Darius Songaila Galatasaray'da - Sayfa 7 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Darius Songaila Galatasaray'da

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Cevap: Darius Songaila Galatasaray'da

Arkadaşlar ikili tartışmalara girmemeye dikkat edelim. Yorumlara saygılı olalım. Şikayeti olan mesajı raporlayabilir.

Caner çok güzel örnek verdi.

bknz:Hilal Cebeci (Dikkat çekmeyi başarıyor)

Beşiktaş D.Williams gibi birisini alabiliyorken biz niye daha iyisini alamıyoruz?

Beşiktaş D.Williams gibi birisini alabiliyorken biz niye daha iyisini alamıyoruz?
Adam 2,2.5 ay sonra geri dönecek. Show maksatlı transfer yapıyorlar. Play ofta oynamayacak. Avrupada en önemli maçlarda uyer alamayacak.

Avrupa takımlarıda bunu bildiği için almıyorlar.BJKde atlıyor.

serhat türkel hangi foruma girsem transferlere saydırıyorsun nedir hocam senin derdin anlamış değilim dikkat çekmekmi

Ben de beğenmedim bu transferi malesef. Adam 8-9 sezondur NBA de oynuyor ama bu sürenin yarısında sakattı. Oynadığında da harikalar yaratmadı. Milli takım performansı hep facia oldu. Bu adamı Darius Lavrinovic ile karşılaştırmak bile ayıp bence. Yetenek bazında Lavrinovic'den iyi olabilir ona itirazım yok ama katkı açısından bakacak olursa yarım Lavri etmez bence. Pekovic'ler, Ndong'lar, Keselj ler konuşulurken aldığımız oyuncuya bak.

Herneyse. Yapacak bir şey yok. Takımımız bu ve sonuna kadar destekleyeceğiz. Ancak önümüzdeki sezon şampiyonluk adına benim bir ümidim yok. Eğer bir başka transfer yapılmaz ise. Hem Efes hem de Fener bizden daha iyiler şu anda. Hele Efes Spanoulis'i de alırsa ligin 1 numaralı favorisi olur.

Arkadasım besiktas risk almak durumunda suan ortada kaliteli 1 tane bile türk oyuncu yok turkiye piyasasında.Beşiktaşta diyorki zaten bu kadroyla oynarsam ilk 5 giremem bari nbaden 1 2 oyuncu alıyım bakarsın lokavt 2 ay olcagına 4 aya cikar o arada eurocup biryere gelirim diyor.Ha simdi deron ve zazayi aldi diyelim lig ekimde basliyor kasımın ortasinda lokavt kalksa ilk ucakla gidecek zazanin yıllık kontrati 10 milyon dolar deron ise nba en cok kazanan 13.sporcusu ayrıca bunların daha sakatlik riski sigorta yatırmak durumunda ve daha fıba daha karar vermedi nba de kontrati olan oyuncuların avrupada oynamasını icin.Nba yönetimi ve takım sahipleri zaten boyle birşey istemiyor fıbada onlarla arasını bozmak istemiyor zaten...

Sözleşmeleri var. Böyle bir şey yapsalar bile ciddi tazminat ödemek zorunda kalabilirler. Kaldı ki Murat ÜLKER sapık bir Fenerlidir. Zannetmiyorum öyle bir şey olacağını.
ülker grubunun mutaassıp bir aile oldugunu bilmeyen yok. eger fenerin küme düştügü acıklanırsa görürüz zaten.

Serhat'in adi cikmis 9a inmez 8e. Cocugun yarisi kadar basketbol bilgisi olmayan adamlar bile elestirecek gucu bulabiliyor, sadece bu konu ozelinde konusuyorum dediklerinin hepsinde de hakli:

- Songalia yanlis transfer

- Daha birkac hafta oncesine kadar cogu twitter duyumcusunun yasaklandigi bu forumda espn gibi bir site ve oyuncunun menajeri yerine bir duyumcuya guvenmek hem dalkavukluk hem de ikiyuzluluk.

- Mahmudi reis, Lakovic'den de Songalia'dan da cok daha iyisini yapabilirdi rakibimiz hele de Deron Williams gibi bir adami getirirken.

Edit: Caner avatarindaki bayan baya basarili.

Milletin 2 aylik transferleriyle bizim transferleri karsilastiriyorsun ya helal olsun. Deron Williams´i getirmis Besiktas. Vay be. Duyan da 3 seneligine getirdi sanacak. 2 aylik transferlere müthis transfer diyip, uzun süre Galatasaray´a katki saglayacak oyunculara kötü transfer diyorsunuz. Emin ol ki Mahmuti isteseydi bizde 2-3 ayligina NBA yildizlarini getirirdik buraya. Bu bir marifet degil, zaten adamlar antreman eksikligi, mac eksigi yasamamak icin buralara geliyorlar. Besiktas icin ölecekler sanki. Adamlarin umrunda bile olmaz. Bi nevi tatil, bi nevi antreman ve macera.

Gercekten müthis basketbol bilginiz varmis tebrik ederim. Bizde ikiyüzlüyüz evet. Tamam

Darius Songaila yanlış transfer falan değil. Pota altında sert uzunlara ihtiyacı olan bir takımız, boş boş sallamayın..

Darius Songaila yanlış transfer falan değil. Pota altında sert uzunlara ihtiyacı olan bir takımız, boş boş sallamayın..

Mesele orada zaten. Adam tam olarak uzun sayılmaz. 2.06 boyu var. Yani Emir ve Hidayet ile aynı boyda. Ben şöyle 2.10-2.12 civarında bir transfer bekliyordum. Hayal kırıklığım ondan. Bir çekincem de bu adamın kariyerinin yarısını sakat olarak geçirmiş ve son sezon sadece 10 maç oyanmış olması.

Ben de beğenmedim bu transferi malesef. Adam 8-9 sezondur NBA de oynuyor ama bu sürenin yarısında sakattı. Oynadığında da harikalar yaratmadı. Milli takım performansı hep facia oldu. Bu adamı Darius Lavrinovic ile karşılaştırmak bile ayıp bence. Yetenek bazında Lavrinovic'den iyi olabilir ona itirazım yok ama katkı açısından bakacak olursa yarım Lavri etmez bence. Pekovic'ler, Ndong'lar, Keselj ler konuşulurken aldığımız oyuncuya bak.

Herneyse. Yapacak bir şey yok. Takımımız bu ve sonuna kadar destekleyeceğiz. Ancak önümüzdeki sezon şampiyonluk adına benim bir ümidim yok. Eğer bir başka transfer yapılmaz ise. Hem Efes hem de Fener bizden daha iyiler şu anda. Hele Efes Spanoulis'i de alırsa ligin 1 numaralı favorisi olur.

Efes ve Fener gecen sene de bizden güclüydü ama yaptiklarimiz ortada. Ayrica kaynasmis olan kadromuzu Ender Arslan, Furkan Aldemir, Jamon Gordon, Jaka Lakovic, Darius Songaila ile güclendirdik. Niye ümidin olmasin? Fenerbahce Lavronovic, Jaskevicius gibi adamlarini kaybetti ve aldiklari Gist´den doping yüzünden vazgectiler. Güclenmis filan degiller. Efes Pilsen biraz güclendi evet ama kadromuz onlarla basa bas oynayacak seviyede kesinlikle. Artik inanilmaz bir kalite farki var diyemeyiz. Gecen sene öyleydi mesela. Simdi öyle degil. Belki bizden güclü olabilirler hala ama bariz bi kalite farki yok aramizda artik.

Yavas yavas büyüyecegiz. Bütün transferleri de cok begendim. Hepsinin de katki saglayacagini düsünüyorum.

Bizde isterdik Keselj, Pekovic falan filan. Ama bu Gaziantepspor´un CL´ye ilk defa katilip, birden Iniesta, Rooney´yi istemesi gibi birsey. Basketbolda da öyle kolay degil bu isler. Mesela Keselj´yi Efes ve Galatasaray istiyorsa, oyuncu tabiki Efes´i tercih eder su anda. Böyle bakmak lazim.

Darius Songaila hakkında yalan yanlış bilgiler var. Herkes bir yorum yapmış. Songaila hem 4 numara hem de 5 numara oynayabiliyor. Ayrıca taraftarları coşturacak bir oyuncu. Kötü örnek belki ama ezikledeki kaya peker tarzı bir oyuncu. Ama onun daha kalitelisi..

Bu transferden sonra Ship gönderilip iyi bir 3 numara alınabilir.

Songalia iyi adamdır ama bizim ihtiyacımız var mı bilemiyorum.Bizim saf 5 numara ihtiyacımız vardı.Kim Ndong,Pekovic,Begic,D Or Fischer,Nestarovic gibi isimlere ihtiyacımız vardı.Katkı verir eğer sağlıklı ise.Şöyle söyliyim her maç 10 sayı katkı verir.2-3 ribaunt alır ama ihtiyacımız yoktu.Bize 5 lazımdı.Ama şu transferden yüksek ihtimal Furkan 5 oynayacak.5 te ağır pivotlara karşı bize inanılmaz ribaunt üstünlüğü sağlar.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt