# Cheik Ismael Tioté - Sayfa 6 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

# Cheik Ismael Tioté

Tiote-Diarra gelirse. Kimler yedek kalacak.

Tolga şuan çok formda.Kesilmesi en muhtemel isim Selçuk gibi gözüküyor.

Tolga Diarra oynasa. Selçuk-Tiote-Josue yedek.Ortasaha için çok fazla olur bu yedek sayısı.Ayrıca Hamit altıntop kadroda(şuan sakat değil) Kadro biraz şişecek.

Tiote'nin menajeri Ceylan Çalışkan, Galatasaray'ın Newcastle'a 1.5 M € önerdiğini ve oyuncuya yıllık 1.5 M € verileceğini söyledi. (A Spor)

1412035570092_wps_25_Cheik_Tiote_of_Newcastle_.jpg

Bu adama kuşlar bir yanlış yaparsa yer lan onları gel sen karaoğlan :yeah::yeah::yeah::yeah:

Tiote-Diarra gelirse. Kimler yedek kalacak.

Tolga şuan çok formda.Kesilmesi en muhtemel isim Selçuk gibi gözüküyor.

Tolga Diarra oynasa. Selçuk-Tiote-Josue yedek.Ortasaha için çok fazla olur bu yedek sayısı.Ayrıca Hamit altıntop kadroda(şuan sakat değil) Kadro biraz şişecek.

Selçuk kankasının yanına Çine gider.
Donk da gidecek inşallah. Nasıl olsa menajere 1 milyon euro veriyoruz. 1buçuk veririz hem bonservis alırız hem de maaş yükünden kurtuluruz hem de bu iki maldan kurtuluruz

Onu bu cezadan kurtarırsak belki sahiplenir kulübü de ego kasmaz. Egolu biri mi bilmiyorum da gelmesini isterdim. Marka değerimizi pozitif yönden etkileyecek transfer olur.

kesinlikle bize gelenin eğer bir kalitesi varsa kendini daha çok kasıp taraftarı yanına çekiyor.örnek melo sneijder.ama bu saatten sonra geleceğini zannetmiyorum muhtemelen bir forvet ve tiote ile bitireceğiz

Birazdan güvenilirliğini bilmediğim kaynaktan aldığım tiotenin arkadaşına olan ses kaydını atacam :D 2 gündür yoldaydım mobil sıkıntılıydı bi türlü foruma girip atamadım iş işten geçti ama ne konuşuyolar onu bile anlamadım dinleme fırsatımda pek olmadı

Üst Alt