Elano Galatasaray'da ! - Sayfa 141 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Elano Galatasaray'da !

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Cevap: Elano Galatasaray'da !

Elano yu tanimiyordum pek.

e Haldun Baskan yaptigina gore mutlaka iyidir ki kuslarin dibi dustu...

en iyisi formalara Haldun ustunel yazdirmak..

Ama bi takim zayif halkasi kadar gucludur.. O da Sabri ve Ozellikle Gokhan Zan.

bi de defans istesem! Haldun abimizden cok mu olur...

Bence Kewell mi Zan mi deseler defansa Kewell i koyarim titrek kazma Zan i koymam..

Besiktastayken ne dusunuyorsam hala ayni fikirdeyim bize geldi diye objektiflikten cikmam..

hatirlarsiniz euro 2008 de Mehmet Topal bile stoper mevkini yadirgamazken kendisinin ne kadar tutuk ve titrek oldugunu, ileri cikarken kaptirdigi toplari vs...

Katiliyorum Bu takima acil bir stoper lazim gökhan zanla yürümez

bu takıma acil stoper lazım diyoruz da nedenini de söylüyelim :

servet ve zan ikisi de saatli bomba gibi.servet sanki gökhanın bir gömlek daha üstü gibi oynuyor.

İkisi birlikte oynarken adam geçirmeme hat safhada ama nedense adam paylaşımları çok kötü.

son iki maçta iki zayıf ekipten abuk subuk goller yedik.

bir stoper şart,alınmıyorsa emre güngör oynamalı.

Dün gece bu saatlerde ne heyecan vardı ya.

Sorma bir de salak salak espri yaptim birde tutup Yildiray Basturk u getiriyormus falan diye..:D Ne bileyim heyecanim bir artti bir azaldi..GScout sagolsun..:eek:

Butun gunduz uyuduk duzenimiz de bozuldu..Her gece 3.21 de gelirim artik buraya `RESMI SITEDE ACIKLANDI` yazar giderim..Ulen ne heyecanlandim yazarken..:p Essek kadar adamim soylemesi ayip..Sanki evime misafirlige geliyor adam..:D

o "FENERBARCA" yi ise daha da unutmam omur boyu..:D

neyse artık elano cepte

artık stoper veya s.bek transferi bekleyelım :D

Yok daha istemiyorum bu yil yeter bana..:D

Baskandan ve yonetimden bu saatten sonra beklentim sirket birlesmesi yapilsin aslantepe bitsin butun localar satilsin...

Artik ne yapsinlar ne etsinler bu borc olayindan bizi ,bizimde destegimizle ama dogru politikalarla cikartsinlar..Riva yi mi satacaklar..Ada ya uzay ussumu kuracaklar..Bu kadroyu bozmasinlar yeterki..6 ay sonra futbolcular paralarini alamadilar haberleri duymak istemiyorum..

Seneye de Allah Kerim..Haldun baba Master Card ini alir taksitli odeme secenegiyle:f68.gif: Ronaldinho yu alirsa ona da sasirmam daha..

Ben cebinde 50 milyon avro transfer butcesi olan borcsuz bir Galatasaray kulubu gormek istiyorum artik..

yok valla bi stoper veya s.bek lazım sabriyle yürümüyo cidden

sağ kanat otoban gibi

ama tabi uğur eski haline döner e.güngör sakatlanmaz sağlam oynarsa gerek yok bunlarda zor...

:p

Maci izlediysen ve farkindaysan bize forvet,stoper lazim.Barosh disinda forvet yok yahu :)

Ya Aysel, ablam, lazim degil bunlar hep yanilsama..:D Izledim tabiki de maci yahu.. Ugurumuz gelecek sag kanada..Sabri guzel ortalar yapacak..Camdan Zan, pirlanta olacak orada..:happy0025: Emre`lerimiz var kapi gibi..

Nonda miz var forvette insallah 5 kilo verirse birazda yan hakemi kontrol etmeyi ogrenirse yeter de artar bile..:ka25: Kewell imiz atar Arda miz atar Keita miz atar ayhan gelir ayhan atar Sarp vurur kafayi atar servet atar..Hatta Hakan Sukur u dik oraya bu yil..Kafasina carpip giren gol sayisiyla Guiza yi gecer..:f68.gif:

Forvete ise hic gerek yok..:ka05:

su anda transferi kapasak bile iyi sayiliriz. Fakat Rijkaard ne zaman E.gungor'u oynatmaya basliyacak? Insallah 2.macta Gungor oynar servet ile ve iyi bir is becerirse Zan'i yedege Gungor'u as takima alir. Ama su an Rijkaard'in kafasinda Zan-Servet 2lisi var gibi gozukuyor. 2.si ise sag back. Sabri sagolsun otoban ediyor, Ugur'u oynatmasi lazim artik. Kendi de goruyordur insallah 3 mactir hep sagdan sagdan geliyolar :D

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt