GSC Anket - Devre Arası Transfer Dönemini Nasıl Değerlendiriyorsunuz ? | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

GSC Anket Devre Arası Transfer Dönemini Nasıl Değerlendiriyorsunuz ?

Devre Arası Transfer Dönemini Nasıl Değerlendiriyorsunuz

• iyi

• idare eder

• kötü

Sonuçlar yalnızca oylamadan sonra görülebilir.
Gidenler :
Boey(30Milyon + bonus)
Bakambu (5 milyon + bonus)
Halil (Kiralık)
Angelino (fesih)

Gelenler :
Vinicius (kiralık)
Aurier(100k)
Köhn(3,35 milyon)

devre arasında yapılabilecek makul transferler yapıldı. orta sahaya bir transfer umuyordum ama sezon ortası iyi oyuncu bulmakta zor.

şampiyon olamazsak sezon sonu sadece istifa paklar beni , öyle değerlendiriyorum.Herhangi bir adayı desteklerim şuanki yönetimin karşısına çıkan.

Yine elimizde kurtulamadığımız 5/6tane tutmamış transfer olduğu için orta saha alamadığımız bir dönem oldu. Seneye ziyech/ndombele/oliveira/mertens/aurier hatta tete muhtemel kadroda olmayacak. Yine kiralıklarda var gönderdiğimiz geri gelecek .Bu sayılan 6 lı yerine 12 yabancı sebebiyle 4 transfer yapacağız. Net 2 orta saha sağ bek kanat lazım. Scout ve transfer ekibi şimdiden başlamalı çalışmaya seneye fayda oranını maksimumda tutmamız gerekli yabancı oyuncuda. Allah yardımcımız olsun zor bir denklem

Inlesin Tüm Ülke Zaferinle Şanlı GALATASARAY

Sene sonunda Boey ve Bakambu bize bu kadar gelir getirebilir miydi sorusundan yola çıkmak isterim; satışlarda gayet iyiydik.

Gelenlere bakarsak da hep şunu konuşurduk, devre arasında formda oyuncu almak çok çok zor. Bize yar olmaz vs. Bu minvalde baktığında Köhn transferi de gayet iyi.

Vinicius ve Auier transferi de tam olarak devre arası transferi gibi duruyor. Vinicius tutmazsa Bakambu dan da zaten verim alamamıştık en azından denedik deriz ve bence günün sonunda bu açıdan baktigimizda olumlu bir şey daha yaptığımızı gösterir.

Aurier olayı ise en zayıf karnımız tutmazsa da en azından denedik diyemeyiz çünkü Boey in yerine alınan bir oyuncu. İşte burada bir kumar oynadık umarım kazanan Galatasaray olur 🙏❤️

Sene sonunda Boey ve Bakambu bize bu kadar gelir getirebilir miydi sorusundan yola çıkmak isterim; satışlarda gayet iyiydik.

Gelenlere bakarsak da hep şunu konuşurduk, devre arasında formda oyuncu almak çok çok zor. Bize yar olmaz vs. Bu minvalde baktığında Köhn transferi de gayet iyi.

Vinicius ve Auier transferi de tam olarak devre arası transferi gibi duruyor. Vinicius tutmazsa Bakambu dan da zaten verim alamamıştık en azından denedik deriz ve bence günün sonunda bu açıdan baktigimizda olumlu bir şey daha yaptığımızı gösterir.

Aurier olayı ise en zayıf karnımız tutmazsa da en azından denedik diyemeyiz çünkü Boey in yerine alınan bir oyuncu. İşte burada bir kumar oynadık umarım kazanan Galatasaray olur 🙏❤️
Hepsini okudum ve sana katılıyorum

satış olarak iyi ama net bir-iki hamleyle önümüz açıkken avrupa'nın tamamen salınması ve lige orta saha alınmaması çok üzücü

Idare eder. Asil kotu olan sezon oncesi transfer donemiydi. Uzun zamandir en kotu transfer donemimiz olabilir. Sanchez harici hicbir transfer tam anlamiyla tuttu diyemeyiz.

Berkan'ın gelmesi epey pozitif, hem orta sahada hem sol bekte faydalanacağız
Angelino-Köhn değişimi pozitif, şartlar çok uygun ve profil kağıt üstünde iyi
Bakambu-Vinicius değişimi nötr, kalite olarak geriye gittik ancak epey para kazandık ve oraya bir pivot koyduk
Boey satışı hayli pozitif, müthiş bir bedel kazandık ve genç oyuncular için çekici bir kulüp olduk, yine de bu yolda takımdaki en iyi adamı satmış olduk tabii
Aurier geçici çözüm olarak gayet iyi, şartları epey uygun

Bunlar artılardı. Ekislere geçecek olursak hem 8 hem 10 numarada oyuncu lazımdı ancak kimse gönderilemediği için burada bir değişim gerçekleştiremedik. Ayrıca Oliveira ve Ziyech sakatlıklarıyla imkanlarımız daha da daraldı

Genele bakacak olursak takım olarak zayıfladık ancak epey kaynak oluşturduk. Bizi çok hararetli bir yaz dönemi bekliyor. Sağ bek, 8 numara, 10 numara ve santrfor transferleri gerekecek. Ayrıca sol bek ve kanat rotasyonlarını gözden geçirmek gerekecek. Bir de yerli operasyonu yapmak lazım gelecek

Solid C+ diyorum bu dönem için

Üst Alt