Diyarbakır'da çatışma : 13 asker şehit, 7 asker yaralı - Sayfa 20 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Diyarbakır'da çatışma : 13 asker şehit, 7 asker yaralı

Cevap: Diyarbakır'da çatışma : 13 asker şehit, 7 asker yaralı

Bırakın bu entellektüel ayaklarını, zaten bu yüzden bu hale gelmedikmi...

Yeter artık, bir yerlere soksunlar demokrasilerini!

Bu Allahsizlarin, soysuz kopeklerin kokunu 30 yildan beri kazittirmiyorlar.

Yok mu bir devlet adami, gidecek Birlesmis Milletler'i acil oturuma cagiracak ve tum dunyanin gozunun onunde "Geliyoruz validelerinizin hatrini sormaya, karsimiza hangi devlet cikarsa dusman olarak karsilik alacaktir" dedikten sonra kursuden ayrilacak. Hep biz yaniyoruz biraz onlar tutussunlar.

Sinirdisi edeceksin hangi adam yapiyorsa tum sulalesini sutlayacaksin ve vatanina bagli insanlari koyacaksin oraya. Insancil cozumlerden anlamiyorlarsa anladiklari dilden konusacaksin; gerekirse techir edeceksin.

Yetti yahu, yeter be, yeter ulan yeter serefsizler, yeter.

Bırakın bu entellektüel ayaklarını, zaten bu yüzden bu hale gelmedikmi...

Yeter artık, bir yerlere soksunlar demokrasilerini!

o bahsettigin ayak muhabbetini adam gibi yapamdiklari icin bu haldeyiz .

Muslumanligi adam gibi yasamdiklari icin musluman ulkler terorist gozule bakiliyor mesela ayni mantik burda da var.

apo yu asmak daha kolay ama sonuclarini gormek cok mu zor ?

adami putlastirmanin mantigi yok,adami efsanemi yapmak istiyorsnuz asin o zaman.

Evet kurdistan haritasi buyuk israil haritasinin kuzey bolumudur.Pastanin rahat yenecek bir parcasidir kestikten sonra.

Moderatör tarafında düzenlendi:

Siyasete girmiyorum ama sadece şunu diyeceğim; Devlet Bahçelinin al sana ip, ipini de biz verelim muhabbetine baya bir güldük ettik ama cidden öyle yani. İpini de biz verelim asın şu herifi. Daha sonra halledilsin bir şekilde şu sorun. Önce piyonu bitirelim.

Daha önce bir arkadaşın dediği gibi, Birleşmiş Milletleri toplayıp posta koyan bi lider istiyorum. Sadece ama sadece şu sorunu çözebilcek bir lider istiyorum şuanlık. Hepimizin başı sağolsun.

*** yı askeri olarak bitirecek ne mühimmatımız var ne de bu denli geniş operasyonu yapacak gücümüz.Askeri güç sadece insan sayısından ibaret değildir.Hala 2. dünya savaşı standartlarında techizat kullanıyoruz.Terörist i caydıracak,dağda korka korka dolaştıracak silahlarımız yok.Adamlar geceleri karakolların dibine kadar girip tarıyorlar sonra da geri kaçıyorlar. Elin amerikası,israili uydudan dağdaki adamların kullandığı silahlara kadar görüyor.

P.k.k. marksist bir nevi dini reddeden bir yapı, akp ise aşırı dinci bir yapı. Bu iki yapıyı fişekliyip bu bölgede bir çatışma çıkarma amacı var. çok iyi başarıyorlar. Halkımızda bu olaya %50 oranında evet böyle olmalı diyor.

P.k.k. marksist bir nevi dini reddeden bir yapı, akp ise aşırı dinci bir yapı. Bu iki yapıyı fişekliyip bu bölgede bir çatışma çıkarma amacı var. çok iyi başarıyorlar. Halkımızda bu olaya %50 oranında evet böyle olmalı diyor.

p.k.k daha cok zerdust diniyle anilir aslinda.

ben halkıma kızıyorum arkadaş bunları meclise soktunuz ne bir protesto ne bir oy vermeme tehditi oluşturdu siyasette ben halkıma kızıyorum. şehitlerimiz mekanı cennet olsun Allah ailelerine sabır versin. bu arada *** 5 dk da felan bitmez o kırsalı bilseniz böyle konuşmazsınız.

*** yı askeri olarak bitirecek ne mühimmatımız var ne de bu denli geniş operasyonu yapacak gücümüz.Askeri güç sadece insan sayısından ibaret değildir.Hala 2. dünya savaşı standartlarında techizat kullanıyoruz.Terörist i caydıracak,dağda korka korka dolaştıracak silahlarımız yok.Adamlar geceleri karakolların dibine kadar girip tarıyorlar sonra da geri kaçıyorlar. Elin amerikası,israili uydudan dağdaki adamların kullandığı silahlara kadar görüyor.

Bu konuda çok haklısın.

ŞEHİT DİYE ARAP'A AĞLAYANA..BİR ERMENİ ÖLDÜ DİYE HEPSİ ERMENİ OLANA..MEHMETCİK ŞEHİT OLDUĞUNDA SUSKUN KALANLARA LANET OLSUN.!!

bu laf bana hep ilginç gelirdi derdimki hepsinin ölümü acı hepsine lanet okumalıyız ama mehmetçik şehit olduğunda meclisi ne protesto etme var ne bir onları meclise sokmama girişimi var açık açık söylüyeyim ak p tabanından ne bir ses var partilerinin gözünü korkutma yok bdp varsa oy yok diyecek seçmen yok . siyasetçi ne derse peşinden gidiyoz.

lafa gelincede yok hitler Türkler için bunu dedi yok napolyon Türkler için şunu dedi.

Mübarek şehitlerimize Allahdan rahmet, kederli ailelerine, sevenlerine ve milletimize sabr-ı cemil niyaz ediyorum.

Allah gani gani rahmet eylesin.

Mekanları cennet olsun.

Mehmetçiklerimize uzanan tüm eller kökünden kurusun inşaallah.

Bugün izne gelirken haberi otobüste tv den öğrendim.Dikkat ettinizmi? Akp ile bdp meclis konusunda uzlaşamadı.1 saat sonra şehit haberleri geldi.Bu siyasetçilerin topunun Allah belasını versin.Onların yüzünden hep bunlar

Allah esirgesin abicim.Sana ve tüm vatan evlatlarına hayırlı tezkereler.

Bu dağ farelerini bitirecek mühimmat ta var, imkan da var, yürek te var Türk ordusunda.

Yeter ki iş o raddeye gelebilsin, tek sıkıntımız o.

Gerisi insanların dünyanın ilk 5e giren Türk ordusunu küçümsemesi başka birşey değil.

Hatta özel harekat olarak "Bordo Bereliler" dünyanın en iyisi.

Oyunlarda efsaneleştirilen o Delta Force'u kaç kez turnuvalarda devirmiş, kaç kez eğitim vermiş açıp araştırın.

Üst Alt