Çift yönlü oynayan bir orta saha oyuncusuyla anlaştık! (Kaynak: MŞ) - Sayfa 93 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Çift yönlü oynayan bir orta saha oyuncusuyla anlaştık! (Kaynak: MŞ)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Cevap: Çift yönlü oynayan bir orta saha oyuncusuyla anlaştık! (Kaynak: MŞ)

Hani 3 te açıklanıyordu transfer...:mad: Ben artık bu adama da güvenmiyorum. Bu da hit için yalan söylüyor. Türkspor'dan ne farkı kalacakki böyle yapmaya devam ederse...

Hala hit diyorsunuz, adam GS TV'de gayin-Sin programını sunuyor, Galatasaray dergisinde yazıyor ve hala hit peşinde olduğu söyleniyor..

Transferde son dk bir pürüz çıkmış arkadaşlar o yüzden açıklanmamış;)

Gelen oyuncumuz karısını ikna edememiş,tam karısı ikna olurken karşı komşusu ben sensiz naparım demiş şimdi karşı komşuyu ikna etmeye çalışıyorlar:D:D:D:D:D:D.

Jan Polak kimdir ve neden bu Forumda sevilir ?

bence stoper alınacak... hem ortasahada alternatif çok... emre çolak ta var...

zaten ihtiyaımız olan da stoper, orta saha değil...

yaw bu açeklamayı nerede yapmış transfer var diye gayin-Sin de göremedim biri link versin

Hala hit diyorsunuz, adam GS TV'de gayin-Sin programını sunuyor, Galatasaray dergisinde yazıyor ve hala hit peşinde olduğu söyleniyor..

Biz de biliyoruz program sunduğunu... Ama nice program sunucularının reklam için hit için neler yaptığını da biliyoruz.. Aynı kefeye koymak istemiyorum elbette Galatasaraylı bir beyefendiyi ama şimdi verdiği güvensizlikle de onlardan bir farkının olmadığını düşünüyorum...

Bu transfer olunca acaba Melih Abi ye sallayanlar ne diyecek..

Transfer gerçekleşebilir ama ben gece 3 palavrasına sinirliyim :mad:

Ya arkaşlar adam hit için yalan yazar mı ? Bi taraflarından mı uyduruyor ?Alamazsak bile %100 ilgilendik bu oyuncuyla fakat bi sorun çıktı ve alamadık.

Vay be ben daha iyi tutturdum valla.Bu MŞ'nin yine bilemiyeceğini 3.defa söyleyip 3.defa tutturmam.Ben daha istikrarlıyım yani,beni takip ediniz :D

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt