Çift yönlü oynayan bir orta saha oyuncusuyla anlaştık! (Kaynak: MŞ) - Sayfa 91 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Çift yönlü oynayan bir orta saha oyuncusuyla anlaştık! (Kaynak: MŞ)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Cevap: Çift yönlü oynayan bir orta saha oyuncusuyla anlaştık! (Kaynak: MŞ)

Melih Abi' nin reklama ihtiyacı mı var? GSTV' de Gayın-Sin' de programı yapan kişi kendisi. GS Dergisinde her ay yazısı çıkıyor. Sana bana yalan atarak mı reklam yapacak kendisi? Yahu adam 47 yaşında. Galatasaray Lisesinden mezun ve kulüp üyesi.

Her gelen mesaja da cevap veren son derece nazik ve iyi bir Galatasaray' lı. Bir insanı değerlendirmeden önce size iyi niyetli bilgi verdi diye bir adamı asmak niye?

Hayret doğrusu...:rolleyes:

Her kelimesine katılıyorum...

Biraz heyecan olu bize,eğlendik hiç değilse gece.

Bir de bu tarafından bakalım.

Unutmayın hayat biter transfer bitmez:)

istiyorsa 3 gün sonra açıklansın, yeni transfer orta saha olduğu müddetçe benim için sorun yok.

orta saha derken çift yönlü orta saha demek istedin herhalde:m05:

kaç yönlü olduğunu sadece melih bey biliyo.

Eğer bu isim Aurelio olursa çok güzel olacak. Hem yerli statüsünde hem orta saha için mükemmel uyar sisteme. Ondan daha iyisi yerli olarak Hamit Altıntop olurdu ama Aurelio' da olursa çok güzel olur. Keita' dan dolayı ağır tokat yemiş Fener' e ciddi bir tokat daha atılmış olur. En az 3 sene daha futbol oynar Aurelio.

şimdi sakat kardeş sakatlıktan çıkınca nasıl olur bilinmez

melih beye sorsak lazım ismin kim olduğunu.nee olsa o söyledi bu transfer haberini.

Melih Abi' nin reklama ihtiyacı mı var? GSTV' de Gayın-Sin' de programı yapan kişi kendisi. GS Dergisinde her ay yazısı çıkıyor. Sana bana yalan atarak mı reklam yapacak kendisi? Yahu adam 47 yaşında. Galatasaray Lisesinden mezun ve kulüp üyesi.

Her gelen mesaja da cevap veren son derece nazik ve iyi bir Galatasaray' lı. Bir insanı değerlendirmeden önce size iyi niyetli bilgi verdi diye bir adamı asmak niye?

Hayret doğrusu...:rolleyes:

Anlayana kardeşim..

melih beye sorsak lazım ismin kim olduğunu.nee olsa o söyledi bu transfer haberini.

O is oyle olmaz. Girersin Gayin-sin'e, Emana GS'da yazarsin. MS'da ya der Emana degil diye, yada yandan kivirir. O zaman anlarsin Emana'dir diye. Zira kendisi yalan soyleyen biri degil :)

zaten son transferimiz biraz heyecanlı olsun boşverin :005:

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt