Darius Songaila Galatasaray'da - Sayfa 6 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Darius Songaila Galatasaray'da

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Cevap: # Darius Songaila Galatasaray'da

sen erkekçe ben mahmutiyi istemiyorum desene.yok transfere çamur atmalar oktay mahmutiye çamur atmalar.amacın ne senin.

Adam bizi finale çıkardı, niye istemeyeyim adamı? Benim eleştirim Oktay Mahmuti'yi tanrı gibi görerek, hiçbir şeyi eleştirmeyen adamlaradır. 33 yaşındaki 2 dedeye verdiğimiz para en az 2,5 milyon $. Bizim için çok büyük bir para. Bu parayı sokağa atmamızı vicdanen hoş karşılayamıyorum, sizin aksinize. Bu transferleri de şahsi fikrimce Oktay Mahmuti'nin yaptığını düşünmüyorum ben. Hakan Üstünberk midir nedir, o adam yapıyor muhtemelen. Sizin dediğiniz gibi Mahmuti yapıyorsa eğer; ya transfer işlerini yürüten bir adam gelsin, ya da Oktay Mahmuti'yi kovalım.

zaten anlayabilen anlardı

neyse senle tartışmayacağım

Noktalama işareti bile koymamışsın, nasıl anlamamızı bekliyorsun? Ayrıca o yazdığının ne amacı olduğunu hala bilmiyorum. Gelecekteki bir başarısızlık ihtimalinin konuşulmasının neyi anormal? Sana benden bir tavsiye, ticaretle falan uğraşmaya kalkışma sen hiç.

Adam bizi finale çıkardı, niye istemeyeyim adamı? Benim eleştirim Oktay Mahmuti'yi tanrı gibi görerek, hiçbir şeyi eleştirmeyen adamlaradır. 33 yaşındaki 2 dedeye verdiğimiz para en az 2,5 milyon $. Bizim için çok büyük bir para. Bu parayı sokağa atmamızı vicdanen hoş karşılayamıyorum, sizin aksinize. Bu transferleri de şahsi fikrimce Oktay Mahmuti'nin yaptığını düşünmüyorum ben. Hakan Üstünberk midir nedir, o adam yapıyor muhtemelen. Sizin dediğiniz gibi Mahmuti yapıyorsa eğer; ya transfer işlerini yürüten bir adam gelsin, ya da Oktay Mahmuti'yi kovalım.

haklısın bizim taraftara isimli transfer yaptımı tamamdır, vereceği performans önemli değil. eleştirirsende bi b.k bilmiyor muhamelesi görürsün :asd:

33 yaşındaki adamlara dede diyorsun ya pes.bizi bugün 33 yaşındaki drogba için bi tarafımızı yırtıyoruz gelsin diye.ayrıca adamların daha ne verdiğini görmeden eleştirmek abes.beğenmeye bilirsin ama ilk önce bi izle biri nba de 8 sene oynamış diğeri avrupanın en üst takımlarında yıllarca oynamış adamlar boş değildir sanırım.biz daha 2 sene öncesine kadar murat kaya ya bel bağlayan bi takımdık.bu işler birden olmuyor adım adım.bu sene belki finale bile çıkamayacağız ama kurduğumuz yapının sağlam olduğuna inanıyorum 3-4 sene içinde şampiyonluğun en büyük adayı olacağız.

Cevap: Darius Songaila Galatasaray'da

Türk toplumunun genel sorunlarından biri de bu değil mi ? prim yapmaya çalışan, saçmalayan insanların oyununa gelmek.

bkz : Hilal Cebeci

Serhat'in adi cikmis 9a inmez 8e. Cocugun yarisi kadar basketbol bilgisi olmayan adamlar bile elestirecek gucu bulabiliyor, sadece bu konu ozelinde konusuyorum dediklerinin hepsinde de hakli:

- Songalia yanlis transfer

- Daha birkac hafta oncesine kadar cogu twitter duyumcusunun yasaklandigi bu forumda espn gibi bir site ve oyuncunun menajeri yerine bir duyumcuya guvenmek hem dalkavukluk hem de ikiyuzluluk.

- Mahmudi reis, Lakovic'den de Songalia'dan da cok daha iyisini yapabilirdi rakibimiz hele de Deron Williams gibi bir adami getirirken.

Edit: Caner avatarindaki bayan baya basarili.

Yine yanlis bir transfer hamlesi. Lakovic ve Songalia transferleri hem maliyet hem uzun sureli katki olarak cok basimizi agritacak.

Bazı arkadaşlar basketbolcuların yaşlarının yüksek olmasını çok kafaya takıyor. Basketbolcuların yaşlarının yüksek olması futbolcu yaşlarının yüksek olmasıyla aynı şey değildir.

Bu adamlar için bonservis ücreti ödenmiyor sonuçta. Anlaşma süreleri de 1 veya 2 yıllık oluyor.

Mesela Teodosiç Moskovaya transfer oldu... Yaptığı anlaşmaya göre yıllık 1.9 milyon euro alacağı açıklandı.. Biz Lakoviçe 1 - 1,5 milyon euro arası maaş verdiysek başarısız bir transfer yapmış olduğumuz anlamına gelir. Ama 750 bin dlara falan kapattıysak yıllığı o zaman itirazım yok..

BJK nin aldığı Daron Williams ise hikaye. Lokavt bitince ülkesine geri dönecek. Flay off serisinde transfer olma olasılıkları olsa tamamda en önemli dönemde NBA e dönecek.

arkadaslar ben basketbolldan pek fazla anlamiorum... yani türkiye dünya veya avrupa sampionasinia giderse soluksuz izlerim veya fener galatasaray playoffunu hic kacirmadim.. ama basketcileri tanimam bu sene baya bir transfer yapdik basketboll takimimiza nasil transferler anliyan biri deyerlendirebilirmi

Cevap: Darius Songalia

Çok kötü transfer. Lakovic'le yarışırlar kötü transfer konusunda. Euroleague'e kalamayacağız bence.

Üyeliğim yeni olsada forumu uzun zamandan bu yana takip ediyorum. Senin kadar muhalefet, senin kadar kendini beğenmiş bir tip görmedim arkadaş. Birşeyi de beğen yahu! GALATASARAY'ımıza kim gelse-gelecek olsa çamur atıyorsun. C.Ronaldo gelse sen ona daa bir kılıf takarsın "gece hayatına düşkün" vs.. Seni tatmin etmek için jermaine jenas'ı almak şart.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt