Digitürk, D-Smart, Tivibu vb. Yayın Teklifleri - Sayfa 23 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Bugün iptal dilekçemi verdim. Meğer erken vermişim. Sözleşmem ekim ayında biteceği için dilekçemi eylül ayında vermem gerekiyormuş. Boşu boşuna 10 TL hizmet bedeli ödedim.

Neyse. Öğlen serviste iptal dilekçemi yazdıktan sonra beni aradılar. Kredi kartına ayda 89 TL taksitle ödeme teklif ettiler. Kredi kartım yok aylık fatura kesin dedim. Faturaya olarak istiyorsanız ayda 119 teklif ettiler. Yine reddettim.

Ben de iptal dilekçemi bugün yolladım. Aradıklarında arabadaydım açamadım. 89TL teklif ederlerse devam ederim herhalde ama 119 veya 129 TL vesaire vermeyi düşünmüyorum.

Geçen sene hiç uğraşmamış ayda 129 TL ödemiştim. Bu sene ama çirkefliğin en büyüğünü yaptım verdikleri hiçbir teklifi kabul etmedim. Fax ı yolladım. Bugün aradılar. Şöyle bir muhabbet geçti.

Digitürk: İyi günler. Digitürk'ten arıyorum TMK Bey.
TMK: Aradığınız için teşekkür ederim ancak ben Digitürk izlemek istemiyorum. O fiyatı vermeyeceğim.

Adam kalakaldı. Ufak bir sessizlik ve sonra 8 senedir kesintisiz izlediğimi söyledi. Klasik müşteriyi elde tutma sözleri... Beni kaybetmek istemiyor vs. vs. vs.

Digitürk: Size çok özel bir teklifim var. Pazarlığa kapalı bir fiyat ama.
TMK: Çok sevinirim. Ben pazarlık sevmem. Fiyatınızı söyleyin. Uymazsa karşılıklı teşekkür edelim iptal sürecini başlatalım dedim.

Adam yine sessizliğe büründü ve teklifini yaptı

İlk 5 ay ayda 35 TL
7 ay boyunca da ayda 139 TL
.

Yani ayda 95 TL ediyor.

Hiç düşünmeden tamam dedim. Söz verdim pazarlık yok diye. Zaten kafamdaki miktar ayda 100 TL idi. Kabul ettim.
Adamın ses tonu değişti çok mutlu oldu. Espri bile yapmaya başladı. Anlaştıktan sonra adama "artık bir ay boyunca film kanallarını ücretsiz verirsiniz" dedim. Adam "maalesef beyefendi 1 ay veremiyoruz. Ben size 6 ay boyunca film ve dizi kanallarını ücretsiz veriyorum" dedi. Başka biz zaman olsa yaptığı espriyi ağzına tıkardım da neyse. Kalitemizi bozmadan yeni sezon anlaşmamızı yaptık. Değecek mi bilmiyorum.

Geçen sene hiç uğraşmamış ayda 129 TL ödemiştim. Bu sene ama çirkefliğin en büyüğünü yaptım verdikleri hiçbir teklifi kabul etmedim. Fax ı yolladım. Bugün aradılar. Şöyle bir muhabbet geçti.

Digitürk: İyi günler. Digitürk'ten arıyorum TMK Bey.
TMK: Aradığınız için teşekkür ederim ancak ben Digitürk izlemek istemiyorum. O fiyatı vermeyeceğim.

Adam kalakaldı. Ufak bir sessizlik ve sonra 8 senedir kesintisiz izlediğimi söyledi. Klasik müşteriyi elde tutma sözleri... Beni kaybetmek istemiyor vs. vs. vs.

Digitürk: Size çok özel bir teklifim var. Pazarlığa kapalı bir fiyat ama.
TMK: Çok sevinirim. Ben pazarlık sevmem. Fiyatınızı söyleyin. Uymazsa karşılıklı teşekkür edelim iptal sürecini başlatalım dedim.

Adam yine sessizliğe büründü ve teklifini yaptı

İlk 5 ay ayda 35 TL
7 ay boyunca da ayda 139 TL
.

Yani ayda 95 TL ediyor.

Hiç düşünmeden tamam dedim. Söz verdim pazarlık yok diye. Zaten kafamdaki miktar ayda 100 TL idi. Kabul ettim.
Adamın ses tonu değişti çok mutlu oldu. Espri bile yapmaya başladı. Anlaştıktan sonra adama "artık bir ay boyunca film kanallarını ücretsiz verirsiniz" dedim. Adam "maalesef beyefendi 1 ay veremiyoruz. Ben size 6 ay boyunca film ve dizi kanallarını ücretsiz veriyorum" dedi. Başka biz zaman olsa yaptığı espriyi ağzına tıkardım da neyse. Kalitemizi bozmadan yeni sezon anlaşmamızı yaptık. Değecek mi bilmiyorum.
Senden olmaz. Yazıklar olsun.

benim taahhüt aralıkta bitiyor
geçen aradıklarında
119 tlye full paket verelim zamlardan etkilenmeyin dedi
hayır diyom paket bitsin kapatıcam hangi takımlısından girdi 10 dk muhabbet sonra yine kabul etmedim teşekkür etti kapattı :asd:

Beni de bugün yarın ararlar. 119 tl teklif ederler ben aylık 100 tl civarlarına çekmeye çalışacağım artı 6 ay dizi film kanalları hediye.

Üst Alt