Digitürk, D-Smart, Tivibu vb. Yayın Teklifleri - Sayfa 26 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
23 euroya geliyor galiba aylik
digiturk euro aboneligi cok daha kazik
aylik 20 euro ama icinde sadece super lig var
bi de üstune atv, star gibi kanallari izleyemiyorsun
milli maclar da kapaliydi önceden
boktan almanci versiyonlari veriyorlar sana
ben turk kanali izlemiyorum ama yan oda sayesinde bizimkiler en azindan bu mal almanci kanallara mahruz kalmiyorlar

Gesendet von meinem SM-G965F mit Tapatalk

Kotuymus o zaman.

Bunlarla konuşurken birazcık dikkatiniz dağılsa çok feci geçiriyorlar.

Bugün aradılar. Uzun uzadıya süslü şekilde bir ay ödeme yapmayacağımı sözleşmenin biteceği Ekim ayına kadar 50 TL ödeyeceğimi anlattılar. Faturanız düşsün diye sizin için dediler. Pandemi döneminde sizin gibi üyelere yardımcı olmak vs. çok güzel tava getirdiler. Tamam teşekkür ederim dedim ve sihirli cümleyi kurdu.

"12 ay boyunca iptal etmeyecek fatura geciktirmemeniz gerek" dedi.

Orada uyandım ve ekimden sonra ne kadar ödeyeceğim peki dedim. Kadın ses tonu düşerek 119 TL dedi. İstemiyorum dedim. Ekim ayına kadar 139 TL ödeyeceğim problem değil dedim. Çok fenalar dikkatli olun.

Digiturk bi arkadaşa ilk ay bedava, 3 ay 75 tl , kalan 8 ay 120 küsür tl teklif etmiş. ödemeye de sezon başladığında başlayacakmış, ben ne zaman arasam bu fiyatları bulamıyorum yaw, minimum 15 ay taahhüt istiyorlar bir de. arkadasa gelen teklif cok cazip esasinda. birkac yildir bein connect kullaniyordum ama hemen hemen ayni paraya denk geliyor boşuna ödüyorum bein connect'e, durmadan sorun cikarmasi da cabasi. yıl bazında 300 tl daha fazla verip digiturk bağlatmak daha mantıklı bu sezon için sanki. i*ptv kullandim bir dönem ama 1 dk geriden gelmesi ara sıra donması , donacak stresiyle maç izlemesi vs. vs. değmiyor

her neyse, sonuc olarak bu arkadaşa gelen teklifin bana da gelmesi için ne yapmam gerekiyor bilen var mi

Digiturk bi arkadaşa ilk ay bedava, 3 ay 75 tl , kalan 8 ay 120 küsür tl teklif etmiş. ödemeye de sezon başladığında başlayacakmış, ben ne zaman arasam bu fiyatları bulamıyorum yaw, minimum 15 ay taahhüt istiyorlar bir de. arkadasa gelen teklif cok cazip esasinda. birkac yildir bein connect kullaniyordum ama hemen hemen ayni paraya denk geliyor boşuna ödüyorum bein connect'e, durmadan sorun cikarmasi da cabasi. yıl bazında 300 tl daha fazla verip digiturk bağlatmak daha mantıklı bu sezon için sanki. i*ptv kullandim bir dönem ama 1 dk geriden gelmesi ara sıra donması , donacak stresiyle maç izlemesi vs. vs. değmiyor

her neyse, sonuc olarak bu arkadaşa gelen teklifin bana da gelmesi için ne yapmam gerekiyor bilen var mi

Arkadasin iptal vs ile tehdit edip almistir. Benim arkadasim boyle boyle tarife kullaniyor ben de bundan istiyorum de. Onlar oyle bir tarife yok cart curt diyecektir. Sen epey bi ustele sonra genel merkezden aranmak istiyorum de. Genel merkezden ararlarsa istediğini alırsın.

Üst Alt