covid aşılarının yan etkileri - Sayfa 7 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

covid aşılarının yan etkileri

Böyle bişey doğru olsa olmipiyatta bir çok sporcınun kalpten ölmesi gerekirdi hemen hepsi aşılıydı çünkü. Hindistan sa zaten hiçbir habere güvenilmez belki yemekten zehirlendiler bilemeyiz.

F5121 cihazımdan Gscimbom mobil uygulaması ile gönderildi

sapma sapan şeyleri aşının yan etkisi diye koyuyorlar. koyacaksanız geçen sene ile bu günün covid tablosunu koyun karşılaştırın.26 vefat niye 244 olmuş! Yüzde 58 2 doz aşılandığı halde 10 kattan fazla artmışsa bu ÖLÜMLERİN SEBEBİ AŞILAR OLAMAZ MI?... hiç mi aşılılar ölmüyor yani, bütün ölenler aşısızmış saçmalığına İNANMIYORUM.
1378611.jpg
27-agustos-koronavirus-tablosu-son-dakika-paylasildi-saglik-bakanligi-27-agustos-korona-tablosu-ile-bugunku-turkiye-corona-virusu-vaka-vefat-sayilari-1630083344728.jpg

sapma sapan şeyleri aşının yan etkisi diye koyuyorlar. koyacaksanız geçen sene ile bu günün covid tablosunu koyun karşılaştırın.26 vefat niye 244 olmuş! Yüzde 58 2 doz aşılandığı halde 10 kattan fazla artmışsa bu ÖLÜMLERİN SEBEBİ AŞILAR OLAMAZ MI?... hiç mi aşılılar ölmüyor yani, bütün ölenler aşısızmış saçmalığına İNANMIYORUM.
1378611.jpg
27-agustos-koronavirus-tablosu-son-dakika-paylasildi-saglik-bakanligi-27-agustos-korona-tablosu-ile-bugunku-turkiye-corona-virusu-vaka-vefat-sayilari-1630083344728.jpg
Aşı ile Covid’in süper güç haline geldiğini belirten Nobel ödüllü virolog bir doktor var. Adamın dediklerin de hak var demek ki. Aşılı vücutta bulunan virüs daha kuvvetli olarak aşısız bir vücuda giriyor ve ölüm oranını yükseltiyor.

Olabilir, zaten uzun vadede aşısız insanların bu hastalıktan ölme oranı artacaktır bu nedenlede aşıya mecbur olacak herkes.
Aşı ile Covid’in süper güç haline geldiğini belirten Nobel ödüllü virolog bir doktor var. Adamın dediklerin de hak var demek ki. Aşılı vücutta bulunan virüs daha kuvvetli olarak aşısız bir vücuda giriyor ve ölüm oranını yükseltiyor.

F5121 cihazımdan Gscimbom mobil uygulaması ile gönderildi

1. doz Biontech - 1 gün kol ağrısı oldu gece sola dönemedim yatarken

2. doz - 1 gün kol ağrısı, baş ağrısı ve sicak basması oldu terletti

Üst Alt