Culio Galatasaray'da - Sayfa 5 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Culio Galatasaray'da

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Cevap: Culio Galatasaray'da

Bu bilgi yanlış sanırım. Gol sayısı daha fazla. Sadece ŞL'de 3 golü var.

Pardon belki 5 tir. Takımın ofansif yönü için alındığı düşünülürse, fazla agresif, pek gol atamayan, 90 küsür maçta 8-9 asistten ibaret bir adam. Ve ŞL istatistikleri düşülürse gol sayısı 2 yada üç oluyor. O da Romanya liginde. Independiente'de, Racing Club'ta forma şansı bulamayan ve sadece şampiyonlar liginde tek galibiyet alan takımının gol yollarında etkili olan bir adamından bahsediyoruz. 95 maçta 5 gol değil 10 gol atsa ne yazar. Koskoca Galatasaraya yakışan bir transfer mi?

ben de dahil olmak üzere pek çok galatasaray taraftarını mutlu eden transferdir. kazım'dan sonra culio ile adnanlar istifaya bir adım daha yaklaştı. ha gayret.

ekşi

en çok tt arena ya üzülüyorum.bu yönetim anlayışı bu transferlerle açılmasıyla yıkılması bir olacak heralde.

Hayırlı olsun.

Bu transfere karamsar bakmak yanlış olur. Son yıllara bakarsak Cluj, Şampiyonlar Ligi'nde başarılı sonuçlar alıyor. Daha çok süpriz takım olarak biliniyor takım düzeyine göre. Bunda en büyük pay sahiplerinden biri şüphesiz Culio. Takımın lideri konumunda. Daha çok sol kanat oynasa da, serbest olarak görev yapıyor. İçeri katetmeleri oldukça fazla. Mücadeleci, hırslı ve fiziği güçlü. Tam Hagi'nin istediği bir adam diyebilirim.

Bunları yazmam çok sık takip ettiğim anlamına gelmesin. Şampiyonlar Ligi maçlarında ve bazı maçlarının özetlerini izlemişliğim var daha önceden.

Düzenli olarak Sampiyonlar Ligi'nde oynayan bir takim lideri konumundaki bir oyuncuyu bu kadar ucuza birakmasi tuhaf degil mi? Hic ihtiyacimiz olmayan bir bölgeye siradan bir oyuncu aldik, kötü diyemem, tanimiyorum pek kendisini. Ama elimizdeki adamlardan bir fazlasi oldugunu sanmiyorum, kadroyu sisirmekten baska bir ise yaramayacaktir, muhtemelen sezon sonu da yollanir. Alinmasinin tek nedeni fiyati, Elano, Keita, Misimovic gibi adamlardan vazgecip Culio'nun gelisine olumlu bir olaymis gibi bakmak ancak Polyanna'nin yapacagi bir seydir.

Neyse en azından fazla para harcamıyoruz. Hagi sene sonu gideceği için çoğu transfere boşa olacak zaten, en azından az para gitsin. :)

kötü adam değil... demekki arda oyun kurucu oynatılacak... tarz olarak tello ya benzetiyorum. enerji ve hırslı birisi. ayağına hakim... sanırım kewell sezon sonu yolcu

Pardon belki 5 tir. Takımın ofansif yönü için alındığı düşünülürse, fazla agresif, pek gol atamayan, 90 küsür maçta 8-9 asistten ibaret bir adam. Ve ŞL istatistikleri düşülürse gol sayısı 2 yada üç oluyor. O da Romanya liginde. Independiente'de, Racing Club'ta forma şansı bulamayan ve sadece şampiyonlar liginde tek galibiyet alan takımının gol yollarında etkili olan bir adamından bahsediyoruz. 95 maçta 5 gol değil 10 gol atsa ne yazar. Koskoca Galatasaraya yakışan bir transfer mi?

Asist olarak istatistikleri fena değil. Bu sezon ŞL'de 6 maçta 1 gol 4 asist. Bakın savunmuyorum. İyi transfer demiyorum, değil. Ama faydalı olabilir. Bunlar rus ruleti transferler, tutmazsa yönetim, Hagi, yabancılar, sene sonu herkes gider bu takımdan.

Ulan Hagi umarım Aslantepe'den küfür yiyerek gidersin.

İçimden küfür etmek geliyor ama küfürü bile haketmiyorsun yönetim'

Aslantepe kadrosuna bakın!!!! ne idiğü belirsiz 28 yaşındaki bir adam.

İki kelime ile kepazelik ve rezalet.

Reva mı bize bu yaaa!!!!

Ulan bu klüp hacıya,hocaya emanet edilir mi? Tez zamanda defolup gidersiniz umarım.

Kazım'a bile pozitif bakacak kadar kendimi iyi günlere inandırmaya çalışıyordum ama nafile.

Ulan kapasitesiz,işbilmez.basiretsiz yönetim. Lanet olsun size.

Ulan onca loca,vip,kombine sattınız, yok riva yok stadın ismi,yok sponsorluk. Gittiler culio çapsızını aldılar.

Siz istifa edene kadar ,taraftara gün yüzü yok.

Şu yönetimden iğrendiğim kadar fenerden iğrenmiyorum. Resmen takımı bitirdiler,mahvettiler.

Yönetim Hagi'yi taraftarın önüne böyle atıyor bak gördünüzmü nasılda faturyaı Hagi'ye kestik Hagi liste vermiş de Kazım'ı Hagi istemişde kimbilir bu adam kimlerden sonra geliyodu o listede Hagi nin gelmesi ni bu yüzden istemiyordum taraftar yuhalayıp istifaya çagırmasından o bizim 10 numaralı Hagi miz neler yaptıgını cabuk unutuyoruz yönetimin aleti oluyorz!

Adam her sezonu 1 golle bitiriyor.Çok faydalı olur,sayesinde şampiyon olmamız işten bile değil :D

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt