# Claudio Miguel Pizarro Boisio - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

# Claudio Miguel Pizarro Boisio

Cevap: # Claudio Miguel Pizarro Boisio

Schuster başa, Leo Franco kaleye, Beck sağ beke, Pizarro forvete.

Baya bir eksik giderildi basınımız sayesinde.Birkaç takviye daha yaptık mı tamamdır.:)

Skibbe başa, Sanctis kaleye , Meira stopere , Baros forvete.

Tamamdır demiştik :D

Skibbe'den başından beri ümitli değildim zaten.

Meira beni en büyük hayal kırıklığına uğratan oyuncu oldu.

Baros beklentilerimin çok üzerinde bir performans sergiledi.(Hala iyi bir golcü olmadığını iddia ediyorum orası ayrı :) )

Schuster gelirse başa, bu sefer en baştan ümitli girerim seneye.

Leo gelecek diye korkuyorum, umarım gelmez.

Beck'i hiç izlemedim ama iyi olduğu söyleniyor.Yorum yok.

Pizarro, beğendiğim forvetlerden birisi.Alınırsa çok iş yapacağını düşünüyorum.

Kısacası böyle bir 4'lü, geçen yılki saydığınız 4'lüden kat kat daha iyidir.

Keşke gelme ihtimali olsa,Star tv 1 kere de haklı çıksa...

Pizarro aradığımız tarzda bir adam Werder Bremen araya girmez umarım,Abromoviç'i kafalar Haldun Üstünel!

Ligtv'nin haberlerine güvenmiyorum ama Haldun Üstünel'in transfer için Avrupa'ya gittiğini,gideceği ülkelerin İspanya,İngiltere ve Hollanda olduğunu söyledi.

İspanya'ya malum sebeple gidilecek,umarım İngiltere'ye bu adam için gidilmiştir.Peki Hollanda'ya?

Ligtv'nin haberlerine güvenmiyorum ama Haldun Üstünel'in transfer için Avrupa'ya gittiğini,gideceği ülkelerin İspanya,İngiltere ve Hollanda olduğunu söyledi.

İspanya'ya malum sebeple gidilecek,umarım İngiltere'ye bu adam için gidilmiştir.Peki Hollanda'ya?

Ruud içindir belki de... Pizarro hedef şaşırtma olabilir...

Dün gece futboligde söylemişler son dakika diye..Pizarronun menejeri yarın floryaya gelecekmiş..Bu haberde yalan çıkarsa artık o programı yapmalarına gerek yok..

Starın istihbaratına güvenirim.

10 haberinden 7 si dogru cıkar e biraz yanılma payı olsun tabi en azından masabası iş pesinde degiller

Üst Alt