# Diego Alfredo Moreno Lugano - Sayfa 10 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

# Diego Alfredo Moreno Lugano

Cevap: # Diego Alfredo Moreno Lugano

Lugano nerden çıktı? Marquez gelsin. Mensah gelsin veya Bougherra gelsin.

Oyun zekası sıfır olan Lugano ya mı kaldık? Fener den başka kimse o adama bavulla para vermez. Adnan Polat hiç vermez. Aklı olan vermez.

Fener'e misilleme yapmak bence şart.

Ama bu Lugano ile mi olur bilinmez.

Olduğu takdirde, ben gelecek sene Türkiye ligine %99 gözüyle bakarım.

-----------X--------------

Sabri - Neill - Lugano - Hakan

---------L. Cana----------

Gibi bir savunmayı (X kim belli olmaz. Hatta Cana'nın yanına veya önüne Ayhan gibi çift yönlü bir orta saha oyuncusu transferi yapılacaktır muhtemelen) hem savunma, hem hücum olarak lige yeterli oluruz. Yeterli bile değil, çooook üst seviyesinde kalırız.

İddaa ediyorum: lugano GS'ye gelsin forma satışı tavan yapar. Bu bana göre misilleme falan değil resmen son dakika facialarından olur. 1-denizli 2-trabzon 3-lugano

Eğer gerçekten böyle bir imkan varsa; bu adamla ilgilenmemek hele stoch olayı gibi bir olay vuku bulmuşken, bana göre imkansız bişeydir. Bugün olmasa bile yarın ve ileri ki günlerde bu olay çok gündeme gelir.

Bu lugano hem hırslı hem de iyi bir defans oyuncusu,hem de doğru ise 3,5 milyon euro bonservisi var. ben başkan olsam kesin almaya çalışırdım. Bundan çok yönlü bir transfer daha olmaz.

Gibi bir savunmayı (X kim belli olmaz. Hatta Cana'nın yanına veya önüne Ayhan gibi çift yönlü bir orta saha oyuncusu transferi yapılacaktır muhtemelen) hem savunma, hem hücum olarak lige yeterli oluruz. Yeterli bile değil, çooook üst seviyesinde kalırız.

Lugano'yu hiç sevmem ama Blica gibi bir çok afedersiniz ama odunu idare eder duruma soktu adam bir sene boyunca.Neil'in yanında Lugano gibi bir adam gerçekten büyük avantaj olur.

Sizi anlamak mümkün degil.

Luganonun oyun zekasi sifir diyorsunuz.Bu adamdan daha iyisini bulun ozaman 3,5 milyona.

Puyolun oyun zekasi cokmu yüksek?Adam mücadele gücüyle,hirsiyla Barcada isim ve ün yapmis.

Puyolun Almanyaya karsi kafa topuna cikisini gördünüzmü?Lugano bu kafa toplarina nerdeyse 2 macta bir cikiyor.

Ayrica her derbyde en tehlikeli adam Lugano oluyor bizim kalemize gelen.

Luganoyu bize karsi yaptiklarindan dolayi istemeyenleri az bucuk anliyorum.

Ama Lugano gibi adama kalitesizlikten istemeyenleri hic ama gercekten hic anlamiyorum.Ayrica böyle bir adamin fiyati 10 olmasi lazimken 3,5sa!

Das gibi defans anamm.

Ben çok nötr durumdayım.Bir taraftan fener çok fena gol yiyecek,bir taraftan sevmiyorum Lugano'yu.

İsterse kusursuz defans oyuncusu olsun.Takımı birbirine katar bu herif.Kavgalıdır bizimkiler bunla

Lugano'nun Galatasaray'a karşı bir düşmanlığı yok (Tuncay gibi, Emre gibi). Her takıma karşı böyle hırslı bir adam bu. Ve taş gibi defans. Kim ne derse desin. Neill ile geçit vermezler diye düşünüyorum. Olursa gerçekten çok sevinirim.

büyük skandal olur fener için. Bugün başkan da dedi zaten. biz olgunlukla karşıladık Stoch transferini bakalım onlar olgunluk ile karşılayacaklarmı bizim yapacaklarımızı diye.

fenerli olsam lugano Galatasaraya transfer olsa diye düşündüm bi an

yok lan olmaz öyle şey bizimkiler bile bile 50 Türk vatandasının intihar etmesini istemez :D

Lugano'nun yerinde olsam ben öyle birsey yapmam . Ne bizim yönetim böyle birsey düsünüyor ne de lugano ... Lugano'nun italya'ya da gidecegini hic zannetmiyorum .

Lugano'nun menejeri feneri tongaya getirmek için böyle bir haber atmıştır ortaya kesin. Nasıl olsa aziz bey ve ekurisi sazan olduğu için bu yeme direkt atlarlar ve menejer cebine 5m koyar. Sonuç olarak bence bu daha iyi bir misilleme olur :)

Üst Alt