GSC Anket - Devre Arası Transfer Dönemini Nasıl Değerlendiriyorsunuz ? - Sayfa 3 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

GSC Anket Devre Arası Transfer Dönemini Nasıl Değerlendiriyorsunuz ?

Devre Arası Transfer Dönemini Nasıl Değerlendiriyorsunuz

• iyi

• idare eder

• kötü

Sonuçlar yalnızca oylamadan sonra görülebilir.
nötrüm. boeyin yeri zaten dolmaz aurier nasi oynarsa oynasin. buraya eksi yazıyorum sportif anlamda

bakambu vinicius degisikligi an itibariyle ne arti ne eksi viniciusun performansina göre artıya dönebilir eksiye dönme şansı yok çünkü zaten bakambudan verim alamiyorduk en kötü viniciusdanda verim alamamis oluruz.

sol bek konusunda kağıt üzerinde ne eksi ne arti. burda ilerde artı olacağı kuvvetle muhtemel.

orta saha eksigimiz devam ediyor. Allah yardimcimiz olsun
Oynatmadı ki Okan hoca Bakambuyu

Adamın belki performansı iyi olacaktı

Ben Vinicius içinde oynayacağına pek ihtimal vermiyorum

Okan'da İcardi'ye ayrı bir saplantı var maalesef

Umarım İcardi geçen seneki performansına döner

Yoksa işimiz zor

Bence fena değil. Son günlere kalınmasına rağmen iyi toparladılar. Köhn ü UEFA ya yazabilseydik daha iyi olurdu.

1 tane orta saha lazımdı almadık sağ beki sattık sol beki yolladık yerine aldıgımız sol bek uefada oynayamıyor sağ bek afrika kupasında ne zaman geleceği belirsiz orta saha yok. kötü bi ara transfer dönemi 0 planlama.

Maalesef ligdeki rakibimz Şikeciler acısından nasıldı sizce ? bence guc kaybettıler. fred sakat 1 ay daha oynayamaz , onun yerıne krunıc aldılar ama o da çöp cıktı. yerını dolduramadılar.

Geçen yazdan itibaren bakarsak bu sene yaz-kış dönemi çöp

İlk sene ne kadar doğru yaptılarsa, bu sene tam tersini yaptılar.

Allah yardımcımız olsun

Oyuncu satışları açısından şüphesiz büyük bir başarı, ancak gelen transferler açısından yetersiz olduğumuzu düşünüyorum.

Boey'e alternatif olarak daha dinamik bir oyuncu almalıydık.

Torreira'nın orta sahada henüz %100 banko ilk 11 partneri yok. Kaan, Demirbay, Sergio, Ndombele... Bunların hiçbiri banko degil.

Ayrıca kadrodaki tek kaliteli on numara 37 yaşındaki Mertens.

Köhn gibi bir transfer de orta sahaya yapmış olsaydık daha umutlu olurdum. Açıkçası ligde tökezlemeden gitme ihtimalimizi yüksek görmüyorum.

Her Yaz ödenen manyak faiz rakamlarını düşününce Bankalar Birliği'nden çıkılması işi yüzünden bir şey de diyemiyorum. Ben yönetici olsam ben de bütün parayı oraya gömerdim herhalde.

bana göre iyi

beklere ihtiyaç vardı bekler geldi - sahada görmeeden yorumlamam
OS trasnferide bu BB planına ters düşerdi fazla fiyattan çakacakları için.
Bulunmaz fırsat niteliğinde bir şey bulsalardı bana göre değerlendirirlerdi.

Boeyden gelen paranın çar çur edilmemesi pozitif.
Avrupada kupa için bence daha erken. Daha oturmuş bir kadro ile ileriki yıllarda iddialı olabiliriz. Avrupa düşünerek transfer yersiz olurdu.

Ligde yarışta tek rakip var. Onunla oynayacağımız ligde tek maçımız var, o da iç saha.
Diğer maçları oyuncular maç seçmediği sürece zaten kazanırsın.
Dolayısı yapılacak transferleri tek maç için yapmış olacaksın.
O tek maçı mevcut oyuncular da kazanır, yeter ki hoca takımı iyi hazırlasın.

Dolayısı ile bence kötü bir dönem geçirmedik.
İyi sattık, asgari ihtiyaçları aldık...

Bakambu-Vinicius değişimi performans beklentisi anlamında nötr iken, Baka'dan elde edilen gelir nedeniyle olumlu karşılıyorum. Onun haricinde, geçtiğimiz sezon iki net eksiğimiz vardı: Sol bek ve orta saha. Bugün baktığımızda aynı eksiklikleri görüyoruz. Yeni transferi Avrupa Ligi'ne kayıt edemedik. Üstüne üstlük, tarihin en iyi satışını yapıp, en iyi oyuncularımızdan birini gönderdik. Yerine aldığımız oyuncunun soru işareti olması şöyle dursun, en az bir ay geç faydalanabileceğiz. Berkan'ın yerini yine Berkan'la doldurduk. Hem nitelik, hem nicelik olarak eksildik. Tüm bunları yaparken, harcama limiti, FFP gibi bahanelerimiz de yoktu.

Yönetim, Bankalar Birliği anlaşmasından çıkıp, seçime eli güçlü girebilsin diye hem Avrupa Ligi, hem de lig için zar atılmıştır. Olası başarısızlıkta bahane bellidir. Yalnız, bu plansızlık, bilhassa iletişimsizliği ben taraftar olarak affetmeyeceğim.

Üst Alt