Elano Galatasaray'da ! - Sayfa 142 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Elano Galatasaray'da !

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Cevap: Elano Galatasaray'da !

saat 16da geliyor saat 15 30 da buluşuyoruz havaalanında işi olmayıpta gelmeyenlerediyecek hiçbir şeyim yok

Epey büyük bir şov olacak gibi.

Umarım uA, karşılama tezahuratını belirlemiştir.

sahiden karşılayacak mısınız ya? İnanamıyorum. Ronaldo, İbrahimoviç filan gelse ne yapardınız? Sahi onlar gelince Madrid ve Barcelona taraftarı havaalanına gitti mi? Yoksa büyük takım olunca bu tarz ritüeller azalıyor mu? Ciddi soruyorum, bilen var mı?

Karsilama töreninin müthis olacagi belli zaten;)

Yalniz cok da abartmayin gözünüzü seveyim:D Korkutmayin adami...

Bazen aha simdi ezilecek duygusuna kapiliyorum..Agresif sevinc olmasin:D

sahiden karşılayacak mısınız ya? İnanamıyorum. Ronaldo, İbrahimoviç filan gelse ne yapardınız? Sahi onlar gelince Madrid ve Barcelona taraftarı havaalanına gitti mi? Yoksa büyük takım olunca bu tarz ritüeller azalıyor mu? Ciddi soruyorum, bilen var mı?

Nereden biliyorsun gitmediklerini?

Ayrıca bir transferi izledim baştan sona Beackham transferiydi....

Ondada L.A kilitlenmişti...

Tarihin en iyi yönetimine sahibiz.

Adnan Polat Başkanımız kurduğu harika genç dinamik ve dünya çapınca çevre oluşturan arkadaşları ile artık Milan - İnter vs gibi takımların istediği oyuncuları bu sıkıntılı şartlarda bile alma başarısını gösterdi.

Elano --- M. City

Keita --- Lyon

Baros---- Lyon

Kewell----Liverpool

Leo ---- Atletico Madrid

Nonda---Roma

Rijkaard - Barça hocası

şaka gibi transferlere bakın!! alınan adaların isimleri Dünyaca biliniyor. Oynadıkları kulüpler ise Avrupa da değil Dünya da ilk 20 içinde olan kulüpler..

GS taraftarları bu yönetimi ayakta alkışlıyorum. GS başarısız bile olsa Adnan Polat başkanımıza her trülü desteği vermiliyiz. Özhan Canaydın ile 40-50 isimsiz topçu yuvası olan GS miz itibarına kavuşmuştur.

Maddi Destek için elimizden geleni yapalım. Bakın trilyonlarla oynayan stadımız var diye zırlayanlar 2 tane kıçı kırık brezilyalı alıp 20 bin kombine alıyorlar. forma vs alıyorlar.

Bizde hala patlama yok. Elano - Keita formaları full satılmalı!!

Tekrar hayırlı uğurlu olsun. Büyüksünüz Haldun abimiz ve Başkanımız.

007 Haldun gene yaptı yapacağını helal olsun harika transfer...kadromuz muhtemelen böyle olacak:

------------Leo Franco----------

Sabri(Uğur)---G.Zan--Servet--H.Balta

---------M.Topal(Barış)---M.Sarp(Ayhan)--------

--------------------Elano------------------

Keita-----------------Baros-----------Arda(Kewell)

1 transfer yaptık rakip darma duman...

111 sayfa, 996 yorum yapılmış...

ama özet olarak yukarıdaki yorum herşeyi açıklıyor...

Ezilmek bu kadar mı olur ???

Tabiki hayır...

Devamı aşağıda, ezilmede sınır yok kendi aralarında bile arbede çıkıyor :ka19:

Tebrik ediyoruz sizleri, Haldun Üstünel nasıl gururlandırdıysa bizi, sizlerin bu durumuda üstüne cila oldu...

Teşekkürler sizlere :asd:

:m26:

-----------------------Leo-----------------------

------------Emre G.------------Servet--------------

Uğur------------------------------------------Balta

(Sabri)

------------Elano---------Mehmet Topal------------

--------(Mustafa)---------------------------------

---------------------Arda--------------------------

-------------------(Elano)--------------------------

Kader----------------------------------------Harry-

(Arda)

--------------------Milan -------------------------

Tamam acinacak haldeler ama burasi Elano konusu, gidin bu print screenleri Forum Antu Anormallikleri konusuna acin.Eziklerle güzelim konuyu kirletmeyin.

Tarihin en iyi yönetimine sahibiz.

Adnan Polat Başkanımız kurduğu harika genç dinamik ve dünya çapınca çevre oluşturan arkadaşları ile artık Milan - İnter vs gibi takımların istediği oyuncuları bu sıkıntılı şartlarda bile alma başarısını gösterdi.

Elano --- M. City

Keita --- Lyon

Baros---- Lyon

Kewell----Liverpool

Leo ---- Atletico Madrid

Nonda---Roma

Rijkaard - Barça hocası

şaka gibi transferlere bakın!! alınan adaların isimleri Dünyaca biliniyor. Oynadıkları kulüpler ise Avrupa da değil Dünya da ilk 20 içinde olan kulüpler..

GS taraftarları bu yönetimi ayakta alkışlıyorum. GS başarısız bile olsa Adnan Polat başkanımıza her trülü desteği vermiliyiz. Özhan Canaydın ile 40-50 isimsiz topçu yuvası olan GS miz itibarına kavuşmuştur.

Maddi Destek için elimizden geleni yapalım. Bakın trilyonlarla oynayan stadımız var diye zırlayanlar 2 tane kıçı kırık brezilyalı alıp 20 bin kombine alıyorlar. forma vs alıyorlar.

Bizde hala patlama yok. Elano - Keita formaları full satılmalı!!

Tekrar hayırlı uğurlu olsun. Büyüksünüz Haldun abimiz ve Başkanımız.

arkadaşlar dün gs dergisine abone oldum. ve kendimle eşime 2 adet forma aldım. ve inanın hiç bu kadar içten destek olmamıştım. yani sanki manevi bir duygumu yerine getirdim gibi. içim çok rahat. :) herkesi galatasarayımıza desteğe çağırıyorum ...

Nereden biliyorsun gitmediklerini?

Ayrıca bir transferi izledim baştan sona Beackham transferiydi....

Ondada L.A kilitlenmişti...

Bilmiyorum ve komik bulmakla birlikte soruyorum dikkat ettiyseniz. Üstüne üstlük, soruyu ciddi olarak sorduğumu da belirtmişim.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt