Dizi Başlığı - Sayfa 167 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

1st bölümü izledim. iyi diziye benziyor

Şu an 1. Sezonun 7. bölümdeyim. Gerçekten iyi diziymiş.

Başrolde 3 genç erkek ve bir orta yaşlarında milf var. 3 gencin biri homoseksuel çingene, öbürü esrar satıcılık yapan ve ayni zamanda bir polisin oglu olan bir genç, ve diğeri de suç işleyen sarışın herif. Milf de kocasini zengin yapmaya çalışan vatikan elemani. Bunların yanında çeşitli karakterler var rüşvet alan politikacı, mafya babası, sarışın herifin ablası homo çingenenin abisi falan. Vatikandaki rüşvet ve yolsuzluk da önemli yer alıyor. Dizide bu karakterlerin birbirinin hayatlarına nasıl karıştığı anlatıyor, büyük miktar para elde etmek için birbirlerine attıkları kazıkları gösteriyor. Bir kaç mantik hataları olsa da dizi kendini izlettiriyor

Tavsiye edilir.

Boardwalk Empire ;

Bu dizi niye böyle kıyıda köşede kaldı bilinmez izlerken çok keyif aldım.Beklentilerimin çok üstündeydi her bölüm film havasında geçti.Özellikle Al Capone rolünü oynayan abimiz muazzam oyunculuk sergilemiş

Finaline pek şaşırmadım klasik Abd dizisi sonu daha iyi bitebilirdi.Geçmişe gidip orada yaşananları sadece bir kaç bölümle anlatmaları pek olmamış

The Wire;

Bu kadar geç izlediğim için bir dizi sever olarak kendimden utandım desem yeridir.Övüldüğü kadar varmış gerçekten

Dizisinin sonunda Jimmy abimizin düştüğü psikolojiye üzüldüm

House M.D ;

Genelde dizi hep aynı yönde ilerledi,zaten bir hastane dizisinden fazlasını beklemek aptalca olurdu.Çok fazla duyguyu yaşattı bana çeviri yapan arkadaşların not kısımlarında verdiği bilgiler sayesinde az çok sağlık sorunları hakkında bilgim oldu :)

Akıl hastanesi ve hapishanede geçen bölümler favorilerimdi

Seinfeld;

Yapıldığı yılları düşünürsek gayet güzel bir sitcom.Karakterler çok yaratıcı olmuş bazı konular Friends'e ilham olmuş onu farkettim.Friends'den de Himy'me :D

Dizinin sonu efsaneydi kimse öyle bir son tahmin etmemiştir kanımca :ROFLMAO:

Hapishane'den kaçış tarzı dizileri seviyorsanız Escape at Dannemora'yı izleyin, izlettirin. Bu tarz bildiğiniz başka dizi varsa önerebilirsiniz. Prison Break ya da OZ olmasın.

Şöyle akıcı beni içine çekecek tarzda bi dizi önerisine ihtiyacım var. Son zamanlarda izlediğim diziler hep güzel ama sıradan işlerdi. Korku veya komedi dışında herhangi bi tür olabilir.

CLT-L09 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

The Crown'dan öncesini de izleyelim bakalım.

p_2016-09-13-09:20:58.jpg

Victoria (TV Series 2016– ) - IMDb

Şöyle akıcı beni içine çekecek tarzda bi dizi önerisine ihtiyacım var. Son zamanlarda izlediğim diziler hep güzel ama sıradan işlerdi. Korku veya komedi dışında herhangi bi tür olabilir.

CLT-L09 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
How to get away with murder
Tam o tarz her bölüm sürüklüyor. Begenmemene imkan yok bence çok seçici değilsen ve bu tarz seviyorsan

ANE-LX1 cihazımdan Gscimbom mobil uygulaması ile gönderildi

Güzel mi şu dizi foxta türk versiyonunu yapmışlar

Yabancı versiyonuna baya övgü var

Üst Alt