Demirören'den Thatcher Açıklaması - Sayfa 7 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Demirören'den Thatcher Açıklaması

Cevap: Demirören'den Thatcher Açıklaması

Hem Başbakan, hem TFF Başkanı bunları söyleyebiliyorsa. Derhal süper ligden çekilmeliyiz. Boşverin playoffu ligi falan. 8-10 temiz takım bir araya gelip.Özel bir lig kurabiliriz. Fıfa, Uefa'ya bildirip, Avrupa'da da mücadelemizi yaparız. Şikeciler 5 yıl beklesin.

İngiltere örneğimiş? Futbolun beşiği İngiltere hala toparlanamadı. Hala İspanyol, İtalyan, Alman, Fransız futbolu onlardan önde gidiyor.

Elimizi soğuk suya sokmanın zamanı gelmiştir. Politik klişelere bulaşmadan Türkiye'yi ayağa kaldırmalıyız. Bu komediyi durdurmalıyız.

Bu TFF şampiyon olmamıza da izin vermez.

Belki playoff sonuna kadar bekleyebiliriz ligden çekilmek için, çünkü bunlara güven olmaz Galatasaray'ı bitirmek için her şeyi yaparlar, ama sonra derhal çekilmeliyiz.

Bu düpedüz siyasetin futbola müdahalesidir..

Bu ülkede en çok taraftara sahip kulüp Galatasaray,hangi Galatasaray taraftarının bu açıklamalardan sonra akp'ye oy vermeye eli gider daha..

Yemin ediyorum Mustafa Sarıgül adaylığını koysun Mustafa Sarıgüle veririm sadece Galatasaraylı olduğu için madem siyaset spora bulaşacak

Bir ülkenin başbakanının "İngiltere 5 sene ceza aldı da ne oldu, bizde belki bunu deneyebiliriz" gibi bir cümle kullanabilmesi tiksinç birşeydir..Herkes olup olmayabileceğini konuşuyor ama esas olay bunu dillendirebilmek ve bunu dillendiren kişinin ülkeyi yöneten kişi olmasıdır..

seney yönetimin yerinde olsam elmander dahil butun yabancı oyuncuları satırım yerli oyuncular selçuk dahil çoğunu satarım alt yapı oyuncuları ile çıkarım maçlara nasılsa türkiyeliginin bir önemi yok artık 5. olsak ne olur 10. olsak ne olur

Alanen açık açık bu kadar iğrenç bu kadar mide bulandırıcı açıklamaları nasıl yapabiliyorlar aklım hayalim almıyor

artık yönetimi filan dinlemeden Galatasaray taraftarlarının bu skandallara tepki olarak yürüyüş yapması lazım..

Kişiler yüzünden kurumlara ceza verilmemeli ama ülkeye ceza verilmesinde mahsur yok.

Kendi içerisinde bile çelişkilerle dolu söylemlerin sahipleri tarafından yönetiliyoruz.

Acı ama gerçek...

Bir de şu taraftarlığı oy verip vermeme konusunda kriter olarak önümüze koyan arkadaşlara bir çift sözüm var.

Senin taraftarlık oranın ne olursa olsun, kaç tane taraftarın olursa olsun,

38 yaşına kadar siyasi bir tercihi olmamış birisi olarak söylüyorum.

RTE' nin ilk seçimde alacağı oy oranı asgari % 50'dir.

Bu daha acı ama daha gerçek..

Kişiler yüzünden kurumlara ceza verilmemeli ama ülkeye ceza verilmesinde mahsur yok.

Kendi içerisinde bile çelişkilerle dolu söylemlerin sahipleri tarafından yönetiliyoruz.

Acı ama gerçek...

Bir de şu taraftarlığı oy verip vermeme konusunda kriter olarak önümüze koyan arkadaşlara bir çift sözüm var.

Senin taraftarlık oranın ne olursa olsun, kaç tane taraftarın olursa olsun,

38 yaşına kadar siyasi bir tercihi olmamış birisi olarak söylüyorum.

RTE' nin ilk seçimde alacağı oy oranı asgari % 50'dir.

Bu daha acı ama daha gerçek..

Kesinlikle bu olmaz asgari %50 oy alamazlar futboldaki skandallar başka skandallara benzemez insanların bilinçaltına yerleşir açıkçası bu açıklama ile böyle bir kumar oynamalarına gerçekten şaşırıyorum

Yapacak birşey kalmadı, benim artık iyice bu ligden ve ülkenin önemli yerlerinde bulunan şahıslardan midem bulanıyor. Ben artık bu kokuşmuş ligde Galatasarayımı görmek istemiyorum. Bu düzenin içinde kaldığı için kendi takımımdan nefret etmekten korkuyorum artık. ne yazık ki iş buraya kadar geldi.

Hepimizin üzüldügü veya yüregi burkuldugu günler vardir. Bir tek futbolumuz düzeltirdi moralimizi. Bir gol herseyi unutmamizi saglardi, sevincten göklere firlardik kimi zaman. Simdi onu da elimizden mi alacaklar. Sanki ayrilik vakti yaklasmis gibi bir korku var herkesin icinde. Ki gayet dogal.

avrupaya gidemezsek CAS da TFF ye öyle bir dava açılmalı ki.........

aslında maa nın puan olayı kötünün iyisiydi ,a adamlar sıfır cezayla yırtacaklar.....

thatcher futbolu temizlemek adına yaptı o hareketi bu şerefsizler futbolun kirli yüzünü korumak için...bari thatcher ın adını kullanmayın kirli işlerinizde, thatcher suratınıza tükürse az.

Üst Alt