# Cheik Ismael Tioté - Sayfa 5 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

# Cheik Ismael Tioté

Oooooooo.

Attığı golleri orta sahadan hücuma etkili paslarini izlemelisin bence Talha Küllü bey.

GT-I9500 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
Adam 251 maçlık kariyerinde 4 gol atmış, neyini izleyim? :red: Ofansif katkısı da zaten berbat, paslarını falan Fifa oynarken gördüysen bişey diyemem de gerçek hayatta bu adamın ofansif katkısı sıfıra yakın. 5 metrelik paslarda bile hata yapıyor biçok kez. Yeteri kadar da izledim NCU takımına sempati duyan biri olarak, hatta zamanında ben de çok önermiştim.

Adam 251 maçlık kariyerinde 4 gol atmış, neyini izleyim? :red: Ofansif katkısı da zaten berbat, paslarını falan Fifa oynarken gördüysen bişey diyemem de gerçek hayatta bu adamın ofansif katkısı sıfıra yakın. 5 metrelik paslarda bile hata yapıyor biçok kez. Yeteri kadar da izledim NCU takımına sempati duyan biri olarak, hatta zamanında ben de çok önermiştim.
Olum bu adamın ofans yönü gizli herkes anlayamazzzz.

GT-I9500 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Teknik olarak çok vasat bir isim. Yaşı ilerledikçe temposu da düşüyor böyle isimlerin. 2010'da parladı ve çabuk söndü.

Bize 2 yönü ile oyunu oynayabilen orta saha lazım. Orta saha bir takımın en önemli mevkisidir.

transferinin -şu aşamada- lassana diarra transferi ile ilgisi yoktur. türk asıllı hollandalı bir menajer aracılığıyla bu sabah önerilmiş ve şartları makul gözüktüğünden istanbul'a davet edilmiştir. lassana diarra'ya bir mesaj olarak da değerlendirilebilir. imzayı atana kadar beklemek gerek.
yildiz.png
yildiz.png
yildiz.png
yildiz.png
(quakerboy - 27 ağustos 2016 20:38)

Diarra ya o kadar para vereceğimize bunu alalım Tolga dikine oynuyor bu da tam DMC gibi oynasın Tr liginde yeter de artar bile.

Sent from my iPhone using Tapatalk

Diarra yerine bu adamı alalım ,hem daha ucuz hemde kadro çok şişmesin.

ikisini alırsak kadro şişecek.

Tiote'ye hayir diyecek gücümüz yok ama Diarra'yi birakalim demek dogru olmaz. Diarra cidden bu lige görülmemis kalite katar. Inanilmaz bir oyuncu. Tek basina domine eder ligi.

Üst Alt