Digitürk, D-Smart, Tivibu vb. Yayın Teklifleri - Sayfa 24 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Geçen sene 79, bu sene 89 veriyorum . Seneye üst limitimi 85 e indirdim . Ssport gitti mecbur ona da 13 lira bayıldık . Bundan dolayı bende seneye 4 lira indirim düşündüm. Bakalım göreceğiz seneye.

beIN Connect'e devam.
veliyigit.jpg.jpg

2 aralıkta bitmiş benim paket.
Bugün arayıp saçma sapan 2 ay şu 10 ay şu diye yolmalık bi teklif sundu dinlemedim.
Sporun yıldızını kapatacağım sanırım. Ailenin yıldızı yeterli zaten netflix+amazon prime da var.

Faxı yollayalım bakalım.

3 gün önce faksı çektim 1 saat sonra aradılar ortalama 127 tl ye gelen saçma bir teklif yaptılar reddettim.

İnatlaştım 100 tl altı bir teklif gelmezse 12 yıllık aboneliği sonlandıracağım.

Ben Digiturk'e salonlar ve dizi paketi hariç diğer paketler için 149 TL veriyorum. Yaklaşık 15 yıllık üyeliğim var.
Bu fiyatı nasıl ve ne şekilde düşürebilirim, daha önce deneyip başarılı olan var mı?

Ben Digiturk'e salonlar ve dizi paketi hariç diğer paketler için 149 TL veriyorum. Yaklaşık 15 yıllık üyeliğim var.
Bu fiyatı nasıl ve ne şekilde düşürebilirim, daha önce deneyip başarılı olan var mı?
Senin kadar fiyat veren bir arkadaşım vardı. Oda yaklaşık 10 yıldır kullanıyordu müşteri hizmetlerini aradı daha uyguna yaparsanız devam edicem diye onlarda kabul etmedi en sonunda cihazı teslim etti.

Üst Alt