Celal Kolot: "Şikeyi Galatasaray'dan öğrendik" - Sayfa 6 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Celal Kolot: "Şikeyi Galatasaray'dan öğrendik"

Cevap: Celal Kolot: "Şikeyi Galatasaray'dan öğrendik"

Herifler tutuştu dört bir yandan Galatasaray'ı da bu batağın içine nasıl çekeriz onu düşünüyorlar.

Yazık gördükce acıyorum hepsine.

Onur,Şeref,Halsiyet herkese kısmet değil.

Ya ben neyi anlamiyorum.

Bi yandan "bu ligde herkez sike yapti" diyorlar.

Öte yandan "biz sike yapmadik" diyorlar.

Yani demek istiyorlar ki "bu lidge herkez sike yapti,biz yapmadik".

Anlayın artık şu şikeci bjk'lilerin gerçek yüzlerini. Suratımıza gülüp arkamızdan kuyumuzu kazanlar hep bu tinerci güruhu!

Allah rızası için şunu yolda gören Galatasaraylı iki tokat atsın.Tam sopalık.

Anlı Şanlı Galatasarayımızın yanında her zaman olduğu gibi hep ezik,hep şikeci,hep küçük olarak kalacaksınız kolot.

ben bu denyoyu kuzey güneydeki ferhata benzetiyorum varmı bana katılan

------

Bu zavallının konuşmasının meali:

" Biz ne kadar güzel kendi düzenimizi kurmuştuk... Galatasaray bu düzeni bozdu... Hele biz tüm kalbimizle Fenerbahçe Cumhuriyetine mutlak itaat ederken Galatasaray'ın itaat etmemesi çok büyük bir suçtu...

Bunu affetmek imkansız...

Biz kendi ettiğimizin cezasını düşünürken Galatasaray idealist bir yaklaşım gösteriyor... Biz bugünü düşünürken Galatasaray yarınları düşünüyor...

Biz nerdeyse ligin tamamını FB hükümranlığına bağlamışken Galatasaray'ın buna itaat etmedi... Bu da bizim sonumuz oldu...

Beşiktaşlı olarak Fenerbahçemize yapılan her ihanetin karşısındayız... "

---- Bilmem yanlışmı yorumladım.... ----

eeee bizden ögrendiyseniz neden yakalandiniz?.....sorsaydiniz biz nasil yapmisiz diye ozaman.....ögreniyorsaniz Adam akilli ögreninde belki sizde birgün avrupadan bir Kupa getirirsiniz :D

Kusura bakılmasın ama bize bu sözler müstahak. Adamların yöneticileri neler konuşuyor. Biz burada "Beşiktaş'ın 100. yıl şampiyonluğu da araştırılsın" deyince konumuz kitleniyor. Yönetici düzeyinde onların yaptıklarına bakın bir de bizim taraftar düzeyinde duruşumuza bakın. Yöneticilerimizi zaten geçtim. Yok mudur bir Allah'ın kulu 2002-2003 sezonunu konuşacak? Biz konuşmazsak onlar işte böyle konuşur.

Galatasaray 8-0 lik Ankaragücü macini 1-0 kazansa bile gene sampiyondu,ayrica o yil feneri saracoglunda 4-1,BJK yi inönüde 3-1,Antepi antepde 5-0,Bursayi bursada 3-1 yenen gene bizdik.Birde unutmadan bizle cekisen bjk de Ankaragücünü Ankarada 6-0 yenmisti.

Kusura bakılmasın ama bize bu sözler müstahak. Adamların yöneticileri neler konuşuyor. Biz burada "Beşiktaş'ın 100. yıl şampiyonluğu da araştırılsın" deyince konumuz kitleniyor. Yönetici düzeyinde onların yaptıklarına bakın bir de bizim taraftar düzeyinde duruşumuza bakın. Yöneticilerimizi zaten geçtim. Yok mudur bir Allah'ın kulu 2002-2003 sezonunu konuşacak? Biz konuşmazsak onlar işte böyle konuşur.

Konussunlar kale alan yok eziktasi,siketas olduklari tescillendi oda yetmedi taraftar grubu omurgasizligi ile artik ne igrenc bir camiya olduklarinid tescil etti,seref namus besiktasmis peh....

Agzi olan konusuyor torba degilki büzesin,külübün bu mesnetsiz aciklamalara en iyi verecegi cevap aslinda dava acmak olmali,adnan öztürk ne dedi cambaza bak stratejisi,sikelerini böyle bastirmaya calisiyorlar,siketas sikebahce konuyu böyle degistirmeye calisiyor,bizimde taraftar olarak hic kale almamamiz gerekiyor.

Doğruları söylemek zoruna gitmiş beyefendinin senin adamlığına tüküreyim ben.Galatasaray'a sataşarak gündem yaratmaya çalışıyorlar yemezler.

Üst Alt