Culio Galatasaray'da - Sayfa 4 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Culio Galatasaray'da

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Cevap: Culio Galatasaray'da

Transferi savunmak gibi olmasın, değil çünkü, ama bunun scoutluk bir işi yok zaten, adam 3 senedir ŞL'de banko oynuyor takımında.

mustafa sarpın daha fazla golu var..: antudan bi angut yazmış.ilk defa antuya katılıyorum.kötü transfer:D

valla helal olsun şeref aydına. adam yarın açıklanacak 2 milyon euro dedi bitti olay. ScoutGsde verdi haberi 1 yıl geçti hala gelcekler. Bu adamın twitter adresini bilen varsa paylaşabilirmi?

double kazım ın yerine anıl emre çolak cluio nun yerine musa ve cumhur oynasaydı daha mı kötü olur zaten batacağın kadar batmışsın bari gençlere şans verseydiniz.

artık seneye resmi web sitesinde yine görürüz clio nun sözleşme fesih bedelinden şu kadar kar ettik kazım ın sözleşme bedelinden şu kadar kar ettik diye aynı hikayeleri.

madem bu adnan polat futboldan anlamıyo bari futbolu anlayan birini getirsin. Bu adnan sezgin adamı verem eder.

böyle adamları bu takıma aldıranların allah belasını versin.istediği kadar iyi çıksın umurumda değil.kazım culio.orta saha bam teli.bu nedemek oluyor.bizle harbi dalga geçiyorlar.lan misimovic in ucu ne?adamlar simao yu 900.000 euroya alıyorlar biz culio yu 2.000.000 euroya alıyoruz.hani sezgin bu işi en iyi yapandı.miiye verilen 3.5 milyon euro ne olacak?serdar ile gökhan e verilen eurolar ne olacak?defolun gidin.daha ağır küfür etmek istiyorum ama cezam fazla olmasın diye yazmıyorum

double kazım ın yerine anıl emre çolak cluio nun yerine musa ve cumhur oynasaydı daha mı kötü olur zaten batacağın kadar batmışsın bari gençlere şans verseydiniz.

artık seneye resmi web sitesinde yine görürüz clio nun sözleşme fesih bedelinden şu kadar kar ettik kazım ın sözleşme bedelinden şu kadar kar ettik diye aynı hikayeleri.

Ağzına sağlık.

Yönetimin, "sorumluluk Hagi'de,muhtemel başarısızlıkta bizim hiç suçumuz yok " dedirten transferi.

Hayırlı olsun.

Bu transfere karamsar bakmak yanlış olur. Son yıllara bakarsak Cluj, Şampiyonlar Ligi'nde başarılı sonuçlar alıyor. Daha çok süpriz takım olarak biliniyor takım düzeyine göre. Bunda en büyük pay sahiplerinden biri şüphesiz Culio. Takımın lideri konumunda. Daha çok sol kanat oynasa da, serbest olarak görev yapıyor. İçeri katetmeleri oldukça fazla. Mücadeleci, hırslı ve fiziği güçlü. Tam Hagi'nin istediği bir adam diyebilirim.

Bunları yazmam çok sık takip ettiğim anlamına gelmesin. Şampiyonlar Ligi maçlarında ve bazı maçlarının özetlerini izlemişliğim var daha önceden.

Adamı ismi çıktığında araştırdım her yerde sol kanat diyordu la. :S

Ulan Hagi umarım Aslantepe'den küfür yiyerek gidersin.

İçimden küfür etmek geliyor ama küfürü bile haketmiyorsun yönetim'

Aslantepe kadrosuna bakın!!!! ne idiğü belirsiz 28 yaşındaki bir adam.

İki kelime ile kepazelik ve rezalet.

Reva mı bize bu yaaa!!!!

Ulan bu klüp hacıya,hocaya emanet edilir mi? Tez zamanda defolup gidersiniz umarım.

Kazım'a bile pozitif bakacak kadar kendimi iyi günlere inandırmaya çalışıyordum ama nafile.

Ulan kapasitesiz,işbilmez.basiretsiz yönetim. Lanet olsun size.

Ulan onca loca,vip,kombine sattınız, yok riva yok stadın ismi,yok sponsorluk. Gittiler culio çapsızını aldılar.

Siz istifa edene kadar ,taraftara gün yüzü yok.

Şu yönetimden iğrendiğim kadar fenerden iğrenmiyorum. Resmen takımı bitirdiler,mahvettiler.

Bu adami bulup dovmeye ne dersiniz?

culio-30873_501.jpg

adam reyiz beyler :D

hayırlısı olsun bakalım hoşgelmiş

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt