# Diego Alfredo Moreno Lugano - Sayfa 8 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

# Diego Alfredo Moreno Lugano

Cevap: # Diego Alfredo Moreno Lugano

Beyler fazla heveslenmeyin Lugano'nun serbest kalma maddesi sadece Avrupa için geçerli. Doğrudan gelemez, hülle yapmanız lazım. :)

4.madde için açık ara Emre Belözoğlu diyorum..

6.maddene sadece güldüm :)

2 sene önce Servetin yaptıklarını görmedin heralde şampiyonlukta ki en önemli oyuncumuz du milli takımda Ronaldo lara Drogbalara adım attrımayan Servetten bahsediyorum Marsilya nın 8 milyon euro verdiği Servetten bahsediyorum. Lugona alan savunmasında başarılı olan bir oyuncu geniş alanda yaklanınca kevgir e dönüyo bana göre Lugano her yönüyle Neıl dan da iyi deil 2 sene önceki Seretten de.

keitayı çirkin hareketlerini satılmasında sebep gösteren bir başkanın lugano transferi kafamda soru işaretleri yaratır :)

2 sene önce Servetin yaptıklarını görmedin heralde şampiyonlukta ki en önemli oyuncumuz du milli takımda Ronaldo lara Drogbalara adım attrımayan Servetten bahsediyorum Marsilya nın 8 milyon euro verdiği Servetten bahsediyorum. Lugona alan savunmasında başarılı olan bir oyuncu geniş alanda yaklanınca kevgir e dönüyo bana göre Lugano her yönüyle Neıl dan da iyi deil 2 sene önceki Seretten de.

Neill'dan iyi değil evet.

Fakat 2 sene önceki Servet diyorsun.Bu,devamlılığının olmadığını gösterir.Nitekim kritik hatalar yaptığını da biliyoruz.Lugano her türlü tercihimdir Servet'e..Fakat Neill tabii ki Türkiye ligi'nin en iyi stoper oyuncusu.

Açık konuşalım beyler, Keita 'nın kişiliği çok mu oturmuştu? Bu tür durumlarda pek çirkef olmayan futbolcu aramaya gerek yok. Lugo gelse başarılı olur mu? Kendi mevkisinde Keita 'dan bile fazla olur. O zaman sorun ne? Fenerde oynamış olması mı ya da bize karşı zamanında saygısızlık yapması mı?

Geçiniz.

Beyler fazla heveslenmeyin Lugano'nun serbest kalma maddesi sadece Avrupa için geçerli. Doğrudan gelemez, hülle yapmanız lazım. :)

Emre'ye katil deyip sonra bağırlarına basan, tükürdüğünü yalayan şee.. siz takımın taraftarları gelip burada GALATASARAY taraftarına akıl veremez.

Varsa imkan, şartlar oluşursa neden olmasın. En azından gölü bulandırmak lazım.

Bu adam Fenerbahçe'den neden ayrılır? Para için değil mi? Fenerbahçe'den zaten yıllık 2.5 milyon euro alıyor, Lugano'ya sizce yıllık 3-3.5 milyon euro verir miyiz? Ben karşı çıkanların aksine takımda görmeyi isterim ama bu meblalar çok fazla, bir defans oyuncusuna verilmez.

Abartmayın şu pisliği neresi çok iyi oyuncu sıradan hırslı sağa sola saldıran itin teki.

Beyler bu arada Lugano'nun sözleşmesindeki 3.5 Milyon €uro'ya serbest kalır maddeesi sadece yurt dışı için geçerliymiş.. Lugano'da bu maddeyi İtalya'daki büyük takımlarda oynama hayali oldugu için sözleşmeyi imzalarken şart olarak koydurmuş.. Yani yurt içinden alicaksak fenerbahcenın sattıgı rakama alabiliriz 3.5 mio ' ya degil. Lütfen arkadaşlarımızı yanlıs bilgilendirme yapmayalim.. Bize ne luganodan istemiyorum zaten kalsın..

bi arkadaş geldi dedi.. kaynak sağlam dedi.. bu gece veya yarın açıklanır dedi.. bekleyelim bakalım dedim :D

Üst Alt