GSC Anket - Devre Arası Transfer Dönemini Nasıl Değerlendiriyorsunuz ? - Sayfa 4 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

GSC Anket Devre Arası Transfer Dönemini Nasıl Değerlendiriyorsunuz ?

Devre Arası Transfer Dönemini Nasıl Değerlendiriyorsunuz

• iyi

• idare eder

• kötü

Sonuçlar yalnızca oylamadan sonra görülebilir.
Oyuncu satışı bakımından tarihi

Oyuncu alışı bakımından Bankalar Birliği anlaşmasından çıkılacağı için kısmen doğru diyebilirim.

Ama ciddi eleştireceğim konu 4 ay sol beksiz gezen takım Ocak başı açılan transfer döneminde neredeyse Şubat ortası buluyorsa eleştiririm. Ya da Boey gitme planına karşı plansızlığı yine eleştiririm Aurier halen milli takım aldığımız adam takımı tanıyana kadar lig bitecek.

İlk 2 sebep olumlu son söylediğimse olumsuz olarak söylersem idare eder diyebilirim.

Burada kritik bir konu var yaz ayı için beklentim çok büyük Euro 2024, Bankalar Birliği ya da limit diye bahaneler üretilmeden nokta atışı hamlelerle erkenden kadro kurmalıyız.

Yine Dybala gibi yıldızları alıp yine bazı transferler için Eylül ayını beklersek o zaman işte çok büyük hayal kırıklığı olur.

Aşırı kötü, berbat. Aylardır eksik olan mevkiye aldığın adamı UEFA'ya kaydettirememek kaçıncı seviye acemiliktir yahu! 2 yıldır eksik olan orta mevkisine adam almamak nedir? Defans mevkisini neredeyse yedeksiz bıraktılar üstelik. Koca Galatasaray kulübünün yönetimi olduğunun farkında değil bence bizim yönetim. Hayır bu ilk de değil, ilk dursun dönemindeki grosskreutz faciası, mustafa cengiz yönetiminin şampiyonlar ligine gidecek takıma koca yaz 1 tane forvet alamayıp devre arasında diagne'ye 13 milyon gömmesi. Bu kadar bariz amatörlükleri nasıl yapıyor bizim yönetimler anlamış değilim. 20 oyuncu alırsın 20'si de Tutmaz onu bile anlarım, ama bu kadar plansızlık bu kadar göz göre göre yapılan yanlışı anlayamam.

"Kagit ustunde" guc kaybetmisiz gibi gorunuyor ancak "saha" soz konusu olunca yansimasi nasil olacak bunu zaman gosterecek. Benim keyfimi kaciran sadece Kohn'un AL'de olmamasi.

Çok kötü. Resmen kumar oynadık, 35 + yapıp 4 bile harcamamak, boey gibi adamı gönderip alakası olmayan yaşlı yavaş adam almak, solbek denemesine birşey demem görücez ama 25 yaş 2.lig pek bir beklentim yok. Sadece bakambu vinius depişimi doğru gibi kağıt üstünde. Ama özellikle ndombele'den çıkıp orta saha almamak şampiyonluğu kaybettirebilir.

SM-G990E cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Artılar:

Boey pazarlığı çok başarılıydı. Finansal olarak ipleri elimize aldık. Köhn transferinden de gayet umutlu ve sevinçliyim. Solbek boşluğu artık kapanmış olabilir.

Eksiler:

Yine 8,5 - 10 numara bölgemiz açık kaldı. Ayrıca solbek yaramızı kapattık derken sağ bekte zayıfladık.

bakambu istekli ve iyi oyuncuydu.. icardi ısrarla sakat sakat oynamak istemeseydi katkısı olurdu net.. viniciustan daha iyiydi bence.. boeyi zaten karşılaştırmam. 2-3 seviye geriye gitti o bölge.. sol bek belirsiz. ama anhelinho romaya geçti. kötü bir oyuncu kesinlikle değil oyuna uyum sağlayamadı.. 2.ligden oyuncu aldık katkısına bakacağız yağlamaları ballamaları bir kenara bırakırsak ligden sıradan bir anadolu kulübü alsaydı hiç konuşulmazdı.. ndombeleden bana göre birşey olmaz ama hep umutla atılacak sahaya kötü bir durum yani.. ziyeş hep iyi oyuncu ha oynasın denecek ama kaprisleri ve sakatlıkları ile dönemi geçirecek.. bize özgü uydurulmuş olan ve nedense her dönem garanti bulunacakmış ve başarılı olacakmış gibi son saniyeye kadar bekle ''fırsat transferleri'' beklentisinin sonuçları.. adama dünya para ver sonra dua et ki oynasın fırsat transferin..

Sadece oyuncu olarak bakarsak kötü geçti ama kritik nokta bankalar birliği.
Borç yükünü rahatlattığımız an bu sezon şampiyon olamazsak bile uzun vadede kazanan biz olacağız.
koç para akışını kestiği an görecem ben onları.
keza bjk da. Onlar da aynı şeyin mavisi.

Bence Aurier belli bir seviyenin altına düşmez
Ha Boey’deki dinamizm olmaz ama ofansta daha bilinçli oluruz
Dinamizmi de artık soldan Köhn ile sağlayacağız

Üst Alt