# Cheik Ismael Tioté - Sayfa 4 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

# Cheik Ismael Tioté

Cevap: # Cheick Ismael Tiote

İki sene önce Loic REMY' i kaçırdığımız gibi bu futbolcuda kaçanlar arasında olacaktır.

Bu sezon 5 maçına falan denk gelmişliğim var. Dünya kupasındaki gibi çirkef yapsını sürdürüyor. Devamlı rakiple uğraşıyor.

Valla Mete seni tebrik ederim iyi yakalamışın bu çocuğu adam Newcastleda iyi oynuyo...

Keşke biz alsaydık ama nerdeeee

Mete :005:

Tiote,Cana ve Neill rakiplerin tozunu attırırdı.Keşke alsaydık kupadan sonra.

Yazdik bura 1 kez degil 2 degil en az 10 defa. Elia da oyle

Onu da yazdim yeterince sozlesmesi bitiyordu twente'deyken.

Simdi yine twentede boyle bir oyuncu var. -Bryan Ruiz,

Asil sorun bura bizim yazmamiz degil yonetim veya artik kim ugrasiyorsa boyle oyunculari onceden gormesidir

Turkcem icin ksra bakmayin

677a97dab61c5f0dcacfb2489a3bbbb8.jpg

Hızımı alamadım. Melo ayrilirsa ilk teklif vermemiz gerekenlerin başında geliyor bence. Oyunun iki yönündede başarılı.

8 milyon avro piyasası var. 29 yaşında. Premier ligden futbolcu almak pek kolay değil aslında. Ama Drogba ve Ebouede referans verir. Ve gelebilir. Kenarda mutlaka durmalidir.

GT-I9500 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

8 vermeyiz yiğitcim pinti bir yönetimimiz var ancak kelepir oyuncular alıcaz bu dönem iyi oyuncu orası ayrı

Bu gectigimiz sezon Newcastle ligin en les takimi oldugu icin hic izleyesim de gelmedi o yuzden son durumu hakkinda pek bir bilgim yok, soyle deyim: 2-3 yil once olabilir derdim sadece..

Cheick Tiote tıpkı Yann M'Vila gibi ön libero bölgesi için hayır demesi çok zor, kalbur üstü oyunculardan, olur da Melo giderse ikisine de gözüm kapalı evet derim.

EKLEME: Her 2 oyuncunun da son 1 yıllık performansları hakkında bilgi sahibi değilim, salt kalitelerini dikkate alarak yorumda bulundum.

Son düzenleme:
Üst Alt