Elano Galatasaray'da ! - Sayfa 143 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Elano Galatasaray'da !

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Cevap: Elano Galatasaray'da !

Ama birde 17.20 ucagi var. Yok yok vazgectim kesin odur:)

Cunku dunden beri belliydi hangi ucakla gelecegi ve 12.50 ucagi bugun belli oldu 3 saat gecikmeli gelecegi. O yuzden bence 17.20 de geliyor Istanbula...

Abi ben Mersin'deyim gelebilsem çok süper olurdu fakat 2 ay sonra İstanbul'da olacağım yeterince destek olup bu açığı kapatacağım söz veriyorum ama şu anda bende inanılmaz bir endişe oluştu.. Siteden bile bu kadar adam gidiyorsa ultrAslan'ı falan da eklersek baya büyük bir karşılama olacak gibi.. Gözünüzü seveyim adamı sakatlamayın yaw :eek: :D Valla endişe etmeye başladım bu ne böyle :D Adam gelecek sakatlanacak sonra otur Linderoth gibi iyileşmesini bekle işin gücün yoksa :p

ultrAslan genel koordinatörü Sn. Ahmet AYTAC der ki

"ultrAslan olarak kendimize yakışır bir biçimde yeni transferimiz Elano’yu karşılamak ve diğer transferlerimizde olduğu gibi "Hoş Geldin" demek için 31.07.2009 Cuma günü saat 16:30’da İstanbul Atatürk Havaalanı Dış Hatlar Terminali’nde buluşacağız."

Elano Blumer Bugün İstanbul’da

Galatasaray’ın Manchester City’den transfer ettiği Brezilyalı futbolcu Elano Blumer bugün Londra’dan kalkan bir uçakla İstanbul’a gelecek. Brezilyalı futbolcunun uçağının saat 17:20’de İstanbul Atatürk Havalimanı’na inmesi bekleniyor.

Futbolcumuz Elano Blumer yarın (1 Ağustos Cumartesi) sabah saat 09:15’te Bakırköy Acıbadem Hastanesi’nde sağlık kontrollerinden geçirilecektir. Sağlık kontrollerinin ilk bölümü basın mensuplarına açık olacaktır.

Elano Blumer yarın saat 14:00’te ise Florya Metin Oktay Tesisleri’nde düzenlenecek imza töreninde basın mensuplarının karşısına çıkacaktır.

Öngörülen olumsuz hava koşullarından dolayı imza töreni sadece basın mensuplarına açık olacaktır.

Galatasaray Futbol AŞ

Beyler bu karşılamayı TV'de hangi kanaldan izleyebiliriz ki acaba?? NTVSpor verir heralde de bir bilgisi olan varsa söylerse çok sevinirim..

Arkadaslar. Yarin Istanbulda sagank yagis bekleniyormus galiba. O yuzden bence salonda yapilacaktir toren ve dogal olarak taraftarda giremeyecek malesef.

Angutların Elano transferi öncesi yorumları o yorumlara cevaplar güzel çalışma

Herkes okusun bunu kaçırmasın bence

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt