Diş Ağrısı - Sayfa 5 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Diş Ağrısı

Cevap: Diş Ağrısı

böbrek tasi agrisinin yerini hic bi agri tutmaz adami bitiriyor 1 aydir cekiyorum bugün bitti umarim bi daha olmaz

sagol kardes öyle böyle agri degil adami deli ediyor su an bitti bendekiler umarim vücud bi daha üretmez dedigin gibi allah kimsenin basina vermesin

Sonuc su sekilde oluyor. Doktor køntrolu. Agri kesici ve antibiotikum kullanimi birkac gun. Sonra da o disi oyarlar yani oyuyorlar ve tedavi ediyorlar.

"Diş bir kere ağrıdı mı, o dişte artık geriye dönüş yok" demişti bana doktorum. :)

Mutlaka tedavi edilecek. Akışına bırakılmaz artık.

O değilde çürük dişi çektirmek acayip zevkli oluyo, o kadar ızdırap veren nalet şeyden kurtulmak bambaşka, şimdi ağırsana ulan gibi bir cümle kurduğumu hatırlıyorum sinirden:D

arveless ağrı kesici var...aşırı ağrımıyorsa kullan...cok ağrıyorsa voltaren iğne yaptır...ben direk iğne yaptıryom..5 dk sonra cehennemden cennete girmiş gibi hissediyorsun:D

valla abi hiç durmuyor agrısı.gunde 4,5 agrıkesici içiyorum.belirli bi süre geçiyor ama sonra yine aynı.enfekson var,antibiyotik kullanıyorum.bu iğneyi dişçide mi yaptıram,normal doktordamı?yani popo mu diş mi?

valla abi hiç durmuyor agrısı.gunde 4,5 agrıkesici içiyorum.belirli bi süre geçiyor ama sonra yine aynı.enfekson var,antibiyotik kullanıyorum.bu iğneyi dişçide mi yaptıram,normal doktordamı?yani popo mu diş mi?

popo dan yaptırıcan ama receten olması lazım..recetesiz yaptıramazsın....herhangi bir hastanenin acilinde yaparlar receten varsa...gerci sonuna yaklaşmışsın...en gec carsambaya kadar gecer..

popo dan yaptırıcan ama receten olması lazım..recetesiz yaptıramazsın....herhangi bir hastanenin acilinde yaparlar receten varsa...gerci sonuna yaklaşmışsın...en gec carsambaya kadar gecer..

abi 4 gündür anam agladı,çarşambaya kadar sürerse doktorun verdiği ilaçların hepsini içer intihar ederim.neyse galiba iğne yaptırmak en iyisi.bugun rahat yatarım belki.

Üst Alt