacağız.

Bu arada ,geçen sene ligdeki takımların yarısı şikeye bulaşırken.Tarihinin en kötü dönemini geçiren Galatasaray neredeyse düşme hattında iken adının hiç bir yerde anılmaması ilginç değilmi ?

Sizler yöneteci oldunuzda, caimalarınıza kendinizi başarılı lanse ettirmeniz gerekiyoda, GALATASARAY'ın Başkanı ve yönetim kurulunun sorumlulukları yokmuydu ? onlar neden yapamadı bu tip usulsüzlükleri , çünkü bizde affedilmez adamım bunu unutma.Seni koca pislik çuvalı.

100.yılında şampiyon olamayan tek büyük Galatasaray...Önce 2003 deki şampiyonluklarının hesabını bir versinler.Önce Galatasaray'ın sonra da o yıl şampiyonluk kapısını yüzlerine çarptıkları Gençlerbirliği'nin maçlarındaki hakem katliamlarının dökümünü bir çıkarıversinler.

Bir çoğunuzun yaşı yetmez; 1986-87 sezonunda on üç sezon aradan sonra aldığımız şampiyonluğu çok iyi hatırlıyorum.Galatasaray tarihinin en iyi kadrolarından biriyle , her maç keyif veren futboluyla, bol gollü karşılaşmalar çıkarmıştık, tüm camia şampiyonluğa kenetlenmiştik...Aslında iki yıl önce gelmesi gereken şampiyonluğa iki yıl geç kavuşmuştuk.İşte bu noktada BJK'lileri biraz geçmişi hatırlamaya davet ediyorum.O dönemki Cumhurbaşkanımızın fanatik Beşiktaşlı eşi Semra Özal'ın o zamanlar özerk olmayan futbola ne kadar müdahil olduğunu hatırlamalılar mesela. Beşiktaş'ın kurduğu alt yapı ağırlıklı (Metin,Ali,Feyyaz,Gökhan,Recep,Rıza,Ulvi,Ziya vs. futbolcular bu dönemden gelir)takımla aslında pek de fena oynamadıkları futbolla, ligi namağlup tamamlayan,rakiplerini buldozer gibi eze eze yenen Galatasaray'ın önünde nasıl bitirebildiklerini sorarım onlara...Herhalde namağlup olduğu halde şampiyon olamayan dünyadaki tek takımdır Galatasaray.O dönemde Semra Özal'ın futbola el attığı ayyuka çıkmıştı.Nedense o günleri hatırlayan, hatırlatan kimse yok?

Niyetim kimsenin şampiyonluğuna laf atmak değil.Ama BJK benim yaşımın elverdiği, büyüklerde aleni şekilde siyaseti kullanarak şampiyon olan ilk takımdır.Üstelik bunu yaparken iki yıl boyunca şampiyonluğunu engellediği takım Galatasaray'dı.O yüzden BJK'liler biraz dikkatli konuşsunlar ,tıpkı Fenerliler gibi.Attıkları her bir geri adımda arkalarında hep bizi bulurlar.Onlar o günleri unuttularsa biz Galatasaraylılar daima hatırlatırız.

Deniz Özal Fanatik Fenerliydi Ne Beşiktaşı....

biride demiyorki 1-0 bile galatasaraya yetiyordu aslında bizde bu takıma 2 hafta önce 7 atmıştık diye

O kadar tape arasında GS ile ilgili hiç birşey yok. Her takımı dinlemeye alan polis GS yi almadımı yani. Elbette almıştır. Ama en küçük bir şey yok....Bu rakipleri çıldırtıyor tabi.

Isıtıp ısıtıp aynı şeyleri söylüyorlar. Kendilerine gelince, o kadar tape, foto, video ya rağmen masumiyet karinesi, bize gelince salla gitsin...

Hiç muhatap olmadan doğrudan dava açılmalıdır hakkında.

O programda salyalar saçarak bize saldırıyorlar başka da bir işlevi yok sinan enginin olduğu yerde ne beklersin..

Özal büyük bir sporsever ve sporcu dostuydu. Güreş yap*mak istemiş, çocukken eşekten düşüp kolunu kırdığı için bu spordan vazgeçmek zorunda kalmıştı. Bütün çocuklar gibi ma*halle aralarında top oynamıştı. Gençliğinde koşmuştu. Üniver*site yıllarında onu bilek güreşinde kimsenin yenemediği söyle*nirdi. Yüzmeyi, otomobil veya tekne ile sürat yapmayı, futbol maçı seyretmeyi çok severdi. Hangi takımı tuttuğu sorulduğunda, tereddütsüz" Fenerbahçeliyim" derdi.

Fenerbahçeliydi...

Niye ısrar ediyorsunuz ki...

Adamın söylediklerinde akla mantığa uyar bir şey olsa cevap verilsin derim ama işte geç saatlerde bu tür insanları programlara çıkarmamak gerekiyor. Onlara en büyük cevap, iddanamede Galatasaray adının geçmemesidir. Kendileri pisliğe batmışken bizim adımızın dahi geçmemesini bir düşünsünler. Türkiye kupasını almak için bile şike yapan bir camiadan ne beklenir.

Deniz Özal Fanatik Fenerliydi Ne Beşiktaşı....

Ben de zaten Turgut Özal'dan değil Semra Özal'dan bahsetmiştim "Fanatik Beşiktaşlıydı" derken Alemdar.Bir kez daha dikkatle okursan "O dönemki Cumhurbaşkanımızın Beşiktaşlı eşi" dediğimi farkedeceksin.Turgut özal Fenerbahçeli eşi Semra Özal da fanatik Beşiktaşlıydı .Turgut Özal Fenerbahçeli olmakla birlikte hiç bir zaman futbola müdahil olmadı, bütün takımlara dengeli ve eşit mesafede yaklaşmaya özen gösterecek kadar gerçek bir devlet adamıydı.(Bu arada geçmişte Özalcı filan değildim:)Ama yiğidi öldür hakkını ver demişler)Hatta yanlış hatırlamıyorsam Köln'deki meşhur Monaco maçına da gelmişti.Böyle işleri oya tahvil etmeyi iyi bilirdi rahmetli.

Ancak Semra Özal için aynı şeyi söylemek mümkün değildi.Fanatikti ve futbol üzerinde etkisini fazlaca hissettirirdi.

havlayın ulan köpekler...kansız itler.dandik bir türkiye kupası için bile şike yapacak kadar adi aşşağılık bir camiasınız işte siz...çapınız bu ulan sizin! 7-8 yıldır size köpek muamelesi yapan takımınızın içine eden o 3 kuruşluk başkanınızı indiremediniz her transfer sonrası kıçını yalıyosunuz ! tribünde soyunup küfürler etmek sizin için futbol..siz 3 kuruşluk beyninizle bu camiaya dil uzatamazsınız bile...beyinsiz küçüklerinizi 93 sezonuyla kandırıyosunuz ama o maçta 1-0 bile yensek şampiyon olacağımızı o yıl 2 maçta o takıma 10 gol attığınızı o sezon sahanıza gelip elinize verdiğimizi anlatamazsınız...sizde o yürek yok..siz tutturmuşsunuz bir çarşı palavrası öyle gidiyosunuz... fenerbahçe taraftarından bile her derbide kapak yiyosunuz ciğersiz adamlara vermişsiniz tribünü onlar ordan sizin üzerinizden servetler yaparken siz mal mal çarşı diye kıçınızı yırtın...şu son günlerdeki rezalette bile sesi çıkmayan çarşı yönetiminin bu uysalllığını neye borçlu sanıyosunuz? tüp kafadan aldıkları sus payına tabi ki... sizle bizim kulvarımız çok farklı çocuklar...siz gidip çöplüğünüzde soyunup bağırıp kıçınızı yırtın türkiye kupası için şerefinizi satın avrupaya gitmeyelim diyen başkanınızla ve vizyonunuzla yolumuzda gölge etmeyin...kısacası bi .. gidin ya çapsızlar.

Üst Alt