GSC Anket - Devre Arası Transfer Dönemini Nasıl Değerlendiriyorsunuz ? - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

GSC Anket Devre Arası Transfer Dönemini Nasıl Değerlendiriyorsunuz ?

Devre Arası Transfer Dönemini Nasıl Değerlendiriyorsunuz

• iyi

• idare eder

• kötü

Sonuçlar yalnızca oylamadan sonra görülebilir.
Yaz kadar rezalet olmasa da yine kötü bir dönem. Tek olumlu yönü emekli olmuş isimlere astronomik maaş dağıtılmadı.

ne iyi ne kötü,yönetim hiç transfer yapmayacaktı eger taraftar baskısı olmasaydı

ortasaha konusunda hoca mertens kaan gibi oyuncuları dikkatli kullanmalı

alınan oyuncular iyi mi kötü mü bilemeyiz şimdiden

ama en azından nerede ihtiyaç varsa oraya yöneldik

yazın da bu sakinlik ve karlılıkla davransaydık bugün daha rahat olurduk

alınan oyuncular iyi mi kötü mü bilemeyiz şimdiden

ama en azından nerede ihtiyaç varsa oraya yöneldik

yazın da bu sakinlik ve karlılıkla davransaydık bugün daha rahat olurduk
Orta sahaya ihtiyaç varken 2 dönemde de pek yönelmedik rtaş ( yazdaki ya tutarsa diye %5 ihtimalle ndombele umudunu saymıyorum) bana nereye ihtiyaç varsa oraya yönelmişiz gibi gelmiyor çok

Orta sahaya ihtiyaç varken 2 dönemde de pek yönelmedik rtaş ( yazdaki ya tutarsa diye %5 ihtimalle ndombele umudunu saymıyorum) bana nereye ihtiyaç varsa oraya yönelmişiz gibi gelmiyor çok
Orijinal mevkisi sol bek olan tek kişi vardı: Kazımcan
Orijinal mevkisi sağ bek olan tek kişi vardı: Ali Turap

Dolayısıyla önce buralara yönelinmesi normal

Torreira'nın yanında oynayabilecek Kaan, Demirbay, Ndombele, Oliveira, Eyüp, Berkan var. Evet bunlar buraya yapılacak net bir transferin katkısını vermiyor ama çözüme gidebilecek kadar parça var elinde neticede

Benzer şekilde 10 numara transferi elbette iyi olurdu ve gerekliydi ancak burada da Mertens, Kerem, Ziyech var. Yine bir şekilde sorunu giderebiliriz

Bence ne Berkan ne Barış uzun vadede bek olarak doğru çözüm değillerdi. Berkan savunma yerleşimi ve rakibi karşılama konusunda kötü sinyaller verdi, Barış ise ileride çok daha faydalı olan ve ciddi ihtiyaç duyduğumuz bir hücumcu

nötrüm. boeyin yeri zaten dolmaz aurier nasi oynarsa oynasin. buraya eksi yazıyorum sportif anlamda

bakambu vinicius degisikligi an itibariyle ne arti ne eksi viniciusun performansina göre artıya dönebilir eksiye dönme şansı yok çünkü zaten bakambudan verim alamiyorduk en kötü viniciusdanda verim alamamis oluruz.

sol bek konusunda kağıt üzerinde ne eksi ne arti. burda ilerde artı olacağı kuvvetle muhtemel.

orta saha eksigimiz devam ediyor. Allah yardimcimiz olsun

şöyle

o eksik yazın hatta geçen sene devre arasının eksiği

şimdi bu arada bek hiç yoktu bek alındı

bakambu gidince santrafor yedeği kalmıyordu o alındı

o anlamda dedim

orta saha konusu bundan önceki 2 dönemin çözmesi gereken konuydu

Orijinal mevkisi sol bek olan tek kişi vardı: Kazımcan
Orijinal mevkisi sağ bek olan tek kişi vardı: Ali Turap

Dolayısıyla önce buralara yönelinmesi normal

Torreira'nın yanında oynayabilecek Kaan, Demirbay, Ndombele, Oliveira, Eyüp, Berkan var. Evet bunlar buraya yapılacak net bir transferin katkısını vermiyor ama çözüme gidebilecek kadar parça var elinde neticede

Benzer şekilde 10 numara transferi elbette iyi olurdu ve gerekliydi ancak burada da Mertens, Kerem, Ziyech var. Yine bir şekilde sorunu giderebiliriz

Bence ne Berkan ne Barış uzun vadede bek olarak doğru çözüm değillerdi. Berkan savunma yerleşimi ve rakibi karşılama konusunda kötü sinyaller verdi, Barış ise ileride çok daha faydalı olan ve ciddi ihtiyaç duyduğumuz bir hücumcu
Yok bekler konusunda katılıyorum net bir ihtiyaç vardı niye yaptık demem dedigin gibi kaan barıs vs uzun dönemde gidecek isimler degil. Ama iki dönem de de orta sahayı pas geçmek de can sıkıcı açıkcası

Yok bekler konusunda katılıyorum net bir ihtiyaç vardı niye yaptık demem dedigin gibi kaan barıs vs uzun dönemde gidecek isimler degil. Ama iki dönem de de orta sahayı pas geçmek de can sıkıcı açıkcası
Geçen yaz için bu denebilir ama bu dönem oyuncular gitmeyince yapacak bir şey kalmadı. Hatta o kadar kalabalık os rotasyonu olmasına rağmen oraya net bir adam alabilmek adına bekleri yerli yapmaya uğraştılar ama olmadı

Kamera karşısında dillendirmez ama dombele ve ziyech transferlerine eminim çok pismandir erden başkan çok yüklü maaş verdiğimiz içinde elden çıkarma zor oldu o yüzden Okan hocaya dua edecez ve enazindan bu gidecek oyunculardan birkaç maç cozmesini bekleyecez onun dışında transfer dönemi fena değildi ama yerli olarak elimiz gerçekten zayıf ve kisitli

Tırt bir dönem daha geçirdik. Sol bek hamlesi maliyet, yaş, potansiyel vs. açısından çok iyi oldu.

3 transfer dönemi geçti hala 8 numara arıyoruz.

2 transfer dönemi geçti hala Mertens'i ikame edecek bir adam bulamadık.

hamleleri yaptık gerisi sahada belli olacak şey. kötü geçirdiğimizi düşünmüyorum. devre arası iyi takımlardan iyi topcuları alamazsın. boey gibi ciddi rakamları bize vermeseler bizde satmazdık. her takımın sezon içinde bi hedefi var hedef dahilinde işleyen bi bölgeyi kimse değiştirmez. isme göre de transfer yapılamayacağını anlamış olmanız gerekiyor aslında şimdiye kadar ama taraftar genel portföyünde değişen bir durum yok. angelino nun ne istatistiklerle alındığı en yakın örnek. olmayınca olmuyor bazı şeyler. hedefsiz random transfer edilen boey'in ise geldiği nokta belli. o yüzden sahaya adım attıktan sonra değerlendirmek lazım oyuncuları. sahadaki performansını etkileyecek bir sürü etken oluyor oyuncularda. bunu kağıt üstündeki değerlerle verilen bonservis tutarlarıyla kısacası hiçbir şey görmeden değerlendirmemek lazım.

sonuç itibariyle eksik bölgeler tamamlandı. belki mertensi yedekleyecek bi on numara olabilirdi ama çok da elzem görmüyorum orayı. ileri uçta fazla fazla yetecek oyuncular var. bunlar tam performans sağlayamamışken o bölgeleri satış yapmadan daha da şişirmek yarardan çok zarar verir.

Sezon basi acilen gereken orta sahayi hala dolduramadik. Onun disinda aurier transferi pek memnun etmedi daha iyi bir oyuncu gelebilir veya barisi orda oynatirdik. Vini transferi olumlu bulup köhn ise iyi bir transfer olarak gördüm.

Kulübün geleceği için satışlar vb. gibi mükemmel bir dönem, gelenler maliyet olarak gayet uygun ama idare eder adamlar olduğu için iyi bir transfer dönemi de diyemem kötüde diyemem vasat bir dönem oldu. Ama BB'den çıkılmaya yarayacaksa gelecek için çok önemli satışlar oldu.

İdare eder dedim ama 'kötünün iyisi' anlamında, olumsuza yakın yani. Neyse ki panikleyip saçma sapan adamlar için ciddi mali yükün altına girmediler...

Mertens' i rotasyonda kullanmamızı sağlayacak bir ofansif orta saha oyuncusu transferini yaz döneminde yapmamak bile zaten ağır kusur idi; ara transferde buna yönelik aksiyon alınmamış olmasıyla katmerlendi...

Hadi kimse gönderilemedi; takım organize hücum geliştirmekte alabildiğine zorlanıyorken, Bakambu' nun gittiği denklemde bile yedek forvet yerine 'as' 8,5-10 alınmasını tercih ederdim. Halil kalırdı, Zaha-Barış-Kerem-Mertens vardı gerekirse. Zaten kaç maç ihtiyaç olurdu ki? Şimdi Vinicius' a zorlama süre vermeye çalışacak hoca...

Üst Alt