# Diego Alfredo Moreno Lugano - Sayfa 9 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

# Diego Alfredo Moreno Lugano

Cevap: # Diego Alfredo Moreno Lugano

FM'e göre vatandaşlığa geçme süresi Milli takımında oynamışlar için 10 sene.

Lugano , Neill´dan sonra TSL deki en iyi defans oyuncusudur . Galatasaray gözlüklerini çıkarıp yorum yapın , bize çok faydalı olur .

Takımdaki oyuncuların çoğu Luganoyu sevmez taraftarın çoğu sevmez yöneticiler ve futbol camiasıda sevmez nasıl faydalı olcak. Takımdaki huzuruda bozar. Bırakın transfer sevdasını size transfer olsunde ne olursa sanki dünyada iyi defans oyuncusu yok, Lugano nun 3 yıllık GS maliyeti 15 m euro yu bulur.

Galatasarayımıza gelmesin bu pislik ama Fbde de kalmasın. Gitsin Avrupada bir takıma.

Menajeri Figer olduktan sonra hülle işini kafana takmaman gerektiğini bir fenerli olarak en iyi sen biliyorsun:D

Bilmez miyim o kan emiciyi. :) Yalnız hülleyi engelleyici madde olacağını tahmin ediyorum. Aynı transfer dönemi içinde Türkiye'ye dönemez gibi mesela. Yoksa önce Figer'in takımına sonra size gelebilir tabi.

Olur olmaz şahsi fikrim. Lugano'nun şu an takımdan kopması fenere inanılmaz pahalıya patlar. Bize gelmesin tamam eyvallah, yurt dışına gitsin. :D:D

Nerde total futbol nerde Rijkard ın sistemi Servet e kazma diyen Rijkard total futbolu Luganoyla mı oynucak??? Bu transfeer olursa Rijkard a az olan güvenimde gitmiş olur.

Bilmez miyim o kan emiciyi. :) Yalnız hülleyi engelleyici madde olacağını tahmin ediyorum. Aynı transfer dönemi içinde Türkiye'ye dönemez gibi mesela. Yoksa önce Figer'in takımına sonra size gelebilir tabi.

Kesin vardır öyle bir madde, hani Daumun sözleşmesini görmesek :) Sirkbahçe diye manşet attılar Bild'e unuttunuz sanırım. Ama hak veriyorum ademoğluyuz unuturuz :D

Ha bu arada eski sayfalara bakarsan ben zaten almayacağımızı ve 3.5X3+figerin paralarına katlanmayacağımızı düşündüğümüzü yazmıştım. Lugano ya 10.5+Figer parası yerine sizin ilgilendiğiniz ve bizimde aynı bölgeye transfer düşündüğümüz genç oyuncularla 4 yıllık 5 yıllık sözleşme yapmak daha mantıklı.

Mesela Krasic veya Hazard veya Sanchez'e 15M bonservis + 4yılX3M euro versek 27M maliyet eder.27/4 yaparsak yıllık maliyeti 6,75 eder.Lugano ise 10.5+1.5figer desek 12/2=6M eder.

Ustelik genç oyuncuyu sonradan aldığının üstüne bile satarken Lugano elinde patlar 2 seneye...

Gelmesin lugano daha sağlam birini alalım.

Sırf fenerden rövanş alacaz diye transfer yapılmamalı.

uruguayda master yapan kuzenim, uruguay masörünün arkadaşı, ona göre galatasaray dünya kupasında halletmiş o işi

Üst Alt