Elano Blumer, bana Alex De Souza izlenimi veriyor - Sayfa 8 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Elano Blumer, bana Alex De Souza izlenimi veriyor

Cevap: Elano Blumer, bana Alex De Souza izlenimi veriyor

Elano'ya zaman tanınmalı.Ama keşke Alex gibi olsa.Sezar'ın hakkını Sezar'a vereceksin.Alex'in Fenerbahçe'ye yaptığı katkıyı şuana kadar Türkiye'deki hiç bir yabancı futbolcu takımına yapmadı.

Alex Türkiye'ye geldikten sonra bizden Felipe'ler, Sasa İliç'ler, Lincoln'ler geçti.Umarım Elano bu halkanın son zinciri olacaktır.

Ilic kotu oyuncu degildi. Saga bakip sola pas atmiyo diye gitti. En az Alex kadar basariliydi. Arkasindaki Inamoto, Cihan ve Orhan'lara ragmen.

Ilic kotu oyuncu degildi. Saga bakip sola pas atmiyo diye gitti. En az Alex kadar basariliydi. Arkasindaki Inamoto, Cihan ve Orhan'lara ragmen.

Birazda şans meselesi renkdaş bu işler.Felipe de çok iyi futbolcuydu ama uyum sorunu yaşadılar, olmadı.Yoksa bu saydığım oyuncuların hiç birinin Alex'den geri kalır bir yanı yoktu.

Ya bir sakin olun yaa, hemen herkese iyi futbol oynamaya çalışıyorsunuz, Elano'nu tek eksi yanı takıma fazla alışamaması, daha doğrusu kimse birbirine alışamadı, sisteme bile!

Birazda şans meselesi renkdaş bu işler.Felipe de çok iyi futbolcuydu ama uyum sorunu yaşadılar, olmadı.Yoksa bu saydığım oyuncuların hiç birinin Alex'den geri kalır bir yanı yoktu.

Felipe birinin kurbani oldu, Ilic farkli. Ilic'i showmen isteyen taraftar gonderdi. Ilic gercekten hem karakter olarak hemde futbolcu olarak mukemmel bir kisilikti.

Ilic mukemmel falan degildi kusura bakma hic izlememis olsak Ilic'i bize mukemmel diye yediricen. Siradan bir orta saha oyuncusuydu.

İlic alex kadar üst düzey bir adam değildi. Ama o maddi koşullarda yapılmış iyi bir transferdi ve görevini layıkıyla yaptı. Sevgi ve saygıyla anarız kendisini.

Elano, Elano izlenimi versin yeter. Bize ne Alex'ten. Brezilya milli takiminda oynayan bir adamla, Fenerbahce'de oynayan bir adam nasil karsilastirilir, o da ayri bir konu.

Elano Graz maçında sahada en çok koşanlardan birisiydi. Alex'in koştuğunu göremiyoruz.

İliç Alex kadar iyi olmasada o dönem bize hayat veren oyuncuların başındaydı. Hiç ortalarda gözükmezdi ama gollerde hep onun parmağı olurdu. Elano aslında İliçe benziyor biraz, hem stil olarak hem de tip olarak. İliç de fazla gülmezdi, biraz soğuk bir oyuncuydu. Bu vesileyle İliçe de buradan sevgilerimizi ve saygılarımızı gönderelim. Attığı gollerden sonra Yeni Açık baca tarafına az gelmedi.

Ben sahsen Elano'yu Alex'e benzetemedim, Alex cok daha fazla insiyatif aliyor, topla daha cok oynuyor, ceza sahasina daha fazla giriyor. Elano ise daha cok oyunu acayim, digerlerini oyuna sokayim ayni zamanda da orta sahada basayim, arada sirada araya guzel paslar atayim derdinde.

Elano, Elano izlenimi versin yeter. Bize ne Alex'ten. Brezilya milli takiminda oynayan bir adamla, Fenerbahce'de oynayan bir adam nasil karsilastirilir, o da ayri bir konu.

O adam 5 senedir fenerbahçeyi sırtlıyor.Galatasaray'a Alex'in Fenerbahçe'ye verdiklerini veremeyecekse isterse uzay takımında oynasın ne fark eder?yarısınada razıyım.

elano yu alexle karşılaştırmak komik olmuş ,elano daha takıma alışamadı üstelik elano daha geride orta sahaya yakın oynar alexde forvet ardıdır ama her ikisini bire bir karşılaştırma yapınca elano her haliyle daha iyi oyuncudur (ama elano bizim aradığımız oyuncu değildi ,bize lazım olan emana iken yönetim gitti elanoyu aldı)

Üst Alt