Digitürk, D-Smart, Tivibu vb. Yayın Teklifleri - Sayfa 22 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Geçen kart arızası oldu, smart kart kontrol ediliyor uyarısı falan veriyordu sonra digita kart hatasna döndü. Bastım şikayeti BTK'ya.

Kısa sürede dönüş yapıp ücretsiz olarak kutuyu değiştirdiler normalde kendilerine söylesem servis ücreti alıyorlar. Şikayet edecekseniz BTK üzerinden edin.

Bende tam olarak bunu öğrenmek istiyorum. Büyük ekranlı tvlerrde kafam kadar yazı çıkıyor ortasahanın yarısını kaplıyor.

Hem para veriyorum, hem kod görüyorum ..

gscimbom_mobil
Renkdaşlar bir sorum var.

Bu maç izlerken çıkan insanı sinir eden rakamlar/harfler için ne yapılabilir? Arayıp konuşunca kaldırıyorlar mı? Sanırım her beş dakikada bir çıkıyor uzun süre de kalıyor. Her maç canımı sıkıyor.
Bunun sebebi kaçak yayın dağıtanların tespit edilmesi. Her ekrana random numara yansıtıyorlar ve yayını kimin yaptığı ortaya çıkıyor.

Geçen kart arızası oldu, smart kart kontrol ediliyor uyarısı falan veriyordu sonra digita kart hatasna döndü. Bastım şikayeti BTK'ya.

Kısa sürede dönüş yapıp ücretsiz olarak kutuyu değiştirdiler normalde kendilerine söylesem servis ücreti alıyorlar. Şikayet edecekseniz BTK üzerinden edin.

Binada internet altyapısı yok diye Turkcell Superbox aldım. 10 Mbps hız diye sattılar. Bulunduğum bölgedeki baz istasyonun yoğunluğundan mıdır, modemden midir bilinmez 0.5 Mbps ile kullanıyorum neti. Yani kullanmıyorum. Yeni modemle bir deneyelim dediler ama modem getirdikleri falan yok. BTK üzerinden şikayet etsem hemen dönüş yaparlar mı?

İtalya Ligini vermeyeceklermiş artık.

Bunlara niye kimse dava açmıyor yav önce İspanya şimdi İtalya

Cuma günü History Channell’ı da kaldırdılar. Bunun için twit attım mesajla cevap verdiler. Twit olarak değil.

Katarlılar geldikten sonra içerik yenilenecek dendi. Aksine kanallar kalktı. Movies Komedi, Movies Festival, Extreme tv, fox sports, powerturk, dream tv, nat. geo people, History Channell

History için verdikleri cevap bu

36C490E4-1C80-4BEC-BB02-DE06CEBEECE2.png

Cuma günü History Channell’ı da kaldırdılar. Bunun için twit attım mesajla cevap verdiler. Twit olarak değil.

Katarlılar geldikten sonra içerik yenilenecek dendi. Aksine kanallar kalktı. Movies Komedi, Movies Festival, Extreme tv, fox sports, powerturk, dream tv, nat. geo people, History Channell

Ekli dosyayı görüntüle 83690
Kesinlikle uzatmamak lazım.

Ekli dosyayı görüntüle 83690
ben de belgeseli iptal edeyim bari hıyar herifler.

Kesinlikle uzatmamak lazım.

Lig için tahammül ediyorum. Ama onu da iptal edeceğim. Temmuz’da sözleşme bitiyordu pandemi sebebiyle üç ay dondurdum diye ekimde bitecek. Bir düzelme olmazsa ki düzeleceğimizi sanmıyorum Eylül’de standart kanallar dahil tüm Digitürk’ü iptal edeceğim. D-Smart, tv plus, hatta tivibu içerik olarak daha zengin.

Bir haftadır twitlerde İtalya ligi isyanı vardı. Digitürk laf yetiştirmeye çalışıyordu. Normal bu geri dönüş. Ama digitürk çok berbat hem de çok. Süper lig ellerinden giderse biterler.

Bugün iptal dilekçemi verdim. Meğer erken vermişim. Sözleşmem ekim ayında biteceği için dilekçemi eylül ayında vermem gerekiyormuş. Boşu boşuna 10 TL hizmet bedeli ödedim.

Neyse. Öğlen serviste iptal dilekçemi yazdıktan sonra beni aradılar. Kredi kartına ayda 89 TL taksitle ödeme teklif ettiler. Kredi kartım yok aylık fatura kesin dedim. Faturaya olarak istiyorsanız ayda 119 teklif ettiler. Yine reddettim.

Bugün iptal dilekçemi verdim. Meğer erken vermişim. Sözleşmem ekim ayında biteceği için dilekçemi eylül ayında vermem gerekiyormuş. Boşu boşuna 10 TL hizmet bedeli ödedim.

Neyse. Öğlen serviste iptal dilekçemi yazdıktan sonra beni aradılar. Kredi kartına ayda 89 TL taksitle ödeme teklif ettiler. Kredi kartım yok aylık fatura kesin dedim. Faturaya olarak istiyorsanız ayda 119 teklif ettiler. Yine reddettim.
Hizmet bedeli ne lan

Üst Alt