Derbi Cuma Gününe Alındı - Sayfa 5 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Derbi Cuma Gününe Alındı

Cevap: Derbi Cuma Gününe Alındı

Otobüs veya uçak biletini 1 ay önceden almış ;).

ok anladım şimdi :D bende diyom maç biletini 1 ay önceden nasıl alıyor :D.

Maçı Cuma ya belkide Adnan Polat ısrar edip aldırmıştır ne kadar az seyirci gelirse o kadar az tepki olur hesabı :D işin şakası tabi ama yenilirsek sade Stad değil bu sefer İstanbul karışır bence

Nevruzla alakası olduğunu düşünmüyorum.O tarihte Fenerbahçe voleybol takımının İstanbul'da maçları var büyük ihtimal onun içindir.Bizde herşeye eyvallah diyenler olduğu sürece normal.

Cuma günü derbi olması saçmalıktan başka birşey değil.

Stad dolmuyacak bence, cumartesi yada pazarda olsa gene dolmaz. Anca Ajax maçındaki kadar taraftar olur tahminim.

Bu maç sezonun en önemli maçı lütfen ya lütfen bi kere olsun güldürsünler yüzümüzü en azından yenilmesinler

cuma günü 9da maç mı olur ya. resmen rezillik millet maça gelmesin diye yapılıyor muhtemlen...

O günde benim doğum günüm ne olur be güzel bi hediye olsun ne olur be galatasarayım

saçmalığın dariskası. cuma günü derbi mi olur? istanbul emniyet müdürü böyle bir maçta güvenliği sağlıyamıyorsa bir cumartesi günü istifa etsin.

18 mart'ta çanakkale şehitleri günü.. 18 martta da maç oynanmasın.

Yazıklar olsun , değil nevruz 31 aralık bile olsa o maçın gününü böyle bir zamanda değiştirirseniz ben yanlış anlar ve işi başka yerlere çekerim.

Üst Alt