Dursun Özbek'in "Sözde Başkan" İbaresi Kaldırılmalı mı? - Sayfa 5 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Dursun Özbek'in "Sözde Başkan" İbaresi Kaldırılmalı mı?

Dursun Özbek'in ''Sözde Başkan'' İbaresi kaldırılmalı mı?

• Kaldırılmalı

Kullanılan: 25 45.5%
  • Böyle durmalı

Kullanılan: 30 54.5%

• Kullanılan toplam oy
    55
  • Anket kapatılmış .
En başından beri Dursun Özbek'in gayrıresmi kayyum olduğunu düşünüyorum. Henüz bu konudaki fikrim değişmiş değil.

Zaten o zaman da Sözde Başkan değil de Kayyum Başkan veya Dursun Kayyum Özbek olmasını teklif etmiştim. 2019 genel seçim zamanına Galatasaray Başkanı olarak girmesi için herşeyi yapacaktır.

Senle benzer düşünceye sahibim peki bu kayyum niye atandı sence?

eğer Aziz i yerlerse bende buna inanmaya başlayacağım

ondan sonra sıra Fiko ya gelecek

Aziz'in yerine Ali Koç gelirse olmaz,Koçların arası hükümetle pek iyi değil nötr.

- - - Flood Önleme Sistemine yakalandınız :) - - -

Vergi borcu tehditi kullanılarak ve Riva&Florya projelerinin sorunsuz bir şekilde uygulamaya geçmesinden sorumlu olması için tabii ki. Bak sen de para kazanacaksın ben de para kazanacağım, win win durumu yaratmak için.

Görünürde bu,yoksa altında başka sebepler de olabilir mi?

Senle benzer düşünceye sahibim peki bu kayyum niye atandı sence?

Otokrasi.
Bu kadar büyük camiaların yönetimini tesadüfe bırakmak istemezler. Gerekirse batması için uğraşıp, sen battın dur sana yardım edeyim derler. Demirören'in Beşiktaş'ı göz göre göre batırıp, sonra federasyona geçmesi de bunun örneği. Aziz Yıldırım güya 20 yıllık başkan ama el etek öpüyor sürekli. Bunlar tesadüf değil.

Sezon sonu bakarız, iyi kadro kurdu ama şampiyonluk yok daha ortada.

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Tam da düşündüğüm gibi olmuş. Söz konusu Dursun'sa hiçbir zaman lehine iddialı konuşmamak lazım. Adam tam bir başarısızlık abidesi, dünyanın en loser başkanı ödülü verilecek olsa favori olur.

Üst Alt