Diyarbakır'da çatışma : 13 asker şehit, 7 asker yaralı - Sayfa 22 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Diyarbakır'da çatışma : 13 asker şehit, 7 asker yaralı

Cevap: Diyarbakır'da çatışma : 13 asker şehit, 7 asker yaralı

Yanarak can veren askerlerımız olmus yazık günah insanlık deyil bu madem savaş olcak hepımız cıkalım dağa kım öle kım kala boyle haınce saldırmak sonra susmak olacak iş değil:(:(:(Allah belanızı versin şu mubarek günde..

Vatan İçin Ölenler, Toprağa Değil! Kalplere Gömülürmüş..

Allah rahmet eylesin.

Başımız sağolsun. Acımız büyük.

Abdullah TAŞAN

Topçu Teğmen (D:251)

Adım gibi biliyorum, diğer olaylar nasıl unutuldu ise bu da unutulacak!

Artık tiksiniyorum, yemin ederim tiksiniyorum!!!

Daha doğru düzgün silah tumayı bilmeyen,çatışma harp konusunda deneyimsiz,silahları mialttan kalma gencecik çocukları Dünya'nın en zorlu coğrafi koşullarına sahip yere gönderenlerin ben ta...........................................

Çok zeki bir abimizin açıklaması bakın bakın iyi bakın :

“Sebebi bellidir. Üç beş tane sebebi vardır. Yani yangın ya ateşle çıkar, ya bombayla çıkar ya roketle çıkar ya benzinle çıkar. Çıkar yani netice itibariyle yanmıştır, yakılmıştır. Yani sebebini araştırmak, sebebini söylemek bir şey ifade etmiyor şu anda.”

CNN Türk ekranlarında yayınlanan Mesut Yar'ın sunduğu Burada Laf Çok programının dünkü bölümüne ünlü şovmen Okan Bayülgen ve pop müziğin sevilen ismi Rafet El Roman konuk oldu.

Yar da, Bayülgen de, El Roman da siyahlar giymişti. Mesut Yar, "Siyahların gecesi oldu ama çok karizma duruyor belli bir yaştan sonra üzerimizdeki renkler" dedi.

Bunun üzerine Bayülgen, "Bu gecenin hakikaten sinir bozucu bir tarafı var" ifadesini kullandı.

"Programın dünkü bölümünün özetini izlerken görülülen şey çok eğleniyormuşuz ve bir anda bir şey patlamış, ulusal bir yas ortamı ortaya çıkmış" diyen Bayülgen, "Ben bir yayıncı olarak ne yapabileceğimi bilmiyorum. Biraz da bana riyakarlık olarak görünüyor. Sanki bende bu riyakarlığın içindeymişim gibi geliyor. Çünkü bu gece senin konukların arasında Safa (Yetenek Sizsiniz'in birincisi)'da vardı. Safa bu gece iptal. Neden iptal? Bu olay dün olsaydı çok başarılı arkadsaşımız da dün iptal olacaktı. Peki bu komik arkadaşlar ne zaman çıkacak? Yarın mı çıkacak, ertesi gün mü çıkacak? Peki bu arkadaş yarın çıktığında bu iş geçmiş mi olacak? Bu yüreği dağlanan ailelerin, insanların acısı geçmiş mi olacak? Eğlenelim, gülelim mi olacak, değişecekler mi, nasıl olacak bu iş? Bütün ülkede olduğu gibi konserler iptal edilir vs. Hakikaten üzgünüz. Bu bizim samimi üzüntümüz. Zaten başka bir şeyde gösteremiyoruz" şeklinde konuştu.

"Bu komikler, eğlenceli şarkılar söyleyenler ne yapacak?" diye soran Bayülgen, "Bu riyayı bırakalım ulusal yas ilan edelim. Hakikaten herkes de buna uyum göstersin" dedi.

Okan Bayülgen, "Bu olaydan herkesin haberi olsun 13 şehit, 7 yaralı var, onların aileleri var. Bu çocuklar artık ölmesin. Ben işin tüm yönleriyle ortaya açıkmasını istiyorum. Bu çocuklar boş yere mi ölüyor? Ölmelerinin bir anlamı mı var? Bu kardeş kanını aktımanın, bilmediğimiz bu büyük pazarlığın bir sonucu bir şey olacak mı?" diye konuştu.

"Bu olaylar olmadıkça, medyada yazılan çizilen, herkes bir yumuşuyor, herkes kardeştir deniliyor. Sonra böyle bir olay oluyor, tekrar içimize kapanıyoruz" ifadesini kullanan Bayülgen, "Bu bizim ülkemizdeki milli bir felkakettir, milli bir yastır. Bu gece bir yas günüdür. Bu gece üzgün duralım, yarın tekrar vur patlasın çal oynasın eğlenmeye başlayalım olmaz" şeklinde konuştu.

.

Bir ölür bin doğarız, bu toprakta gözü olanı çıktığı yere tıkarız... :bayrak:

tbd_1240258100.jpg

Ulu Türk Milleti sadece Türkiye'den ibaret değildir! Türk bir Dev ve bu Dev uyanmak üzere! Az kaldı, kıydığınız şehitlerimizin canını, kendi kanınızda boğularak ödeyeceksiniz!

Ne Mutlu Türküm Diyene!

Hepimizin başı sağolsun. Tarifi olmayan bir acı. Allah annelerine babalarına ve tüm sevdiklerine sabır versin.

Bunu bugün bir kez daha anladım ki ,twitterına baktıktan sonra Mehmet Baransu'nun,bu gibi insanlardan gelecek en ufak bilgiyi işimize yarayacak olsa bile kaale almamak lazım. Insanların acısı zaten yüreğini dağlıyor,adam hala TSK ile ilgili bir şeylerin peşinde,aslında öyle olmamış da böyle olmuş onu doğrulatacağım falan.

Yazık,gerçekten çok yazık.

tbd_1240258100.jpg

Ulu Türk Milleti sadece Türkiye'den ibaret değildir! Türk bir Dev ve bu Dev uyanmak üzere! Az kaldı, kıydığınız şehitlerimizin canını, kendi kanınızda boğularak ödeyeceksiniz!

Ne Mutlu Türküm Diyene!

Ah ah ah!!!

Şunu yapacak / yapabilecek kadar basiretli olamadık ki bir...

Yerden yere vurulacak ilk kurum kusura bakmayın TSK tabi ki... Diğerleri gibi art niyetli değilim yanlış anlaşılmasın ama "40 yıldır ufacık bir ilerleme kaydedemez mi bir kurum yahu" demeden de edemiyorum.

Kurum etse ne olur...

Birileri sürekli adamlara taviz verip durursa sonuc budur...

Hepimizin başı sağolsun.Uzun süredir yoktu yine hortladı şerefsizler.Köklerini kurutamadık gitti.

Kurum etse ne olur...

Birileri sürekli adamlara taviz verip durursa sonuc budur...

Taviz verilmeden de şehit veriyorduk, hatta o birileri iktidar olmadığı zamanda...

Bu olayda herkesin suçu var, bunu kabul edelim. Olayı siyasete çekmek yerine birlik olmayı tercih etmeliyiz, şu an siyaset bizi daha fazla parçalar ve yaralar.

Taviz verilmeden de şehit veriyorduk, hatta o birileri iktidar olmadığı zamanda...

Bu olayda herkesin suçu var, bunu kabul edelim. Olayı siyasete çekmek yerine birlik olmayı tercih etmeliyiz, şu an siyaset bizi daha fazla parçalar ve yaralar.

Ben siyasete daha dogrusu partiler arası siyasete cekmedim. Ama su da bir gercek ki bu olayın siyasi boyutu en az askeri boyutu kadar önemlidir. Belki de çok çok ve çok daha önemlidir. Onun için konuyu siyasete çekmeyin demeyin kimseye. (Ha partiler arası siyasete çekmeyin , ona evet)

Üst Alt