Elano pişmanlığı - Sayfa 3 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Elano pişmanlığı

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Cevap: Elano pişmanlığı

ironik olan şu:

topalların,sarpların,servetlerin,barışların, sabrilerin olduğu takımda bile kendini gösteremezse nasıl iyi futbolcudur?

Bu kadar kötü oyuncu arasında bile varlığı yokluğu belli değil. garip.

O kadar kötü oyuncu olduğu için orta sahada etkili olamıyor. Elano'nun ilişkisi forvetten çok orta alan oyuncularımızla.

Elano üstünden çok haber yapılıyor bu aralar.Ben hiç pişman değilim şahsen.Seneye çok daha iyi bir Elano izleriz.

elinizde bir makina varsa onu kullanmayı bilmiyorsanız çalıştıramazsınız bence bizdeki futbolcuların %35-40'ı yerinde oynatılmıyor elano mustafa sarp ın yani kesici görevinde oynatılıyor sanki rakip kale önünde etkili bir adamı savunmaya yakın oynatırsan göze hoş gelen bir futbol oynaması söz konusu olmaz bence

Panathinaikos maçları, içerde sonradan girdiği Kayserispor maçı, Dinamo Bükreş maçı, Gençlerbirliği maçı, dışardaki ve içerdeki Antalyaspor maçları, Strum Graz maçı, Beşiktaş maçı, Belediye maçı, Gaziantep maçı, Atletico Madrid maçları (ilk maçta ilk devre forvete yakındı biraz, ikinci devre ve ikinci maç geride oynadı) forvete yakın ve serbest oynadı. Hepsinde de müthişti.

Elano'nun en iyi oynadigi mac Belediye macidir. Ayrica Sturm Graz macinda epey mucadele etmisti. Benim aklimda onun daha cok orta sahada bogustugu geliyor. Evet Antalyaspor ile deplasmanda iyi idi. Yanliz Belediye'ye karsi oyunu yonlendirmesi mukemmel idi. Tam bir maestro gibi oynamis idi o mac.

geçen sene lincoln de bu futbolcularla oynadı.

adamın ilkyarı yaptığı assist ve gol sayısını sayamadım.

Çünkü Lincoln oyunun sadece tek yönünü düşünen bir oyuncu. Ve Lincoln ile birlikte bu futbolcular oynamadı. Çok formda ve süper oynayan bir Ayhan vardı en ufak örnek. Forvette de Baros vardı.

Elano oyunun iki yönünü de düşünüyor, kaleden 50 metre uzakta oynatılıyor, ve yanındaki adam sürekli değişiyor. Baros'la da çok oynamadı, kaldı ki oynadığı maçlarda Baros'a goller attırdı. Baros gitti Nonda ile az maça çıktı, Nonda gitti Arda ile oynamaya başladı. Yani Elano Baros'la oynamadı çok. Bunu da ekleyelim.

Geçen sene Lincoln'ün Galatasaray'da 2. senesiydi.

İlk geldiği sene Lincoln'den de tam verim alamamıştık.

lincolnün ölüsü bile gözümün pasını silerdi. Lincolnü elano ile kıyaslamak için önce elanonun topa sahip olması gerek.top sürmesi,adam geçmesi gol ve asisstler yapması gerek.

Elano'nun yanında ki adamlar hangi takımda olsa o takım iyi pas yapamaz.(Mustafa Sarp, Mehmet Topal) Sarp pas verip almıyor, hep kendi oynuyor, Topal pas vermek istiyor başaramıyor, bazıları demiş, Elano gitsin Kalström gelsin, o da başarılı olamaz bence, bizde ki bu kafa yapısıyla.

Hep arkasında durdum ama yeter artık.Hiç düşünülmeden direk yollanmalı ama alanı çıkacağını sanmıyorum.Yine zararına elden çıkarırız,o da brezilya ligine döner diğerleri gibi

Geçen sene Lincoln'ün Galatasaray'da 2. senesiydi.

İlk geldiği sene Lincoln'den de tam verim alamamıştık.

Lincolnü savunma amaçlı söylemiyorum,seni bilgilendirmek istiyorum;Lincolnün ilk senesinde ilk maçlarda süper oynamış,yeni Hagi bulundu havası oluşmuştu.Feldkamp ucuz bir sebeple Kadro dışı bıraktı.Kaç maç öyle oynamadı zaten.Sonra tam kadroya girdi,bu sefer ligin kasapları adamın ayağını baştan başa morarttı(Adnan başkan hastenede ziyaret ettiğinde foto çekmişlerdi,adamın ayağı morluktan öte simsiyahtı)

İlk sene elano kadar her maç oynsa daha çok verim alırdık

Çünkü Lincoln oyunun sadece tek yönünü düşünen bir oyuncu. Ve Lincoln ile birlikte bu futbolcular oynamadı. Çok formda ve süper oynayan bir Ayhan vardı en ufak örnek. Forvette de Baros vardı.

Elano oyunun iki yönünü de düşünüyor, kaleden 50 metre uzakta oynatılıyor, ve yanındaki adam sürekli değişiyor. Baros'la da çok oynamadı, kaldı ki oynadığı maçlarda Baros'a goller attırdı. Baros gitti Nonda ile az maça çıktı, Nonda gitti Arda ile oynamaya başladı. Yani Elano Baros'la oynamadı çok. Bunu da ekleyelim.

bence oyunun iki tarafını düşünmekten , topu unutuyor. top gidiyor ama o hala düşünüyor.

O kadar kötü oyuncu olduğu için orta sahada etkili olamıyor. Elano'nun ilişkisi forvetten çok orta alan oyuncularımızla.

Elano´yu savunmak için yolar arama Sneijder , Kaka gibi oyuncularda çift yönlü ama hem orta sahayı yönetip hemde forveti besliyorlar . Elano orta sahanın en ofansif oyuncusu tabiki forvetlerle işi olacak Ama savunmanın arkasına doğru düzgün pas girişimi bile yok .

Lincoln'e orta saha diyenle futbol konuşmam ben.

Alex de forvettir Lincoln'de. Orta saha istiyorsanız EPL'yi takip edin orda bolca var.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt