Dirk Kuyt Resmen Fenerbahçe'de! - Sayfa 3 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Dirk Kuyt Resmen Fenerbahçe'de!

Cevap: Fenerbahçe Dirk Kuyt'ı Borsaya Bildirdi

biz ceza alacaz diye tranfer yapımıyoruzz adamların seyinde degilll transfer yapıyorlar

boş bi transfer bana göre,ayrıca bizim yönetim de artık bi transfer yapsın

fener ceza falan almayacak arkadaşlar cezayı biz alıcaz baksanıza adamlar transfer yapıyor bizimkiler uefa dan ceza bekliyor her sezon sonu aynı olay birkere olsun zamanında transfer yapamıyoruz

bu arada misafir olan kuşlar hepinize selam şikeciler sizi :) avrupadan men edilincede gelin buraya :)

Müthiş bir transfer...

Kuyt gerçekten önemli bir oyuncu...

İş yapar Türkiye'de...

Klas bir oyuncu...

Hayırlı Olsun...

Ama ne hikmetse Fenerbahçe beklemesi gerekirken...

Biz niye bekliyoruz anlamakta güç...

Bedavaya fıstık gibi forvet. Fenerbahçe şampiyonlar ligine kadro kuruyor. Bizde Necatinin form tutmasını bekliyoruz.

rasim bektaş sizdeki bu hoşnutsuzluk nedir onu anlamıyorum. hamit dün kapagı taktı sizin gibilere.:eek:

bu adamın elmander'den ne farkı var ? 10 numara bir transfer bence..kötü adam olsa liverpoolda 200 küsür maç oynamazdı zaten,kaldıki adam bu sene 34 primier lig maçına çıkmış..kuyt sağ kanat ama büyük ihtimal sow-kuyt çift santrafor oynucak..bence süper lige göre süper bir santrafor hattı kurdular..

abartmayın arkadaşlar kuyt çok da üst düzey bir oyuncu değil tamam mücadeleci bir oyuncu ama bize gelse herkes burun kıvırır. ezikler için iyi transfer yanlız.

Kuyt malmısın ya.Fenerbahçe için müthiş bir transfer.En sevdiğim oyunculardan biriydi.Bize gelse çok sevinirdim Kuyt ulan bu Kuyt Elmander tarzı bir forvet çok mücadeleci.

Üst Alt