El Değmemiş Temiz Bir Lig İstiyoruz ! - Sayfa 3 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

El Değmemiş Temiz Bir Lig İstiyoruz !

Cevap: El değmemiş temiz bir lig istiyoruz !

eskiden MHK her hafta açıklama yapardı bu sene onlarda nasiplenmiş şikeden ,ağzını açan bi Allahın kulu yok.Takımlar keza aynı .yıllardır biz boşuna oynamışız ,dikiş tutmadı diye kaç futbolcuyu göndermişiz ,belki şikeli maçlar ;şikeli yıllar olmasa ne biz sayısız futbolcu alacaz nede başarısız olacaz.

Şikenin gerçek tanımını yeni yeni ögrenmeye başladım. Galatasaray'ın başarısını kıskanan diğer takımların birleşerek Tff ve Mhk ile beraber Galatasaray'ı alaşağı etmesi yada etmeye çalışması

beyler istediğimiz kadar tepki koyalım bu adamlar durmayacak.. sanki şikeyi onlar yapmamış gibi yüzsüzce çıkıp konuşuyorlar yorumlar yapıyorlar cevap veriyorsun Galatasaray şikeyi başlatan takım diye aptal aptal cevaplar veriyorlar hiç birinde beyin yok bunların

beyler bende temiz bir ligi sizin kadar istiyorum ama gelin görün ki " dilil " yok.

M.A.A.

XN3pU.jpg

tumblr_lhqshlgVy21qzg9emo1_500.jpg

Hala bu ligin temiz olabileceğine ve temiz kalabileceğine inanan var mıdır acaba..

eller görülmüyor,kırmızılar verilmiyor...bize cart curt diye çalıyorlar...şerefli aykut cıkıp konuşssana alın teri diye...camianıza sizi tutanlara...

Bu kodumun ibnetorları böyle elle kolla mali'nin destekleriyle diri tutulmaya çalışılacak .Olaylar bundan ibaret.

ligin temiz kalması bir çok kurumun ve şahısların işine gelmez , ve ligimiz temiz olmayacak malesef !!!

Neden kendinizi bu kadar harap ediyorsunuz ?

Her hafta aynı şeyler dönüyor ve bunu düzelten yok. Uefa işin içine girmedikçe de bu olmayacak belli. Yani Türkiye'deki kurumlar fb'nin egemen güç olmasını istiyorlar,onun yanındalar. Ben iddianame açıklanana kadar birşey ummuyorum açıkçası. Ha ondan sonra da birşey olmaz ise yandı gülüm keten helva...

Neden kendinizi bu kadar harap ediyorsunuz ?

Her hafta aynı şeyler dönüyor ve bunu düzelten yok. Uefa işin içine girmedikçe de bu olmayacak belli. Yani Türkiye'deki kurumlar fb'nin egemen güç olmasını istiyorlar,onun yanındalar. Ben iddianame açıklanana kadar birşey ummuyorum açıkçası. Ha ondan sonra da birşey olmaz ise yandı gülüm keten helva...
birde azizeyi aklayıp kahraman gibi dışarı cıkartırlarsa seyreyle cümbüşü:)

birde azizeyi aklayıp kahraman gibi dışarı cıkartırlarsa seyreyle cümbüşü:)

Burası Türkiye valla şaka yapmak istiyorsun ama haklı çıkabilirsin :) Fenerbahçe tek takım yapılmak isteniyor işte.Mesela benim yeğenim var 10 yaşında...Galatasaray'ı çok sıradan bir takım sanıyor. Tabii burada bizim de yanlışlarımız var da, fenerbahçe'nin hukuk dışı yollarla Barcelonalaştırılması kabul edilebilir birşey değil. Haksız bir rekabet var ortada,bu kesin...

Üst Alt