Duyuru: Guinness World Records - Sayfa 4 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Duyuru: Guinness World Records

Cevap: Duyuru: Guinness World Records

Hangi tezahüratımızla kıracağız acaba :)

Laylalaylaylay Saldır Galaaaatasaray ile mi :D

Maalesef 3'lü ve Gool sesi dışında etkin bir tezahürat hatırlamıyorum bu rekoru kıracak.

Beşiktaş kartal gol gol gol ile olduğundan fazla vurgu yaptı öyle çıkardı sesi denizin de etkisiyle.

Abi o zaman bi anlamı kalmaz bu rekorun bence :)

Kırılacaksa şöyle yeri görü inletecek insanın tüylerini diken diken edecek,Galatasaraylıyım Ulan Ben dedirtecek bi şekilde kırılmalıdır.Yoksa bu rekordan sonra herkes golden sonra enteresan sevinçler çıkarır ortaya .Sırf geçebilmek için :D

Şimdi düşündüm de bir çok Fenerli maçlara topuklu ayakkabıyla gider misal.Sırf ses çıkarıp bizdeki rekoru almak için.Tepinip dururlar :D

Maalesef 3'lü ve Gool sesi dışında etkin bir tezahürat hatırlamıyorum bu rekoru kıracak.

Beşiktaş kartal gol gol gol ile olduğundan fazla vurgu yaptı öyle çıkardı sesi denizin de etkisiyle.

En basiti Cim BOM BOM diye bağırsalar yine bi etki olur ama yeterki lalalalalalalalal vsv vs tarzı şeyler yapmasınlar yeterki.

Abi o zaman bi anlamı kalmaz bu rekorun bence :)

Kırılacaksa şöyle yeri görü inletecek insanın tüylerini diken diken edecek,Galatasaraylıyım Ulan Ben dedirtecek bi şekilde kırılmalıdır.Yoksa bu rekordan sonra herkes golden sonra enteresan sevinçler çıkarır ortaya .Sırf geçebilmek için :D

Şimdi düşündüm de bir çok Fenerli maçlara topuklu ayakkabıyla gider misal.Sırf ses çıkarıp bizdeki rekoru almak için.Tepinip dururlar :D

Rerererarara tezahüratı olabilir ama hala da diyorum o rekoru biz kıramayız kolay kolay.

lay lay lay lay lay lay lay laa laa cimbooombommmmmmmmm tüm stat ayağa kalkarsa ve bağırırsa 150 yi bile görür

Stadın çoğu resmi kurum dawetlileriydi bağıran sadece kale arkaları ;)

[video=youtube;nm6kTUxRP3c]https://www.youtube.com/watch?v=nm6kTUxRP3c&feature=related[/video]

Desibeli falan bilmem de; "tek seferde en fazla koltuk kırma" rekoru kırılabilir! En azından Guiness yetkilisini eli boş göndermeyiz..

118 dB ile 128 dB arasında 10 kat fark var. Diğer bir değişle (aynı ortamda, aynı akustikte) 40 bin kişi 118 dB gürültü yaratmış ise 10x40.000= 400.000 bin kişi 128 dB yaratabilir. Sivas maçında 118 dB de stadtakilerin hepsi katılmamış yada aynı anda bağırmamış olabilir. İyi organize olunursa sanki kırılabilinir gibi ama zor.

Bu arada gazetelerde Beşiktaş 132 ile kırdı diyordu. Burdaki haberde dünya rekoru 128.7 ile Amerikada diyor.

118 dB ile 128 dB arasında 10 kat fark var. Diğer bir değişle (aynı ortamda, aynı akustikte) 40 bin kişi 118 dB gürültü yaratmış ise 10x40.000= 400.000 bin kişi 128 dB yaratabilir. Sivas maçında 118 dB de stadtakilerin hepsi katılmamış yada aynı anda bağırmamış olabilir. İyi organize olunursa sanki kırılabilinir gibi ama zor.

Bu arada gazetelerde Beşiktaş 132 ile kırdı diyordu. Burdaki haberde dünya rekoru 128.7 ile Amerikada diyor.

Nasıl 10 kat oluyor hangi hesaplamaya göre 10 buldun ? 10 üzeri 10 kat var benim bildiğim hesaplamaya göre.

Beşiktaş'ınki gayriresmi rekor, Boca'nın da var 141 onların da.

Yonetim istifa !

Yonetim istifaa!

132 decibel olur

Üst Alt