# Claudio Miguel Pizarro Boisio - Sayfa 4 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

# Claudio Miguel Pizarro Boisio

Cevap: # Claudio Miguel Pizarro Boisio

Pizarro için kritik gün!

Sarı-Kırmızılı kulübün yeni sezonda renklerine bağlamak istediği Claudio Pizarro’nun transferinde kritik gün...

Galatasaraylı yöneticiler, Peru’lu golcünün Türkiye’deki haklarını elinden bulunduran menajer Kahraman Arslan’la, bugünkü Gençlerbirliği maçının ardından bir araya gelecek.

Yüksek bonservis bedeli nedeniyle Pizarro’yu kulübü Chelsea’den kiralamak isteyen yönetim, İngiliz kulübünden gerekli onayı aldı, iş yıldız futbolcuyu ikna etmeye kaldı. Pizarro’nun yıllık 3.5 milyon Euro istediği öğrenilirken, bu paranın bir kısmını Chelsea’nin karşılayacağı da gelen haberler arasında. Bu formül, halihazırda Werder Bremen tarafından da uygulanıyor. Alman kulübünün bu sezon kiralık oynattığı tecrübeli futbolcunun 2 milyon Euro’sunu Chelsea ödüyor. Bremen’in 20 Mayıs’ta Shakhtar’la Kadıköy’de oynayacağı UEFA Kupası Final maçı için Pizarro’nun İstanbul’a gelecek olması da bir fırsat olarak görülüyor.

Adnan Polat bizzat yürütecek

Oyuncunun menajeri Kahraman Arslan, “Pizarro gibi yırtıcı bir santrfor Türkiye’ye her zaman gelmez. Türkiye’deki vergi sistemi, bu futbolcunun Galatasaray’a sıcak bakmasındaki en büyük etken” dedi. Bu arada Adnan Sezgin’in bu transferi başka bir menajer aracılığıyla bitirmek istemesi nedeniyle görüşmelerin uzaması, Adnan Polat’ı harekete geçirdi. Başkan, transferi bizzat yürütecek.

Kaynak : Fanatik

yine yanlış transfer,eğer olursa yine hırsını tüketmiş belli yaşa gelmiş bir oyuncunun peşindeyiz,bu tür transferler bu yıl komple iflas etmesine rağmen yönetim yanlışda ısrara devam ederlerse mart ayında artlarından tenekeyi ilk calacak kişi benim (hala başkana inanıcım tam olsada)

İsimsiz oyuncu alınır, yıldız oyuncu istenir.Yıldız oyuncu alınır hırsı kaybetmiş denir.Pizarro yu da beğenmiyorsunuzya hayret doğrusu

İsimsiz oyuncu alınır, yıldız oyuncu istenir.Yıldız oyuncu alınır hırsı kaybetmiş denir.Pizarro yu da beğenmiyorsunuzya hayret doğrusu

isimli vede catır catır futbol oynayan futbolcu almamız icin paramızın yeterli olmadığını anlarsanız herhalde farklı düşünürsünüz...

son 10 yılda yapılan en iyi transfer isimsiz riberi idi... gerisimi coğunlu büyük fiyasko bir kac tanede ehh işte...

Kewell hariç be aga ! :cool:

bence kewell transferi bile yanlış bir transferdir, belki takımın hepsi cok diri olsa idi vede kewell tek başına tecrübe kontenjanından takımda tutulsa idi tamam derdim ama yürüyen bir takıma bir tane daha yürüyen adam ne kadar mantıklıdırki??? hoş yönetim bu kafayla takıma yeni yürüyen yıldızlığı sözde kalmış isimleri alacaktır zaten...

Pizarro hem isimli hemde bu sene çatır çatır oynadı yetmezmi

yanlış,gelirse yanlış olduğunu bizzati teşhis edersiniz...

pizzaroya orduspordaki brunoyu tercih ederim...

lütfen sakatlık,yaş,fiyat,doyum kriterlerini göz önüne alınız..

haa tecrübemi, eyvallah tamamda biz hepden tecrübeyi sahaya doldurdukda kimse koşmuyor ,didinmiyor sonrasıda 10 kişi kalmış sıradan anadolu takımından baskı yiyip puan kayıp ediyoruz...

umarım yönetim artık akıllanmıştır, pizzaro-saviola gibi isimlerin bile bizimle anılması yanlış oğlu yanlışdır...

yanlış,gelirse yanlış olduğunu bizzati teşhis edersiniz...

pizzaroya orduspordaki brunoyu tercih ederim...

lütfen sakatlık,yaş,fiyat,doyum kriterlerini göz önüne alınız..

haa tecrübemi, eyvallah tamamda biz hepden tecrübeyi sahaya doldurdukda kimse koşmuyor ,didinmiyor sonrasıda 10 kişi kalmış sıradan anadolu takımından baskı yiyip puan kayıp ediyoruz...

umarım yönetim artık akıllanmıştır, pizzaro-saviola gibi isimlerin bile bizimle anılması yanlış oğlu yanlışdır...
Komik:)

Transferde üç mevki için her mevkiye alternatifli üçer futbolculan 9 futbolcu ile ön görüşme yapan Galatasaray'da transfer görüşmeleri Avrupa kupalarına endekslenmiş durumda.. Görüşme yapılan futbolculardan birisi de Perulu yıldız Pizarro.. İŞTE GALATASARAY'IN ADIM ADIM TRANSFER STRATEJİSİ..

Turkspor.net ziyaretcileri son bir haftadır sürekli Pizarro transferi ile ilgili yorumlar ve sorularla gelişmeleri sordular.. Turkspor.net editörleri ise bu soru ve yorumlara "Görüşme var ancak henüz erken" şeklinde cevaplamıştı.

Sadece Pizarro değil, Galatasaray yönetimi 3 mevkide , sağ bek, orta saha ve forvet için üçer alternatifli toplam 9 futbolcu ile ön görüşme yapmakta..

Yaklaşık bir hafta önce bu futbolcu sayısı 6 idi.. Pizarro'nun da bu futbolculardan birisi olduğu daha önce de gelen bilgiler arasında..

Ancak, bütün görüşmeler Galatasaray'ın Avrupa kupalarına kalıp kalmayacağına kilitlenmiş durumda..

Şampiyonlar ligi öncelikli tercih ancak UEFA nın yeni değişen statüsü ile AVRUPA arenasında futbolcular kendilerini daha iyi gösterebilecekleri için pazarlık masasında UEFA ya kalmak yeterli olabilecek.

Galatasaray yönetimi ligin bitimine 3 hafta kala ön görüşmesi yapılan transferlerden çok AVRUPA kupalarına kalmak hedefine kilitlenmiş durumda..

AVRUPA KUPALARI KESİNLEŞİRSE, ÖNCE TEKNİK DİREKTÖR..

Galatasaray bir yandan ligde mücadele ederken diğer yanda Teknik Direktör arayışlarını hızla devam ediyor.. Avrupa kupalarına kalmak birinci hedef..

ikinci hedef ise önce Teknik direktör..

Sonrasında ise ön görüşme yapılan futbolcular isimlerine, şartlarına göre yeni Teknik direktörün önüne konulacak..

Yeni Teknik adamın kafasındakiler ve ön görüşme yapılanlarla yeni bir strateji belirlenerek nihai görüşmelere başlanacak..

turkspor.net

öyledir.. öyle olduğu için bu sene pek büyük yıldız oyuncularımızla rezilliği yaşadık.. komik evet ama ne komik????

düşünen beyinlere ne büyük dersler vardır bu komik kelimesinde...

Abi adam doğru diyor brunoyu tercih etmekle.Öyle forvet mi olur.Adamın tonla maçını izledim nerdeyse hepsi nerdeyse kalenin için bekleyip çizginin içine sürcek topu.Belki son Hamburga attığı iyi bi goldü ama oda Rostun hatası.Böyle futbolcuları nasıl yakıştırıyosunuz anlamadım ki.Sizin zaten bir Barosunuz var seneye belki 1-2 takviye daha yapılacak o olmadı Serkan Çalık var(yaz kampların iyi çalışırsa yararlı olur ).

işallah alırız Baros - Pizarro üff felaket olur. Kewell - Arda ortlaarını affetmez. Baros indirdiklerini düşünemiyorum bile...

Kewell'e yanlis transfer demek biraz garip olur. Kewell yuruyor diyorsunuz ama is deli gibi kosmakta degil, Kewell belki Sabri gibi deli gibi kosmuyor ama zekasini kullaniyor ve oyle top caliyor. Is delice kosmakta degil, Sabri bosuna enerji tuketiyor surekli, zekasini kullanmadigi icin. Kewell ise kosmuyor ama zekasini kullanarak top kapiyor. Onemli olanda budur. 4-3-3 Sistemine Kewell tam uyar ... Ilk 3lude Arda Solda Olur, Onun Onunde Forvet'e Yonelik Kewell ...

Kewell'e yanlis transfer demek biraz garip olur. Kewell yuruyor diyorsunuz ama is deli gibi kosmakta degil, Kewell belki Sabri gibi deli gibi kosmuyor ama zekasini kullaniyor ve oyle top caliyor. Is delice kosmakta degil, Sabri bosuna enerji tuketiyor surekli, zekasini kullanmadigi icin. Kewell ise kosmuyor ama zekasini kullanarak top kapiyor. Onemli olanda budur. 4-3-3 Sistemine Kewell tam uyar ... Ilk 3lude Arda Solda Olur, Onun Onunde Forvet'e Yonelik Kewell ...

Kewell'a yanlış transfer diyenlerin aklından şüphe ederim.Bu takımda Sabri gibi adamlar oynarken Kewell Adnan Polatın yerine bile geçer :)

Ayrıca sana katılıyorum Kewella yanlış diyenlere katıla katıla gülüyorum şaka gibiler...

Üst Alt