Elano Blumer, bana Alex De Souza izlenimi veriyor - Sayfa 7 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Elano Blumer, bana Alex De Souza izlenimi veriyor

Cevap: Elano Blumer, bana Alex De Souza izlenimi veriyor

Elano yavaş yavaş kimliğine bürünüyor. Kaptığı topların haddi hesabı yok. Rakibe kene gibi yapıştı dün. Asistinide yaptı. 70'den sonra oyundan düştü, oda 90 dakikayı kaldırabilecek fizik gücü olmadığından. Biraz daha zaman...

Oyunu okuması filan cok iyi de daha erken ya değerlendirmek için cunku fizik gucu az cabuk dusuyor oyundan sureklilik yok..

Elano yavaş yavaş kimliğine bürünüyor. Kaptığı topların haddi hesabı yok. Rakibe kene gibi yapıştı dün. Asistinide yaptı. 70'den sonra oyundan düştü, oda 90 dakikayı kaldırabilecek fizik gücü olmadığından. Biraz daha zaman...

+1905.Top kayıplarının %80i uzun toplar.Arkadaşlarına alışınca onlarda hallolacak.Ama devamlı oynaması lazım tabi.En azından her maç 60-70 dakika oyunda kalmalı.

herşeye iyi yönden bakalım takımımızdaki yıldızları bile tartışıyoruz olmayanlar ne yapsın 'İyiki Galatasaraylıyım' brezilyalıların hepsi genelde böyle oluyor 1 sene sonra patlıyorlar:)

Elano çok iyi futbolcu eğer sürekli oynarsa herkes Elano nun Alex dan çok daha iyi bir oyuncu olduğunu görecektir.

sturm maçında anladıkki vaktiyle forvet arkasında oynatıldığı için vermiş bu izlenimi

Ayhan gibi bir adam.Alex gibi olmadıgına sukrediyorum.Alex gibi olcaksada hakkını vermesi gerek.Gerci bizim Teknik heyet bir topcunun uzerıne sıstem kurmaz.

Alex 40 yaşına kadar TSL'de oynayamaz. Bu sene değilse bile seneye ülkesine gidecek. O zaman merak ediyorum Fenerbahçe nin halini :D

ben Alex izlerken zevk aliyorum

maci aliyor tek basina sinir bozuyor tamam ama gercekten dehset bir oyuncu.

elano da oyle olacak.

tek basina bas alacak bir oyuncu. hatta takimda tek basina mac alabilecek tek oyuncu.

ben Alex izlerken zevk aliyorum

maci aliyor tek basina sinir bozuyor tamam ama gercekten dehset bir oyuncu.

elano da oyle olacak.

tek basina bas alacak bir oyuncu. hatta takimda tek basina mac alabilecek tek oyuncu.

Elano öyle bir adam değil, takım oyuncusu. Top kapar, 50 metrelik uzun atar, gol olur. Savunmayada yardım eder. Haa arada bir estetik hareket olur mu ? Olur. Ama bu kadar yüksek beklentiye girmeye gerek yok. Duran toplardaki yeteneği ile tabiki maç kazandırabilir ancak şuan fizik olarak 90 dakika çıkarabilecek kondisyon yok.

Elano öyle bir adam değil, takım oyuncusu. Top kapar, 50 metrelik uzun atar, gol olur. Savunmayada yardım eder. Haa arada bir estetik hareket olur mu ? Olur. Ama bu kadar yüksek beklentiye girmeye gerek yok. Duran toplardaki yeteneği ile tabiki maç kazandırabilir ancak şuan fizik olarak 90 dakika çıkarabilecek kondisyon yok.

elano tek basina mac alabilir.

bu konuda endisem dahi yok.

frikik cakar

uzaktan sut atar

oldurucu pas atar Barosu pozisyona sokar

bir orta yapar tam yerine

bu ozellikleri olan bir adam tek basina mac cevirir.

ama Elano nun diger ozellikleri ise komple yildiz futbolcusu oldugunu belli ediyor.

takim savunmasi

top kapmasi

rakibin pozisyonunu bozmasi

rakibe bos alan birakmamasi

tek eksigi 90 dakika ya yayamasi.

bunu da zamanla asacaktir.

elano tek basina mac alabilir.

bu konuda endisem dahi yok.

frikik cakar

uzaktan sut atar

oldurucu pas atar Barosu pozisyona sokar

bir orta yapar tam yerine

bu ozellikleri olan bir adam tek basina mac cevirir.

ama Elano nun diger ozellikleri ise komple yildiz futbolcusu oldugunu belli ediyor.

takim savunmasi

top kapmasi

rakibin pozisyonunu bozmasi

rakibe bos alan birakmamasi

tek eksigi 90 dakika ya yayamasi.

bunu da zamanla asacaktir.

Kesinlikle, Fizik gücünü tam olarak bulduğunda çok daha tehlikeli bir adam olacaktır Elano.

Mete Alparslan'ın açtığı konulara bakıyorum da, bütün öngörüleri falan patlamış. "Barış banko" demiş, "Sabri forma giyemez" demiş, "Elano = Alex" demiş. Bir kere de futbolun doğrularıyla kesiş bir yerde.

Mete Alparslan'ın açtığı konulara bakıyorum da, bütün öngörüleri falan patlamış. "Barış banko" demiş, "Sabri forma giyemez" demiş, "Elano = Alex" demiş. Bir kere de futbolun doğrularıyla kesiş bir yerde.

Ne yani tek bir ortasinin dahi ceza sahasini bulmadigi, hatalarindan alehimize farka gidebilicek bir macta hala Sabri'ye super oynadi diyebilicek kadar futbol cahilimi olmami bekliyosun? Topal-Sarp ikilisini Topal -Baris ikilisinden daha basarili buluyorum diyebilirmisin? O zaman neymis? Ne diyorsak o.

Elano = Alex demedim, hala konuyu idrak edemediysen git bi elini yuzunu yika. Elano'yu cozucek kadar izlemedim dedim ve bu konunun tarihine kadar aynen dedigim gibiydi. Ben futbolun dogrularini konustum, hakli da ciktim. Aramizda ki farkta bu. Senin tuttugun bir oyuncu rezelette oynasa super oynadi oluyor, antipati duydugun bir oyuncu macin yildizi da olsa daimi olarak rezalet oynadi oluyor.

Arda'nın tırnağı etmeyeceği kesin fazla şişirmişiz bu adamı.Keita kalitesinde değil.

Üst Alt