Diyarbakır'da çatışma : 13 asker şehit, 7 asker yaralı - Sayfa 18 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Diyarbakır'da çatışma : 13 asker şehit, 7 asker yaralı

Cevap: Diyarbakır'da çatışma : 13 asker şehit, 7 asker yaralı

Meclise teröristi bir önceki seçimde cezaevinden çıkarıp soktular üstelik.

Aynı şerefsiz hala mecliste.

Bunun partisi,iktidarı,muhalefeti yok.Hepsine lanet olsun.Göz yumanlarda aynı acıları yaşasınlar inşallah.

Başarı şansı sıfır olan zavallıca bir hareket. Hiç kimse kahpe saldırılarla acze düştüğümüz zannına kapılmasın. Bu alçakların güçlü olduğunu falan sanmasın, Devlete ve TSK'ya olan güvenlerini yitirmesin.

P.k.k. dış güçlerin Türkiye'ye gözdağı vermek için kullandığı bir piyondan ibarettir.

Artık öyle lanet okumayla , yada siyah kurdaleyle olacak iş değil bu şuan hala diğer insanların panpiş muhabbetine dizi muhabbetine devam ediyor oluşunu hazmademiyorum, 3 gün sonra unutulan şey için lanetlemek bana çok samimiyetsiz geliyor.

Forumun açık kurallarını bozmak istemiyorum dolayısıyla yorumum buradadır. ( Linkten içeri giremeyen arkadaşlar kusra bakmasın)

13 şehit ile ilgili

Önümüzdeki günlerde ne olur?

Terör lanetlenir. Terörle mücadelede kararlılık mesajı verilir. Başkada birşey olmaz.

Lanet olası şeyin önüne böyle geçilmiyor. Farklı bir yol denenmeli.

Soyunu kurutacaksın bu itlerin.

Lanet olası şeyin önüne böyle geçilmiyor. Farklı bir yol denenmeli.

Soyunu kurutacaksın bu itlerin.

Kesinlikle bazi konularda musamaha gosteriliyor bunlara.

aksi takdirde 10 bine yakin gerillasi oldugu one surulen ,yurtdsinda bunlardan bol bire bir agizdan duydugum admlara gore fransa da bile egitim goren bir gerilla ordusunu TSK etkin bir savas stratejisi ile sonlandirabilir.

Adamlar bu sekilde umitleniyor.

Oyle yada boyle bu adamlarda bizim laflarimizi bize karsi kullaniyor sonucta,onlarda can verdiklerini ileri suruyor ve br devlet istiyor.Bunun sinirlari sadece Turkiye degil kuzey irak,suriye ve iran"ida kapsiyor.

Gerillanin biri OHAL doneminde *** nin bittigi yalniz ust noktaki kilit isimlerin ve 2000 gerillanin bir sekilde birakildigini soyledi.cogu yurtdisinda yada tekrar geri donmusler.

Adamlar uzerine askeri stretejiile gidilmedikce geriden bir suru katilan olacaktir. Halk ile baglantisinin kesilmesi gerekiyor.

Bunlari herkes konusuyor biliyorum ama sonuca dair bir ilerleme yok,iki de bir patlak verecegine olaylar kesin bir tutum sergilenmeli diye dusunuyorum.

son çırpınışları değil, artık malesef ele geçirmeye başladılar bizi. bu olaylar sıradan gibi görünmeye başladı. taviz verirsen, ezilirsin. başımızdakiler bunu bilmiyor. apo denen şerefsiz ileride milletvekili olursa şaşırmayın.

son çırpınışları değil, artık malesef ele geçirmeye başladılar bizi. bu olaylar sıradan gibi görünmeye başladı. taviz verirsen, ezilirsin. başımızdakiler bunu bilmiyor. apo denen şerefsiz ileride milletvekili olursa şaşırmayın.

Adamlar son yıllarda devlete,bütünlüğüne söylemediğini bırakmadı çıktıkları her yerde her konuşmasında özerklik vs. yırtındılar.Yavaş yavaş tepkisizleştirdiler insanları.Sen bunlara izin istediği gibi konuşmasına izin verirsen sonu bu olur.

Yarın unutulmamalı bize düşen görev budur gerekirse yürüyeceğiz gerekirse devlet kurum kuruluşlarını mail bombardımına tutacağız ne gerekirse yapılmalı herkesten fikir beyan etmesini istiyorum !

Şehitlerimize Allahtan rahmet, ailelerine başsağlığı diliyorum.

Artık birileri bu işi bitirmeli, meclis için çıkar sağlamak isteyip Askerlerimizin kanını akıtan leş kargalarına birileri dur desin artık.

Eskiden şehit haberi alınınca eğlence programları kaldırılır,Türk bayrağı eklenirdi ekranın üstüne.

Şimdi şerefsiz medyanın umrunda bile değil.

Demokrasiyi terör ve kan ile arayanlar, her zaman ikinci sınıf vatandaş olacaktır.

Hepsine Allah rahmet eylesin,ailelerinin başı sağolsun.

Üst Alt