Dursun Özbek'in "Sözde Başkan" İbaresi Kaldırılmalı mı? - Sayfa 3 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Dursun Özbek'in "Sözde Başkan" İbaresi Kaldırılmalı mı?

Dursun Özbek'in ''Sözde Başkan'' İbaresi kaldırılmalı mı?

• Kaldırılmalı

Kullanılan: 25 45.5%
  • Böyle durmalı

Kullanılan: 30 54.5%

• Kullanılan toplam oy
    55
  • Anket kapatılmış .
Galatasaray'ın çıkarlarını sesli bir şekilde savunmadığı sürece hayır. Önümüzdeki haftalarda hakemler kasıtlı olarak bizi doğradığı zaman başkan masaya çıkarıp vurmalı ki elini o zaman düşünülebilir o ibarenin kaldırılması. Geçen sene "hakem hatalarına alışmalıyız" diyen yöneticiler vardı. UNUTMAYIN!

En başından beri Dursun Özbek'in gayrıresmi kayyum olduğunu düşünüyorum. Henüz bu konudaki fikrim değişmiş değil.

Zaten o zaman da Sözde Başkan değil de Kayyum Başkan veya Dursun Kayyum Özbek olmasını teklif etmiştim. 2019 genel seçim zamanına Galatasaray Başkanı olarak girmesi için herşeyi yapacaktır.

Az da olsa iki transfere dursuna tav olmayan taraftarları görmek güzel.

Lenovo A6020a41 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

galatasaray-baskani-dursun-ozbek-lisedeki-10117726_657_o.jpg

dursun özbek'i ilk geldiği günden takdir ettim . hataları olabilir ama aysal'ın enkazını devralıp eleştirileri peşinen kabullenmesi bile övgüyü hak ediyordu . zira fantastik vaatlerle gelmedi ilk işi maddi krizi yönetmekti sonra takıma sıra gelecekti.

biz başkanımıza forumda tüm türkiye önünde hakaret edersek bunu başlıklara taşırsak diğerleri ne demez ki ?
ne faydası var bunun ? sen ibareyi kaldırmasan ne olacak ? adam zaten başkan .

Hayır, üç beş maç ile yine herşeyi unuttunuz. Bu kulübün Başkanı zaten bunu yapmalı, bunda anormal övgü sebebi olacak bişey yok. Esas bu kulübün Başkanı geçen sezon yaptıklarını yapmamalı. İlk sezonunu o kadar tartıya koymuyorum bile, ilk senesi olduğu için. Aynısı yine selçuk için geçerli, medyada ki hava forumda da var. Takımın en maliyetli oyuncularından biri futbol oynamayı hatırladı diye göklere çıkarmayın.

Son düzenleme:
Hayır, üç beş maç ile yine herşeyi unuttunuz. Bu kulübün Başkanı zaten bunu yapmalı, bunda anormal övgü sebebi olacak bişey yok. Esas bu kulübün Başkanı geçen sezon yaptıklarını yapmamalı. İlk sezonunu o kadar tartıya koymuyorum bile, ilk senesi olduğu için. Aynısı yine selçuk için geçerli, medyada ki hava forumda da var. Takımın en maliyetli oyuncusu futbol oynamayı hatırladı diye göklere çıkarmayın.

eleştirmek başka şeydir hakaret edip bunu medya kanalıyla tüm türkiye'ye servis etmek farklı bir şeydir.
ben üyeyim yazar çizerim hatta yeri gelir hakaret de ederim karşılığında cezamı alırım mesajım editlenir . ama böyle bir forumda bunu adminlerin desteklemesi çok yanlıştır.

hiçbir zaman saygıyı elden bırakmayacaksın eleştiri seviyeli olunca anlam kazanır.

eleştirmek başka şeydir hakaret edip bunu medya kanalıyla tüm türkiye'ye servis etmek farklı bir şeydir.
ben üyeyim yazar çizerim hatta yeri gelir hakaret de ederim karşılığında cezamı alırım mesajım editlenir . ama böyle bir forumda bunu adminlerin desteklemesi çok yanlıştır.

hiçbir zaman saygıyı elden bırakmayacaksın eleştiri seviyeli olunca anlam kazanır.
Ben sözde Başkan ibaresini hakaret olarak görmüyorum, aksine bundan önceki iki sezon ortaya koyduğu başkanlığı tek kelime ile özetlemiş. Yaşananlar yenilir yutulur gibi değildi, hakaret arıyorsak iki sezonda yapılanlar Galatasaraya ve taraftarına hakaret niteliğinde idi.

Üst Alt