# Claudio Miguel Pizarro Boisio - Sayfa 5 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

# Claudio Miguel Pizarro Boisio

Cevap: # Claudio Miguel Pizarro Boisio

Kewell'a yanlış transfer diyenlerin aklından şüphe ederim.Bu takımda Sabri gibi adamlar oynarken Kewell Adnan Polatın yerine bile geçer :)

Ayrıca sana katılıyorum Kewella yanlış diyenlere katıla katıla gülüyorum şaka gibiler...

akla şüphe duymadan önce kewell transferinden önceki takım kadrosuna bakıp,kewell ide üstüne koyup ortaya nasıl direncsiz bir takım çıktığını anlama meselesi gercektem mühim bir durumdur..

her mevkiye yıldız ,koşmayan oyuncu koymakla başarı gelmiyor,gelmedide zaten... kewell tek başına iyi oyuncu barosda,ardada,lincolnde ama işte hepsini bir araya koyunca yürüyenler takımı oluyor....

esas mesele bir sopa ile hem yönetimin hemde taraftarın kafasına haginin galatasarayda nasıl başarılı olduğunu vura vura öğretmektir vede aynı haginin

bu günkü kadro içinde başarısız olacağının neredeyse kesin olacağını ders verilircesine nedenleri ile irdelenmesi lazımdır...

akla şüphe duymadan önce kewell transferinden önceki takım kadrosuna bakıp,kewell ide üstüne koyup ortaya nasıl direncsiz bir takım çıktığını anlama meselesi gercektem mühim bir durumdur..

her mevkiye yıldız ,koşmayan oyuncu koymakla başarı gelmiyor,gelmedide zaten... kewell tek başına iyi oyuncu barosda,ardada,lincolnde ama işte hepsini bir araya koyunca yürüyenler takımı oluyor....

esas mesele bir sopa ile hem yönetimin hemde taraftarın kafasına haginin galatasarayda nasıl başarılı olduğunu vura vura öğretmektir vede aynı haginin

bu günkü kadro içinde başarısız olacağının neredeyse kesin olacağını ders verilircesine nedenleri ile irdelenmesi lazımdır...

onları idare edecek adam olmassa tabi bole olur zaten kewell dedi skibbe oyunculardan korkuyordu diye ama avrupa maclarına bakın kewell ileri geri oynuyrdu ben bile sasıyordum lig macından orta sahadan geri gelmeyen oyuncular nasıl defans yapıordu diye.pizarroya gelince bence yaslandı tamam baros kewell tuttu ama bence bu adam yatmaya gelir bence daha genc yeteneklerle ismi duyulmamıs ucuz futbolcularla ilglenilmeli pizarro gibi futbolcular bize 1-2 sene basarı getirir ama genc oyuncular uzun yıllar hizmet eder bak fergusona 20-21 yaslarında aldı ronaldo ile rooneyi takımı onlar ustune kurdu belki birkac sene sampiyon olmadılar ama simdi 3.kez ust uste premieri aldılar sampiyonlar liginde ise finaldeler gecen yıl oldugu gibi

Bu aksam cok ii savasti elinden geleni yapti ama takimi onun kadar istemedi kupayi bide diego olsaydi farkli olurdu onun icin de.

Aynen öyle.Takımı savaşmadı. :) Olsun kupa tanıdığa gitti iyi oldu.

"İstanbul’u Sorup Duruyor"

21.05.2009 10:06:00

UEFA finali için İstanbul’da bulunan Werden Bremen’in kaleci antrenörü Michael Kraft, ‘Mızıkacılar’ın Perulu golcüsü Claudio Pizarro’nun İstanbul hakkında bilgi topladığını söyledi.

Werder Bremen'in kaleci antrenörü Michael Kraft, Claudio Pizarro'nun İstanbul'u yakın markaja aldığını söyledi. G.Saray'ın uzun süredir peşinde koştuğu golcü oyuncunun sürekli İstanbul'u sorması akıllara ‘Pizarro, G.Saray'a mı geliyor?' sorusunu getirdi.

3 Yıl Bakırköyspor'un da kalesini koruyan Kraft, Türkiye'ye aşık olduğu ve her yaz tatile geldiğini söylerken final maçı öncesi Pizarro ve Wiese'nin kendisine İstanbul hakkında güvenlikten, trafik sorunlarına kadar detaylı bilgi istediklerini söyledi. Özellikle Anadolu yakasına geçerken manzaraya hayran kalan Perulu futbolcunun 'Burada top oynanır' sözünü ağzından kaçırdığını dile getiren Kraft diğer Bremen'li futbolcuların da Türkiye'de oynamaya sıcak bakabileceklerini açıkladı...

Kaynak: Vatan

Dün izledim ve de fena değildi bence..Gayet hızlı , teknik , pivot santrafor özelliğide var ... 4-5 tane top indirdi maç boyunca...Olabilir aslında Baros'la ikisi....

iyi bi forvet ama bende genc doymamis birini isterim onun yerine

Dün maçın tamamını izlemedim fakat izlediğim bölümlerde hiç bir eksisini görmedim.Olası bir anlaşma durumunda Baros ile Türkiye ligini sallar,avrupa'da iyi top dağıtan oyuncular arkalarında olduğu sürece çok iyi yerlere gelebiliriz.

İyi bir ücret karşılığı gelecekse kesinlikle almalıyız.

Uzun boylu,hızlı,hava toplarında çok etkili,tekniği mükemmel daha ne olsun.Alınabilirse Mükemmel olur...Werder de tek ayakta kalan oyuncuydu...

Bu dediğinin sonucu nereye çıkıyor herkes çok iyi biliyor(T.D.).Elimizdeki kadro avrupada kupa kaldıracak yeteneğe güce sahip oyunculardan kurulu.Hagi döneminde bir tek Hagi vardı fazla pres yapmayan koşmayan şuanda Arda'yı aradan çıkartırsak geri kalanların hepsine katılıyorum.Takım o öndemde Hagi yi kaldıracak hırsa güce sahipti.Aslında şuanda çok zor değil.Eksikleri tamamladıktan sonra ortasaha da bu 3'lünün eksikliğini hissettirmeyecek kadar pres yapacak adamlar var.

Üst Alt