Darius Songaila Galatasaray'da - Sayfa 5 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Darius Songaila Galatasaray'da

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Cevap: # Darius Songalia Galatasaray'da

Herhalde benden çok izleyen yoktur burada. İşe yaramaz bir adam.

Ya yürü git ya. Yemin ediyorum sen hastasin. Ciddi söylüyorum. Hastasin sen. Ya kendini birsey saniyorsun, ya da Galatasaray´i dünyanin en büyük basketbol takimi. 1 adami begendigini görmedim, kimler eldi gecti herkese dandik dedin, herzaman da öyle olacak. Lakovic gelir sallayip durursun, Songaila´ya sallayip durursun.

500.000 Euro diyenlere inanmayalim da niye 1.5 Milyon diyenlere inanalim? Sen kötü göster diye mi? Senin dandik dedigin adam 8-9 senedir NBA´de oynuyor. Orda show yapan adamlari al da göreyim seni. Atip tutma burda. Dirk Nowitzki gibi süper starlarla karsilastirip, dandik adam bu demek senin dandikligin. Valla senin yorumlarindan biktim artik. Inadina yapiyorsun, bilerek yapiyorsun, takmasak da bunu inadina yaptigin icin sinirleniyorum.

Cevap: # Darius Songaila Galatasaray'da

Songalia hakkında ufak bilgi vereyim özellikle sakatlıklar kariyeri boyunca belası oldu, son sezonunda uzun bolumunu sakat gecırdı, Uzun kolları atletik sayılabilecek yapısı var ama Atletik ozelliklerini son yıllarda goremedık, savunmada kuskuz onemli katkı vericektir, hucumda orta mesafe sutları en etkılı sılahı olucak, Andric - Songalia ve Furkan - Songalia uzun ikilisinde katkı verecektir, hucuma hızlı kosan bir oyuncuydu ama son yıllarda az ızleyebıldıgımız ıcın cok net bır sey soyleyemeyecegım, Avrupa basketbolunda neler yapıcak tam bır muamma ? Litvanya milli takımında katıldıgı her donemde beklentılerı karsılayamadı, hatta 2006 Dunya sampıyonasında Ermal Songalıa'yı resmen paspas yapmıstı.

Oktay hocaya güveniyorum. Hiçbir transferi eleştirmem. Adam 500bin tl alacakmış.

SongaİLA transferini Kaan Kural,Eyüp Abi falan çok beğendi. Oyuncuyu hiç tanımasam bile onların yorumuna her zaman saygılıyım.Burdaki çoğu kişiden daha çok tanıyorlar.Kaan Kural bile beğendi ise;)

Geçen sezondan sonra hakan Üstünberk-Oktay Mahmuti ikilisine tereddütsüz güvenmek gerek.Bu opsiyonu kesinlikle hakettiler.Ne yaparlarsa eyvallah diyip arkalarındayız.

500.000 Euro diyen Eyüp abidir. Bizim gibi sanaldan sallamaz. Bizzat şubeyi takip eder. Görüştüğü bir çok yönetici vardır. Şubeye hakimdir.

Lavrinovic gelince karşı tarafa ülke yıkılıyordu.Bu adam Litvanya basketbolu için kesinlikle çok daha önemli bir yıldız.

Cevap: # Darius Songalia Galatasaray'da

Ya yürü git ya. Yemin ediyorum sen hastasin. Ciddi söylüyorum. Hastasin sen. Ya kendini birsey saniyorsun, ya da Galatasaray´i dünyanin en büyük basketbol takimi. 1 adami begendigini görmedim, kimler eldi gecti herkese dandik dedin, herzaman da öyle olacak. Lakovic gelir sallayip durursun, Songaila´ya sallayip durursun.

500.000 Euro diyenlere inanmayalim da niye 1.5 Milyon diyenlere inanalim? Sen kötü göster diye mi? Senin dandik dedigin adam 8-9 senedir NBA´de oynuyor. Orda show yapan adamlari al da göreyim seni. Atip tutma burda. Dirk Nowitzki gibi süper starlarla karsilastirip, dandik adam bu demek senin dandikligin. Valla senin yorumlarindan biktim artik. Inadina yapiyorsun, bilerek yapiyorsun, takmasak da bunu inadina yaptigin icin sinirleniyorum.

1 - Lakovic'e kadar transferler iyiydi. Lakovic ve Songaila çok kötü transferler. Gordon, Furkan, Cevher, Ender.

2 - 500 bin € diyen adam Twitter'dan birisiyken, 1,5 milyon $ diyen ise Songaila'nın menajerini kaynak gösteren ESPN.

3 - 8 sezondur NBA'de oynayan o kadar boş adam var ki, bu söylediğin hiçbir şey ifade etmiyor benim için.

4 - NBA'de show yapan adamları almak zorunda değilsin. Şu anda NBA'de boşta olan o kadar işimize yaracak adam var ki, inanamazsın.

5 - Nowitzki'yle karşılaştırdığım yok kimseyi. Git kolej liginden al, git NBA'den al, git Avrupa'dan al; ama içi geçmiş 33 yaşındaki dedelere paraları saçma. 33 yaşındaki 1,5 milyon €'lık bir dedenin takıma sağlayacağı katkıyı ben 300 bin $'lık olan daha iyi bir adamdan sağlayabilirim.

songaila geldiğine gore cemal nalga hayırlı olsun diyebilirmiyiz?

eyup yıldız sart olsu dedi galiba

"Oktay Mahmuti'den iyi bilemeyiz" diye yorum yapanlara bir sorum var. Bunca yatırıma rağmen Euroleague'e katılamazsak, Türkiye'de geçen sezonki başarıyı tekrarlayıp da finale çıkamazsak; o zaman "Mahmuti hata yapmış" deyip de istifasını isteyecek misiniz? Zira bu adam transferde kötü olduğunu ispatlamış bir isim olacak. Transfer yapmasını bilmeyen bir hocayla, bulunduğun noktadan ileri gitmen de mümkün değildir.

"Oktay Mahmuti'den iyi bilemeyiz" diye yorum yapanlara bir sorum var. Bunca yatırıma rağmen Euroleague'e katılamazsak, Türkiye'de geçen sezonki başarıyı tekrarlayıp da finale çıkamazsak; o zaman "Mahmuti hata yapmış" deyip de istifasını isteyecek misiniz? Zira bu adam transferde kötü olduğunu ispatlamış bir isim olacak. Transfer yapmasını bilmeyen bir hocayla, bulunduğun noktadan ileri gitmen de mümkün değildir.

başarısızlık uzerine konuşuyorsun ama daha oynanmayan bir sezon var senin kadar bilgili bir kişinin bu ayrımı yapamamasına şaşırdım(ceza almak istemiyorum anlayan anladı)

Yine yanlis bir transfer hamlesi. Lakovic ve Songalia transferleri hem maliyet hem uzun sureli katki olarak cok basimizi agritacak.

Çok iyi tanımadığım bir oyuncu ama gsbasket ve eyüp yıldız ve hatta kaan kuralın da yorumlarına bakılırsa alabileceğimiz 4 ve 5 numara oynayabilen iyi bir oyuncuyu kadromuza kattık hayırlı olsun

sen erkekçe ben mahmutiyi istemiyorum desene.yok transfere çamur atmalar oktay mahmutiye çamur atmalar.amacın ne senin.

Cevap: Darius Songaila Galatasaray'da

Oktay hocaya kredim sonsuzdur. Eurolige katılmamız zaten zor. katılırsak yine helal olsun derim. Katılmassak alkışlarız. Eurocupta mücadele ederiz.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt